ale na miasto troche strach z takimi sprzętami chodzić.
czyli, ze cybuch jest do gory nogami? a bakanie nie wypada?
Aha i te siteczka mozna chyba za ~1 pln kupić.
Jean Cocteau
w sumie jest to dosyć nowy neews znany w moich stronach od tego roku dopiero (5 miesiecy?)
wie ktoś jak zrobic "wiadro bez wiadra" (wszelkie sprzety typu wanny, jeziora, stawy, kible tez wypadaja z gry)?
Wydaje mi się że ktoś juz o tym pisał na forum, ale może mi sie tylko wydaje...
Tak czy inaczej:
KTO ODPOWIE NA PYTANIE DOSTAJE 5 NASION outdoormix odemnie. - tylko w przypadku jeżeli jeszcze nikt nie pisał o tym na forum.
No i zeby nie było tak latwo to podajcie mi jeszcze odmiane marii która ma zapach kawy :) (odmian takich jest troche)
Pozdrawiam i powodzenia hehehe
PS: Konkurs jest ważny do soboty (15.07.2006) do godziny 10:00 wszystkie posty wysłane później się nie liczą :)
woda uchodzi przez dziure i zasysa bucha do butli z odpalonego szkła:)
[wiem z dośw. nie z forum] he he
early misty chyba
Jean Cocteau
dobson znajdz mi gdzies gdzie jest napisane ze ma kawowy zapach lub daj inny strain, a potem wyslij mi pm'a z adresem i wysylam ci 5 nasionek outdoor'mix tylko ze w tym roku juz jest za pozno zeby je sadzic zostaw sobie za rok :)
pozdro
pierwszy post, i trzeci od końca;)
Jean Cocteau
PS. znalem odpowiedzi na oba pytania :(
Album "Magnetofon" nagrany w studio "Punkt G" w Giebułtowie w 2007 roku. Tym razem, muzycy opolskiej grupy, zapraszają słuchacza do krainy zwodniczo melancholijnych melodii na dzikie rodeo po pograniczu nieustępliwego rytmu i onirycznej pulsacji.
Nagranie: Artur Gasik, Jarek "Smoku" Smak
Miksy: Jarek "Smoku" Smak, Mariusz "Activator" Dziurawiec w Studio "As One"
Btw Jest ktos z Kielc ? mozna cos skrecic pzdr
Karpiagga pisze: A mi sie najlepiej pali z fajki wodnej aka Bongo or sth ^^
Btw Jest ktos z Kielc ? mozna cos skrecic pzdr
Ulubione metody (od najlepszej do najgorszej)
-ciśnienie z 2 l butelki PET (to jest wymiatacz, da się złapać jednym buchem całą nabitkę jak ktoś umiejętnie zasysa)
-bongos (obowiązkowo z tuboguzikiem)
-faja wodna mojej roboty z podwójnym systemem filtracji (bardzo czysty, nie gryzący i mniej szkodliwy dym)
-zwykła szklana tuba (czyt. fifka)
-opalanie tuby
-skręcik (oczywiście czyścioch, nawet jak ktoś mnie częstował z tytoniem to domawiałem - patrz pierwsze zdanie)
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Dlaczego legalizacja marihuany jest lepsza od depenalizacji czy dekryminalizacji?
Raport: w Europie pojawiają się nowe narkotyki o większej sile działania
Rekordowa liczba zgonów po narkotykach w Berlinie. Nie żyje około 300 osób
Zażywanie narkotyków doprowadziło w ubiegłym roku w Berlinie do śmierci około 300 osób; to najwyższa odnotowana dotąd liczba - podała we wtorek agencja dpa, powołując się na dane Visty, berlińskiej organizacji zajmującej się pomocą uzależnionym.
Alarm w całej Polsce! To miał być mak do ciasta ;)
Główny Inspektorat Sanitarny wydał ostrzeżenie publiczne dotyczące partii maku niebieskiego, w której wykryto przekroczenie dopuszczalnego poziomu alkaloidów opium. Jak podkreślono, spożycie produktu może stanowić zagrożenie dla zdrowia konsumentów. To nie są „zwykłe nasiona” – skażony mak może działać na organizm jak opioidy, wywołując objawy podobne do zatrucia narkotykami.
USA: DEA tymczasowo zaklasyfikuje 7-OH do tej samej kategorii co heroinę i LSD
W środę amerykańska Agencja ds. Walki z Narkotykami (DEA) ogłosiła zamiar tymczasowego zaklasyfikowania 7-hydroksymitagyniny (7-OH) oraz trzech powiązanych substancji jako narkotyków Grupy I, czyli tej samej kategorii co heroina i LSD.