Nie wiem co to moze byc czytalem wiele o problemach ale nie moglem sie doszukać wiec moze WY pomozecie.
Box: 50/70/140
Lampa: HPS 250W zawieszona nad szczytami roslin 40cm posiada szybe i dodatkowo wentylacje na szybe.
Wentylacja:dwa wentylatory wdmuchuja na dole powietrze i 2 na gorze wydmuchuja.
Temperatura: dzien 28-29 , noc 21.5 nie schodzi niżej ani nie grzeje mocniej.
Wilgotność dzien 30-35% , noc 60-70%
Doniczki: wiaderka 8L
Ilosc roslin:5 NLxIce Xline feminizowane.
Ziemia: Zwykla kwiatowa 1/2, torf odkwaszony 1/2, dolomit lyzka stolowa na 1,5 litra ziemi, kermazyt na spod doniczki, styropian dodalem aby ziemia nie byla taka zbita.
Opis: Roslinki mają już 18dni od wykielkowania. 2 dni temu zmienilem ziemie i wielkosc doniczki nie pourywalem zadnych korzeni, wszystko przebieglo bez problemowo zreszta problem juz przed przesadzeniem sie pojawił ale na 3 wiekszych lisciach. Dzisiaj zauwarzylem ze i mlode listki zaczynaja sie takie robic jak i te 3 wieksze - dokladnie 4 czy 5 mniejszych. Faza weg trwala 2 tygodnie, faza kwitnienia 4 dni temu przestawilem na 12/12. 2 dni temu podlalem roslinki wodą z domieszka Substralu osmocote 2w1 tą czerwoną torebeczką na faze kwitnienia troche mniej niż poleca producent - ale zaznaczam ze to chyba nie bedzie mnialo wiekszego znaczenia problem pojawil sie wczesniej na wiekszych lisciach tak jak pisalem wyzej. Problem ten pojawil sie na 4 krzakach z tym ze wczesniej na 2 krzakach wieksze liście a teraz juz i mniejsze.
Moim zdaniem ale nie wiem czy dobrze celuje jest to chyba niedobór wilgotnosci w fazie dziennej albo jakiegos ze skladnikow mineralnych.
Zakupilem juz urzadzenie ktore mi zwiekszy wilgotnosc powietrza dzisiaj je zamontuje.
Chce znać wasze opinie i prosze o pomoc doświadczonych.
Dolaczam zdjecia pierwszym zdjeciem bedzie cala roslinka jako przyklad. Dalsze zdjecia przedstawiaja problem na lisciach.
Dzieki i pozdrawiam.
Pozdro
Wyglądają bardzo ladnie: bo dbam o nie:)
Odmiana: NL x Ice X-line limitowana
Skąd: Cannabis.fr.pl, a oni mają z femaleseeds, feminizowane, pak. 5 szt.
No wlasnie moze dlatego ze zapomnialem ziemi podgrzac w piekarniku i wypalic te gryzonie dlatego teraz mnie niepokoją, a moze to jakis inny problem, kto mial do czynienia albo ma jakis pomysl na to świnstwo prosze o pomoc co z tym robić.
Dzięki i pozdro
No wlasnie nie urosly takie. Hmmm nie wiem co jest .
Piszcie cos wiecej jezeli macie pojęcie co to moze byc.
Dzieki i pozdro
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Kofeina może pomóc w diagnozowaniu Alzheimera. Nawet umiarkowana dawka może mieć wpływ
Kofeina może wpływać nie tylko na koncentrację i poziom energii, ale także na wyniki badań neurologicznych. Włoscy naukowcy wykazali, że dawka odpowiadająca około dwóm filiżankom kawy wyraźnie zmienia sposób, w jaki mózg tłumi sygnały odpowiedzialne za ruch. Odkrycie może mieć znaczenie dla przyszłej diagnostyki choroby Alzheimera i innych zaburzeń neurodegeneracyjnych.
Są narkotyki, których zażycie prowadzi do przestępstwa częściej, niż innych. Wyniki badania
Nowe badanie opublikowane w „Journal of Psychopharmacology” pokazuje wpływ substancji psychoaktywnych na zachowania przestępcze. Okazuje się, że zażywanie niektórych środków wiąże się z niższym ryzykiem zatrzymań, zaś inne wykazują silne związki z różnymi kategoriami przestępstw.
My palimy nasze rośliny, wy palicie nasze pieniądze! 13 godzin policyjnego etatu za pyłek marihuany
Wydawało Wam się, że państwo racjonalnie zarządza Waszymi podatkami? No to usiądźcie wygodnie. Komenda Powiatowa Policji w Głogowie właśnie przysłała Wolnym Konopiom kolejną odpowiedź w trybie dostępu do informacji publicznej, która czarno na białym pokazuje, jak wygląda „wojna z narkotykami” w lokalnym wydaniu za 0,06g marihuany.