a jak z pozostałymi rzeczami w przypadku MDxx w porównaniu do amfetaminy czyli wpływ na kości,zęby,spadek wagi ,maniakalne myślenie,psychozy
w przypadku amfetaminy nawet sporadyczne kontakty z ta substancją mogą doprowadzić do wyżej wymienionych efektów ubocznych
0202122 pisze:Licytowanie się kto zjadł więcej tablet, to chyba dobre zawody dla gimbusów. Pigułka pigułce nie równa. Różnią się składem oraz proporcjami, więc jakiekolwiek porównywanie nie ma tu sensu. Z resztą nie chodzi o to żeby zjeść jak najwięcej a o dobrą zabawę, więc dobranie odpowiedniej dawki jest kwestia indywidualną.
Wojciech Fibak jadł by Whiskas.
Tyle że najpierw szedł tester, jak się dobrze zabarwiło to 1 bądź 2 i potem jeśli okazywało się że efekt jest taki jak ma być(czyli nie ma niczego innego niż MDMA), to w zależności czy było dobrze czy słabo, to dorzutka.
Zjeść 1 pigułę co ma 200 mg MDMA a 5 co mają po 40 to w zasadzie jeden chuj choć wiadomo że lepiej 1 niż 5.Niech przypadkowo trafi się np jakiś mix MDMA z PMA(to chyba to gówno było w słynnych 'UFO' z przed lat gdzie ludzie się poprzekręcali) i przy dużych ilościach można wykitować.
Natomiast co do szkodliwości to Shulgin zaleca bodajże 3 razy do roku - wtedy wszystko się uzupełnia i ryzyko jakichkolwiek krótko i długotrwałych skutków ubocznych, jest minimalne
W ciągach brać się tego nie da bo po prostu przestaje działać, natomiast można jeść zbyt często i można przez to - ogólnie rzecz biorąc - rozpierdolić sobie psyche.Jak bardzo czy na długo to zależy od tego jak się nadużywało, przez ile i pewnie od osobistych predyspozycji
Co do uzależnienia to psychicznie jak najbardziej, wszystko co dobre uzależnia ;-) - fizycznie się nie da
Ogólnie MDMA to jeden z najmniej szkodliwych dragów ale to bardziej nie z tego że samo MDMA jest nieszkodliwe a z tego że przy ostrym nadużywaniu po prostu przestaje działać, więc chcąc czy nie chcąc, w pewnym momencie każdy da sobie spokój.
Z głębokości uzależnienia swego wołający lub wołającym być chcący pomocnym? - Hyperreal [H]elp
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/9/9e1db0a0-5c27-41b4-86c8-76c77fb68fa5/Screenshot_20231109_090212_Instagram.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250723%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250723T153502Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=cb25f399329b4d9cb6c1c712626d6c3be630e4c83254cc41f9e897b663ec6855)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/germancannaclubs.jpg)
Niemiecki ekspert: trudno dostrzec w legalizacji konopi cokolwiek pozytywnego
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/egipt.jpg)
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw
Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kidssmarthphoneaddiction.jpg)
Jest niebezpieczny jak alkohol i narkotyki. „Byliśmy zbyt zaślepieni”
Światowy Dzień Bez Telefonu Komórkowego obchodzony jest 15 lipca. Z tej okazji Instytut Spraw Obywatelskich wystosował list otwarty do rodziców, w którym przestrzega przed zgubnym wpływem tego urządzenia na dobrostan najmłodszych. „Smartfon uzależnia tak jak alkohol, papierosy czy kokaina” – wskazuje ISO.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/narkotestypolicja_0.jpg)
Leki na ADHD i medyczna marihuana a testy drogowe. Czy testy rozpoznają źródło substancji?
Czy zażycie niektórych leków może skutkować oskarżeniem o prowadzenie pojazdu pod wpływem narkotyków? Zastępca Rzecznika Praw Obywatelskich, Stanisław Trociuk, zwrócił się do Komendanta Głównego Policji z pytaniem, czy używane przez funkcjonariuszy testy narkotykowe potrafią rozróżnić substancje aktywne od leczniczych. Odpowiedź Policji nie rozwiewa wszystkich wątpliwości – zwłaszcza w kontekście leczenia ADHD czy terapii z wykorzystaniem medycznej marihuany.