Światło którego używam to 2 świeltówki liniowe ok. 2500lm jedna.
Wysokosc lampy od roslinki ok 15cm.Nawozy to humivit_bio i florowit.Temp 25stopni, wilgotnosc ok 54%
Ziemia zwykla kwiatowa (zielona oaza) ph ok. 6,5:6,8+ troche dolomitu i steropianu na oko.
Jakieś kilka dni temu zauważyłem pojawienie się na liściach białych plam.Spryskałem je woda w celu oczysczenia ale nie bardzo pomoglo. Co to może być?
Troszkę lookalem już na foum ale niczego nie znalazlem. Uważam że to nie jest przenawożenie. Ale moge się mylic
[ external image ]
Nie przejmujcie się tym lekko spaloną końcówka liscia to jest jednyna taka koncówka na calym drzewcu.
Wyglada jakby jakas mlekowata substancja na nich wyschła hehee
mlekowata substancja
Album "Magnetofon" nagrany w studio "Punkt G" w Giebułtowie w 2007 roku. Tym razem, muzycy opolskiej grupy, zapraszają słuchacza do krainy zwodniczo melancholijnych melodii na dzikie rodeo po pograniczu nieustępliwego rytmu i onirycznej pulsacji.
Nagranie: Artur Gasik, Jarek "Smoku" Smak
Miksy: Jarek "Smoku" Smak, Mariusz "Activator" Dziurawiec w Studio "As One"
Nie przesadzajcie :nuts:.Jeśli bym mial stostwac to co myslicie (bialy osad, nalot) to jakie on mialby miec zadanie, przeciez nie ma tam żadnych witamin, które są niezbedne do szybiego rozwoju (NPK).A jeżeli nawet są to pewnie w malych ilosciach. Zamiast ją truc bialym osadem to wole dodac nawoziku bcuzz aarde a&b i jest git.
Ps. Piekne to one sa na pewno :-p ale nie aż tak :-D .
Twardą wodę masz po prostu... ;-)
Po mojemu to są ślady po spryskiwaniu.
Twardą wodę masz po prostu... ;-)
Album "Magnetofon" nagrany w studio "Punkt G" w Giebułtowie w 2007 roku. Tym razem, muzycy opolskiej grupy, zapraszają słuchacza do krainy zwodniczo melancholijnych melodii na dzikie rodeo po pograniczu nieustępliwego rytmu i onirycznej pulsacji.
Nagranie: Artur Gasik, Jarek "Smoku" Smak
Miksy: Jarek "Smoku" Smak, Mariusz "Activator" Dziurawiec w Studio "As One"
Na polu to mam tylko na jednej roslince taki troche wiekszy bialy nalot ukazal sie dopiero 2 dni temu.
http://img398.imageshack.us/my.php?imag ... cos5tc.jpg
Nie przejmuje się tym za bardzo ale chcialbym to zidentyfikowac. Ciekaw jestem jakby to wygladalo pod mikroskopem (nie musi byc elektronowy, ale jakis z kamera)
Marihuana to gorsze wyniki w nauce i stres emocjonalny
Efekty terapii wspomaganej psychodelikami są zachwycające
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Wolne Konopie: Dlaczego składamy wniosek o informację publiczną do KPP w Piszu?
Polska Policja posługuje się hasłem „Pomagamy i chronimy”. To zobowiązanie wobec każdego obywatela, niezależnie od jego poglądów na prawo dotyczące marihuany. Niestety, wydarzenia ostatnich dni na oficjalnym profilu Komendy Powiatowej Policji w Piszu pokazują, że dla niektórych funkcjonariuszy to hasło jest jedynie pustym sloganem.
Marihuana zaburza pamięć na różne sposoby
Palenie marihuany nie tylko pogarsza pamięć. Aktywny składnik konopi ją reorganizuje – odkryli badacze z Washington State University (USA).
Funkcjonariusze zagarnęli ponad 60 kg narkotyków
Ponad 60 kg narkotyków - marihuany, kokainy i haszyszu, a także przedmioty przypominające broń, amunicję i ponad 16 tysięcy sztuk papierosów bez polskich znaków akcyzowych, nie trafi na rynek. To efekt intensywnej pracy policjantów z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, dw. z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, których wspierali funkcjonariusze KAS i CBŚP. Śledztwo w sprawie wewnątrzwspólnotowego obrotu narkotykami nadzorowane jest przez Prokuraturę Okręgową w Rzeszowie. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych substancji to ponad 3 miliony złotych.