Jakie są najlepsze według was miksy tabak. Najlepiej opiszcie w jakich proporcjach zazwyczaj mieszacie. Można też w nawiasie dodać zamiennik stosowanej tabaki. Przykładowy opis:
5/10 tabaki J&H MEDICATED No. 99 (ewentyalnie Red bull)
3/10 Ozony Cherry Snuff
2/10 Bayern-Pise (ewentualnie jakaś inna czekoladowa tabaka)
Jest to ostatnio mój ulubiony miks. Drobne zmielenie "Medyka" sprawia, że na początku czujemy ostre uderzenie mentolowo-eukaliptusowe. Po chwili jednak wyczuwamy aromat wiśni, który wraz z delikatnym aromatem czekolady utrzymuje się długo w naszym nosie. Całkiem przyjemna mieszanka.
Ah, żebym nie był posądzony o offtop: jedyna mieszanka którą pamiętam to red bull+ozona wiśniowa 1:1. Nic specjalnego, zdecydowanie bardziej czuć wiśnie niż tego red bulla.
WoS Honey Menthol + J&H MEDICATED No. 99
Proporcje - 1:1
Wymieszać, odstawić na jeden dzień by tabaka się "przegryzła"... snuffać...
Dla miłośników mocnych wrażeń
Ale faktycznie, aromat może być ciekawy
Bardzo przyjemne połączenie
Sudfrucht (lub Doppelaroma) z RedBullem 1:1 minimum, najlepiej 1:2.
Narkomani i nędza. Niemcy wolą się tu nie zapuszczać. "Sytuacja nie do przyjęcia"
Legalizacja marihuany w Polsce: 15 g suszu i jedna roślina. Sejm zdecyduje
Rekiny na „bombie”. Przechodzą pozytywnie testy na narkotyki i kofeinę
Rekiny pod wpływem kokainy? To brzmi jak przepis na absurdalny horror. Niestety, to nasza ziemska rzeczywistość. U drapieżnych ryb żyjących w rajskich wodach Bahamów wykryto obecność narkotyków, leków i kofeiny. To nie oznacza jednak, że rekiny zmieniły styl życia na „imprezowy” – to my zmuszamy je do udziału w niebezpiecznym eksperymencie chemicznym.
Koniec ery alkomatów. W polskich firmach zaczyna się era narkotestów
Kilkanaście lat temu problem używek w miejscu pracy kojarzył się niemal wyłącznie z alkoholem. Kontrola trzeźwości, alkomaty, procedury odsuwania pracownika od obowiązków – to wszystko zamieniło się w standard w wielu branżach. Dziś jednak punkt ciężkości wyraźnie się przesunął. Coraz częściej mówi się nie o alkoholu, lecz o narkotykach i innych substancjach psychoaktywnych. Wydaje się, że ta zmiana nie jest przypadkowa, ale wpisuje się w szerszy trend społeczny, szczególnie widoczny w młodszym pokoleniu.
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę
Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.
