wujek supra
tzn ze to miales keidys i teraz juz Ci przeszlo?? bo ja pale juz troche czasu( 3 lata) i mam to stale.
Zauważ że kiedy wejdziesz z kumplami w ostrą polewke to tego pewnie nie czujesz(bo odwracasz wtedy uwage od tego)
no tak masz racje - tak jest :D
No ale ogolnie to troche mi przeszkadza bo musze np stale trzasc nogą ("szyć") bo jak tego nie robie to wtedy samorzutnie podskakuje jakby mi zaba skakała po ciele ;]
Ogolnie dziwna sprawa - myslalem ze jedyny mam taki objaw ;] pewnie da sie nad tym zapanowac - jestem zwolennikiem teorii ze mozg ludzki ma wielkie mozliwosci- ale ja narazie nie potrafie tego opanowac bo jak juz pisalem wyzej, kiedy probuje zostac w zuupelnym bezruchu zaczyna mi to wchodzic w okolice splotu slonecznego i wtedy zaczyna mnie glowa bolec i czuje w niej cisnienie ;]
ps. a moze to ze mam ciśnienie podwyzszone na przyklad??
Bardzo to jest krepujace , ponieważ wyglada jakby sie bylo mocno naćpanym a tak naprawde czuje sie jedynie zmulony .
@shan: no a ja mam raczej tak ze sie nie zamulam, tylko musze lazic wszedzie i cos robic, zamulam sie przy jakis wiekszych ilosciach, ale zgadzam sie - to wyglada pewnie nienajlepiej z boku..
niedokladnie chodizlo mi o to ze mi drży noga, tylko ze jak nia nie trzęse to wtedy mnie łapią te "magnesy" i sie ciagle wierce...
A odnosnie niekontrolowanych odruchow ciala. Jest to zjawisko jak najbardziej normalne. Nie dotyczy tylko
poczatkujacych palaczy, doswiadczeni bardzo tez czesto maja takie jazdy. Wynika to z tego ze THC powoduje lepsze przekazywanie bodzcow midzy synapsami w mozgu. Jak jestes upalony te odpowiedzialne za ruch np. mięśnia wzdłużnego środsopia (czy innego ktory sie sam rusza (jak to brzmi hehe)) dostaja impuls ruchu od mozgu, wywolany nie twoja wola, lecz dzialaniem roslinki. Czesto ludzie maja takie przypadlosci wrodzone, niekontrolowane ruchy. Jest to normalne i nie nalezy sie tym przejmowac ;) Sam mam ten problem i nie raz jak siedzimy skuci to smiesznie jest jak sie same czesci ciala ruszaja. Dobra spadam cos zapalic bo mi smaka narobilisciee hehe pozdro wszystkim ! peace
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
"Narcos z Podlasia" skazani. Ich narkotyki miały zalać polski rynek
Meksykańscy narcos, którzy produkowali metamfetaminę na Podlasiu, zostali skazani przed sądem w Białymstoku. To pierwszy przypadek w Polsce, który pokazuje zmianę modelu działania karteli - zamiast szmuglować narkotyki do Europy, wysyłają "kucharzy". Tylko w Polsce toczą się procesy jeszcze dwóch innych grup z Meksyku.
Mentzen radzi młodym, by pili alkohol i palili. "Nie piją (...), nie ma z tego dzieci"
Zdaniem Sławomira Mentzena młodzi ludzie powinni robić tylko trzy rzeczy: uczyć się, pracować i... pić alkohol. Swoimi przemyśleniami prezes Nowej Nadziei i lider Konfederacji podzielił się w środę, 20 maja, podczas spotkania z mieszkańcami Świebodzina.
Już 1 drink dziennie zwiększa ryzyko zgonu. Alkohol nie przynosi żadnych korzyści
W Journal of Studies on Alcohol and Drugs ukazało się jedno z najbardziej kompleksowych badań dotyczących wpływu alkoholu na zdrowie populacji amerykańskiej. Zostało przeprowadzone przez ponad trzydziestu badaczy z wiodących instytucji naukowych, w tym z Columbia University, University of California, Mayo Clinic, University College London czy Harvard Medical School. Dostarcza ono precyzyjnych szacunków ryzyka zgonu powodowanego przez spożycie alkoholu z uwzględnieniem płci, wieku i poziomu konsumpcji.