uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 2 z 3
  • 493 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: mecenas »
tez tak właśnie myślałem o amstel gold a aktualnie passion 1 , tylko utwierdziłeś mnie w tym przekonaniu...
a pozatym kiedyś go miałem i byłem zadowolony
  • 97 / 7 / 0
Nieprzeczytany post autor: Merida »
Proponuje kupic agrowlóknine w extrmalnych wypadkach w niej jest powyzej 0 podobno. Info na temat tej wlokniny szukac w duckduckgo
Jebać kaczyńskich, ziobra i PIS
  • 76 / / 0
no tez tak mysle sam w tym roku beda sadzil passiona i lowrydera pozdro i wesolych swiat ;-) :-D
Uwaga! Użytkownik ganjasmoker=) nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 493 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: mecenas »
no byłem na swojej miejscówce po dokładnie tygodniu ..i niestety ani jedna jeszcze nie wyszła , wilgotność odpowiednia bo padał deszczyk dwa razy przymrozków tez nie było teraz jest dość ciepło, jak myślicie po ilu dniach wykiełkowane nasiona wyrastaja z gleby????czy po tygodniu powinny sie juz pokazywac czy mogą dłużej??głównie chodzi mi o to czy może być tak iż momio wypuściły kiełek to i tak nie wyjda tylko zdechcna bo byc moze było troche za zimno...dzieks za odp. z góry
  • 76 / / 0
hmm powinny juz wyjsc najlepiej upewnij sie i wyjmij delikatnie jedno z gleby wtedy bedziesz mial 100% pewnosc. nie przestrasz sie jesli zobaczysz kielek jakby byl porastany meszkiem moze wygladac to troszke jakby byl zplesnialy albowiem to sa malutkie korzonki
Uwaga! Użytkownik ganjasmoker=) nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 76 / / 0
p.s powinny wyjsc juz po 3-5 dniach
Uwaga! Użytkownik ganjasmoker=) nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 493 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: mecenas »
no wiem , jak co roku były w cieple to tak wychodziły , ale teraz nie mam niestety do dypozycji nawet zasranego parapetu stąd te problemy...
  • 76 / / 0
rozumiem twoja sytucaje i byles dzisiaj i patrzales co sie z nimi dzieje?
Uwaga! Użytkownik ganjasmoker=) nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 493 / 15 / 0
Nieprzeczytany post autor: mecenas »
no sprawdzałem , naszczescie wszystkie wychodza ...jedyne co mnie niepokoi teraz to to ze widzałem jakies typów krecacych sie tam...
  • 76 / / 0
radze przestawic spoty poki nie jest za pozno , roslinki sa jescze male to bez problemu sie da :)
Uwaga! Użytkownik ganjasmoker=) nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 21 • Strona 2 z 3
Newsy
[img]
Jedna dawka i tygodnie ulgi. "Magiczne grzybki" dają nadzieję na nowe leczenie bólu

Psylocybina

[img]
Alkohol wciąż na czele uzależnień w Holandii

Alkohol pozostaje najczęstszą przyczyną leczenia uzależnień w Holandii i odpowiada za 43 procent wszystkich przypadków terapii. Tak wynika z najnowszych danych krajowego systemu monitorowania problemów związanych z alkoholem i narkotykami za 2025 rok.

[img]
Heroina ukryta w cegłach. Ponad tona zatrzymana w Porcie Gdynia

Wspólne działania Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP) oraz Krajowej Administracji Skarbowej (KAS) doprowadziły do przejęcia ponad tony heroiny o czarnorynkowej wartości blisko 220 milionów złotych. To największe zabezpieczenie narkotyków w takiej ilości od dekady na terytorium Polski, a szczegóły tej spektakularnej akcji przedstawili na specjalnej konferencji prasowej minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński oraz minister finansów i gospodarki Andrzej Domański.