- Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
- Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
- Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Mam zamiar jutro spróbować, więc jeśli ktoś ma jakieś konkluzje na temat tego miksu to proszę się dzielić ;)
scalono - surveilled
Dla tych,którzy lubią empatię i euforię, z czystym sumieniem mogę polecić miks powyższy miks (lecz w trochę innych proporcjach).
A dokładnie to przygotowałem sobie na wieczór 4kapsułki w każdej bo 125mg MDAI i 70mg MPA (amt nie dodałem, bo zdrowy rozsądek podpowiedział mi, że to będzie za dużo serotoninergików w jednym miksie;) ).
Kapsy zarzucałem co godzinę zaczynając od 19.00 i muszę przyznać, że już po pierwszej poczułem się co najmniej jak po 200mg samego MDAI, plus doszło do tego pozytywne pobudzenie z MPA.
Z pewnością jeszcze powtórzę to kiedyś ;)
Sorry jeśli post jest nieskładny, ale zjarany jestem i mi myśli spierdalają :-p
200mg mdai+200mg mdat+100mg etylofenidat
Z góry dzięki za odpowiedź
A czego się spodziewać? Prawdopodobnie miłej euforii z dodatkiem spida trwającej około 4-5h.. Ale to wszystko zależy od s&s, więc spróbuj i napisz jak było ;)
Nie próbowałem MDAT, ale z opisów znojomych którzy próbowali MDAT i MDAI wynika , że działają identycznie z tym, że MDAT jest mniej aktywne od MDAI (porównywali mocą 100mg MDAI do ~180mg MDAT).
Osobiście wywaliłbym EPH z tego miksu i zamiast tego dorzucił około 80mg amfy lub MPA, lub jeśli nie masz dostępu to zmniejsz ilość EPH do 50mg, bo połączenie tych trzech może dać sercu lekki wycisk..
Oczekiwany efekt: bliżej metylonu niż to daje sam brefedron.
Tolerka: na brefedron spora (zdarzało się 450 mg na raz), MDAI - nigdy wcześniej.
Jakieś sugestie? Za dużo czegoś? Wrzucać razem? Robić odstępy?
Mąż polskiej noblistki myślał, że "popadł w szaleństwo". Badania nad psychodelikami w PRL
Historyczna zmiana w globalnej polityce narkotykowej
Ekstaza i ekstaza: jak patrzyliśmy i patrzymy na narkotyki
Dwóch 15-latków z mefedronem. "Zwrócili uwagę nerwowym zachowaniem"
W ręce policjantów z Mińska Mazowieckiego wpadło dwóch 15-latków, którzy chwilę wcześniej zachowywali się nerwowo. Okazało się, że mieli przy sobie mefedron. O ich losie zadecyduje sąd rodzinny.
Matka przemycała narkotyki dla syna w więzieniu. Nasączyła nimi strony książki kulinarnej
Dzięki czujności funkcjonariuszy Zakładu Karnego nr 1 w Strzelcach Opolskich oraz szybkiej reakcji policjantów, udaremniono nietypową próbę przemytu narkotyków. 50-letnia kobieta, która przyszła na widzenie ze swoim synem, osadzonym w zakładzie karnym, chciała przekazać mu książkę zatytułowaną „Zdrowie zaczyna się na talerzu”. Jak się okazało, książka kryła coś znacznie bardziej niebezpiecznego niż przepisy na zdrowe posiłki.
Wino z kokainą stało się przebojem. Papież pisał encykliki, sącząc Vin Mariani
Pod koniec XIX w. kokaina była uznawana za cudowny lek na wszystko. Była też składnikiem Vin Mariani, czyli ulubionego napoju papieża Leona XIII. Ojciec Święty tak je sobie upodobał, że wystąpił w jego reklamie, a twórcę receptury, Angelo Marianiego, odznaczył medalem. Nie był zresztą jedynym sławnym entuzjastą tego wina.

