Anon pisze:Jak sie ma palona meth do palonego cracku? Euforia mocniejsza, ciekawsza? Rozumiem że czas działania dłuższy, ale chyba nie jest tak że działanie cały czas jest tak samo mocne? Tj. najpierw mocny peak, a potem jeszcze pare godz lekkiego smyrania?
Gwynnbleid pisze:palenie z folii winno dac rade. Sporo towara sie zmarnuje ale jako tako działać powinno.
Metoda2 (gorsza): do sztrymę do słoiczka/puszki,zamykami,podgrzewamy,ściągamy iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :-p :lol: :-D faza.
Toć lepiej kupić sobie taką [ external image ]
Nie palcie stymulantow, to najbardziej uzalezniajaca droga podania, bardziej nawet, niz IV.
Wybaczcie ilosc pytan, ale rozumiecie chyba ze nie moge pozwolic sobie na blad ;D
wygląda on tak
[ external image ]
będzie si?
mam w kieszeni klonazepam.
Dlaczego ograniczenie marihuany do listy chorób to katastrofa dla pacjentów – historia Adriana
Młodzież i marihuana w Polsce – jak realnie minimalizować ryzyko?
CBŚP rozbiło narkotykowy biznes w darknecie. Zabezpieczono tysiące waporyzatorów, ciastek i batonów
Funkcjonariusze CBŚP rozbili zorganizowaną grupę przestępczą, która przez kilka lat produkowała i sprzedawała narkotyki za pośrednictwem sieci darknet. W ofercie grupy znajdowały się m.in. waporyzatory, ciastka i batony nasączone substancjami psychoaktywnymi THC i HHC. W sprawie zatrzymano 10 osób, z których osiem decyzją sądu zostało tymczasowo aresztowanych.
Marihuana warta ponad milion upchana w Dacii. Szybka akcja CBŚP pod Warszawą
Niepozorna czerwona Dacia, a w niej ponad 20 kg marihuany upchanej w trzy kartonowe pudła! Przesyłki warte ponad milion złotych nadane zostały kurierem z Królestwa Hiszpanii. Przez Polskę przewoził je 51-letni Polak. Został zatrzymany w szybkiej akcji CBŚP w podwarszawskich Jankach.
Polskie wyroki a światowa nauka – kto ma rację w sprawie THC?
W Polsce przez lata obowiązywało uproszczone i krzywdzące równanie: wykryto THC we krwi, a więc automatycznie byłeś pod wpływem. Sytuacja uległa pozornej poprawie, gdy Instytut Ekspertyz Sądowych im. prof. Jana Sehna w Krakowie opracował wytyczne, które miały pomóc sądom rozróżnić stan „po użyciu” od stanu „pod wpływem”.
