Co go skłoniło żeby wybć sie pod ziółkiem?
Jak sie pozbyc kreta?
Czy lubi on ganje lub jej korzenie?
Jak poloze kilka duzych kamieni obok ziółka cos sie stanie? Jakeis problemy z dojsciem wody do korzeni albo coś?
Album "Magnetofon" nagrany w studio "Punkt G" w Giebułtowie w 2007 roku. Tym razem, muzycy opolskiej grupy, zapraszają słuchacza do krainy zwodniczo melancholijnych melodii na dzikie rodeo po pograniczu nieustępliwego rytmu i onirycznej pulsacji.
Nagranie: Artur Gasik, Jarek "Smoku" Smak
Miksy: Jarek "Smoku" Smak, Mariusz "Activator" Dziurawiec w Studio "As One"
JA cos wymysle moze przyniose troche wkasu solnego albo siarkowego i powylewam na kopce (z dala od roslinki) mzoe cos da, albo pogorszy sytuacje bo bedzie sie czul bezpeicznei obok roslniek? Moze taki aptent jak z sarnami zrobiłem? Zostawiłem spocona stara koszulke na drzewie i nei podchdoza bvo ciagle czuc zapach czlowieka?
Jutro narazie co zrobie to powbijam prety na 1m od roslinek albo wykałaczki od szaszłyków do grila takei metalowe dosyc dlugie myslicie ze cos pomoze? Bede musiał je gest powywyalac, a srodek chemiczny to ostatecznosc nie wiem jak zadziała na roslinki obok...
A jest cos co wpierdala krety?? Mojpies keidys zajebał 4 na ogórdku! :] ale nei pojde z psem na miejscowe...
A jest cos co wpierdala krety??
nie wiem czemu, ale mnie to pozytywnie rozjebalo, nic nie palilem a sie smialem z tego w chuj czasu hehe nawet teraz jak to czytam, to sie smieje LOL
Mojpies keidys zajebał 4 na ogórdku! :]
ale nei pojde z psem na miejscowe...
Album "Magnetofon" nagrany w studio "Punkt G" w Giebułtowie w 2007 roku. Tym razem, muzycy opolskiej grupy, zapraszają słuchacza do krainy zwodniczo melancholijnych melodii na dzikie rodeo po pograniczu nieustępliwego rytmu i onirycznej pulsacji.
Nagranie: Artur Gasik, Jarek "Smoku" Smak
Miksy: Jarek "Smoku" Smak, Mariusz "Activator" Dziurawiec w Studio "As One"
To ludzie stworzyli sobie boga.
Sa takie srodki chemiczne dostepne w ogrodniczych
wsypujesz do norki i zapach go odstrasza na rosliny nie ma to wpływu wiec luz
sa takie pułapki rura srednicy ok 5-6cm dł 20-30 z zapadkami na końcach wkopuje sie to w jego korytaż i on przechodząc wchoidzi do rurki i już nie może wyjść
działkowcy stosuja taką metode: wbijają w ziemie najlepiej w kopce krecie pręt dł ok 1m i zakładają na to butelkę pet lub pusta puszka po piwie wiatr wprawia to w ruch a drgania odstraszaja kreta
metoda z robieniem zapór z wykałaczek daruj sobie on nawet tego nie zauważy i wcale nie dlatego ze jaest prawie slepy ma bardzo dużo siły i sie przebije
A i jeśli by udało by ci sie go złapać to go nie likwiduj tylko zanieś gdzieś bardzo daleko Krety są pod ochroną
zdechly... ladnie posty nabijasz, powiem grzecznie odpierdol sie jzu odtego tematu
Dobra odpierdalam się od tego tematu.
A teraz do rzeczy:
Kiedyś też miałem w ogródku pełno kretów i nijak nie szło się tego pozbyć. Ten motyw z puszkami na pręcie nic kompletnie nie daje. Stary wsadzał im też w nory race dymne jakieś takie paskudztwo co okropnie śmierdzi i też nic nie pomogło. Dopiero ciotka nam dała taką roślinkę, której krety ponoć unikają i od kiedy to wyrosło to ich wogóle nie ma. Nie pamiętam tylko jak to się nazywało, pytałem się przed chwilą starej ale też nie może sobie przypomnieć. Jak się już dowiem to ci tu napiszę.
To ludzie stworzyli sobie boga.
za pierwszym razem sobie poradzilem a za drugim niszczyl wszystkie roslinki;/
mojego kumpla dziadekwykopuje nie duza dziure lopata potem wbija ja obok sciany dziury (tak aby sie stykaly)
za 2 dni przychodzi kret lezy martwy XD
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/9/96dec42d-9362-4a1d-9a1f-5ebb1346c09d/kratom.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20251002%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20251002T090102Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=8d781abfbb006dc3b5b3d966df3866bd52d39d8f7a98f62e3365bafc75c702e7)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cbd_0.jpg)
Legalne, ale traktowane jak podejrzane. Nowy biznes tonie w absurdach przepisów i kontroli
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/modulacja_aktywnosci_kory_przedczolowej_szczura.jpg)
Magiczne grzybki działają na mózg dłużej. Odkrycie pomoże w leczeniu depresji
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/weedatwork.jpg)
Jeden na dziesięciu trzydziestolatków pracuje pod wpływem. Naukowcy biją na alarm
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/brussels_police3_0.jpg)
Bruksela: rekordowy wzrost natychmiastowych mandatów za narkotyki
Prawie jedna czwarta propozycji natychmiastowych mandatów karnych (PTI) w Belgii (24,5 proc.) dotyczy Regionu Stołecznego Brukseli – poinformowało we wtorek 30 września 2025 r. Federalne Ministerstwo Sprawiedliwości (SPF Justice). To ogromny skok w porównaniu z zaledwie 0,1 proc. w 2024 r. i 1,7 proc. w 2023 r. Tak gwałtowny wzrost to efekt decyzji prokuratury brukselskiej, która w tym roku postawiła na intensywniejsze zwalczanie handlu narkotykami, szczególnie poprzez kierowanie PTI do osób posiadających nielegalne substancje.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/cannabis-asthma.jpg)
Palenie marihuany może drastycznie zwiększać ryzyko astmy. Pojawiły się nowe dowody
Legalna dostępność marihuany to kwestia, o którą w naszym kraju stale się spieramy. Ma zarówno swoich zwolenników, jak i przeciwników. Ostatnio pojawił się jednak nowy argument: okazuje się, że palenie marihuany może drastycznie zwiększać szansę zachorowania na astmę. Dlaczego tak się dzieje?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/methandanmalshelter.jpg)
FBI spalało narkotyki w schronisku. "Zespół i zwierzęta wystawione na kontakt z metamfetaminą"
Po tym jak FBI użyło krematorium jednego ze schronisk dla zwierząt do spalenia skonfiskowanych narkotyków, 14 pracowników placówki trafiło do szpitala, aby otrzymać pomoc medyczną. Dyrektorka placówki oświadczyła, że nie miała świadomości, że dochodzi do takiego procederu.