Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
/Pogłoski o moim permie są stanowczo przesadzone/
Ja zawsze dobrze dogadywałam się z kolesiami , po prostu mam taki styl bycia ze wale z grubej rury bez pierdolenia i smiania sie jak głupia cipka z jakiegos wypizdowa do kazdego buraka z dyskoteki.
Tak więc od 15 roku życia przebywalam z samymi chłopakami narkusami albo dilerami i oni traktowali mnie jakos tak bardziej jak siostre , mieli do mnie jakiś tam szacunek i mimo ze mój najlepszy grzejnik przyjaciel (tak mi sie wydawalo) byl we mnie zakochany to nigdy nikt nie dal mi do zrozumienia ze jestem ''spizgana laska do zruchania''.Nigdy nawet nie spałam z narkomanem , po prostu nie wyobrażam sobie ćpać ze swoją drugą połową.
Minus brania u kobiet prochu to oczywiscie na zjebie wyglada sie TRAGICZNIE - biały pysk , czerwone usta, zapadniete oczy , nawet jak się wymalujesz to coś z tą twarzą jest kurwa nie tak...
i jak jeszcze taka babka jest nerwowa to jazdy takie potrafi kolesiowi wymyslic ze to zakrawa o schizo.
Moja znajoma jak schodzil jej proszek to wkrecala sobie to, ze jej chłopak mial jakas tam kiedys przed nia. I normalnie temat sprzed paru lat ale jej to tak siadalo gdzies w glowie , ze plakala , szalala i sie darła i nikt nie mógł jej znieść a szczególnie jej typ :-D Dlatego myśle że laski szybciej dostają szajby i bardziej im bije na zjebach po amfetaminie.
dokładnie i stąd wydaje mi się że to faceci się bardziej i szybciej uzależniają..własnie dlatego że kobieta stara się jeszcze społeczeństwu pokazać że jest ułożona i grzeczna..
Sama się szanuje, mam stałego chłopaka jednak nie uważam że zachowanie wyżej jest jakieś wymagające tepienia. Byle było bezpiecznie.
A co do seksu i cpania. Poprostu po niej się chce, a że chłopak do tego posypie...jeszcze lepiej. Nie nazwałabym tego sprzedawaniem się dla fuki. Ale jak kto woli.
bialo93 pisze:Nie rozumiem waszego myślenia. Chłopak (przepraszam za słowa) zaliczajacy każda pannę jest spoko a dziewczyna już be?
bialo93 pisze:A my to już kur** jesteśmy?
A w temacie - laska i ćpanie zdecydowanie nie. Feta to najgorszy syf, nie wyobrażam sobie żebym zadawał się z kobieta,która to gówno wciąga. Na szczęście nigdy nie miałem koleżanek wśród dresiarstwa, bywalców dyskotek i tego typu podludzi.
Lifelover pisze:bialo93 pisze:Nie rozumiem waszego myślenia. Chłopak (przepraszam za słowa) zaliczajacy każda pannę jest spoko a dziewczyna już be?
O widzisz. A dla mnie żadne z nich nie jest szmatą :)
Breslau jest niemieckie!
Lifelover pisze: A w temacie - laska i ćpanie zdecydowanie nie. Feta to najgorszy syf, nie wyobrażam sobie żebym zadawał się z kobieta,która to gówno wciąga. Na szczęście nigdy nie miałem koleżanek wśród dresiarstwa, bywalców dyskotek i tego typu podludzi.
A od kobiet po prostu wymagam nieco więcej niż od facetów. Jakiejś wrażliwości, delikatności, mądrości... Widok nafukanej kretynki z wytrzeszczem w oczach jest totalnym zaprzeczeniem tego, za co kocham kobiety.
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/0/0ef5b7c8-be94-4b86-ac12-87fe9d883a29/1000021671.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250813%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250813T112802Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=01f03bcd28a74a21401f8559b555ec76ff67b455430c092b7445ec3ceb325c50)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jurekpatryk.jpg)
Ćpali po 96 godzin, żeby cokolwiek poczuć. Fragment mocnego reportażu Patryka Jurka
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/weedtravelbyair.jpg)
Podróż z medyczną marihuaną samolotem – co musisz wiedzieć?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kluczborkprasowy.jpg)
Był twarzą lokalnej policji od wielu lat. Zwalniają go za narkotyki
Rzecznik komendy policji w Kluczborku został zatrzymany w związku z posiadaniem narkotyków, właśnie jest wydalany dyscyplinarnie ze służby - dowiedział się tvn24.pl. To kolejny w ostatnim czasie przypadek przyłapania funkcjonariusza służb mundurowych z narkotykami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/pippismoking.jpg)
Legalizacja marihuany a młodzież: Nowy raport z USA obala mity
Czy legalizacja marihuany dla dorosłych sprawi, że nastolatki zaczną masowo po nią sięgać? To jeden z najczęstszych argumentów przeciwników zmian w prawie. Najnowszy, obszerny raport federalny ze Stanów Zjednoczonych pokazuje coś zupełnie innego. Użycie marihuany przez młodzież nie tylko nie rośnie, ale w niektórych grupach nawet spada. Czas przyjrzeć się faktom.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/gdfgdfgdfg-1038x1038.png)
Marihuanoholik – nowa definicja dla nowego języka debaty o uzależnieniu
W świecie, w którym alkoholik nie jest „ćpunem”, tylko „osobą z chorobą alkoholową”, a osoby uzależnione od leków otrzymują wsparcie zamiast pogardy i aresztów – czas również na zmianę języka wokół marihuany, która prędzej niż później zostanie w Polsce zdepenalizowana. Dlatego proponujemy wprowadzenie nienaukowego terminu „marihuanoholik” – jako neutralnego określenia osoby, która straciła kontrolę nad swoim używaniem marihuany i odczuwa tego konsekwencje w codziennym życiu. Zaznaczamy, że definicja ta nie ma zastąpić klasyfikacji medycznej, a jedynie usunąć stygmantyzację.