Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala
Inna sprawa to fakt, że skoro zalecane dzienne spożycie manganu wynosi około 10 mg, to przyjęcie nawet 20 mg raz na jakiś miesiąc nie powinno być szkodliwe. Na jedną paczkę pseudoefedryny zużywa się około 300 mg KMnO4, które zawiera 100 mg manganu. A zdecydowana większość w postaci czarnego gówna zostaje przecież odfiltrowana. Jak się tego nie wali w ilościach chorych (typu 4 paczki codziennie), to IMO nie ma wielkiego niebezpieczeństwa. Piszę oczywiście o poprawnej syntezie, a nie spożywaniu roztworu koloru piwa.
Połączyłem dwa wątki z powodu słusznych uwag moderatorów, którzy zauważyli, że dyskusja na ten temat już się toczyła. #czeslaw
Warto przeczytać:
http://scienceblogs.com/terrasig/2008/0 ... e_ephe.php
http://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa072488
Czeslaw pisze:Przez 15 lat koleś walił to codziennie? I to raczej nie 1 raz, bo przecież ciśnienie na kolejne paczki... Choćby nie wiem jak oczyszczać produkt, to jeśli dwukrotnie przekraczasz dopuszczalne dzienne spożycie manganu przez 15 lat codziennie, nie ma szans na ochronę mózgu... Nie miał kurwa świadomości? A ci, co używali 3 lata i już tylko szepczą, pewnie nawet nie bawili się w filtrację. Jak ktoś jest debilem, to niestety nie przemówisz do rozsądku.
Jedna osoba która uzależniona była od moze 2 lat, na detoksie dowiedziała się że nie wali się w kanał brunatnego płynu i na jedną paczkę nie daje sie opakowanie czy pół nadmanganianu :scared: Jak zobaczyłem na jego jednej ręce wrzód/stan zapalny czy cholera wie co to było, ale wyglądało jak w reqiem dla snu i było wielkości piłki tenisowej :kotz:
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
GIF: Nielegalny handel w sieci lekami narkotycznymi zaczyna się od legalnej recepty [WYWIAD]
Zanieczyszczenie wody kokainą zmienia zachowanie łososi na wolności
Pod wpływem zawartej w ściekach kokainy, a zwłaszcza jej metabolitu, młode łososie atlantyckie pływają dalej i rozprzestrzeniają się na większą odległość – informuje pismo „Current Biology”.
Mnisi szmuglowali narkotyki. Ukryli je za fałszywymi ściankami
22 buddyjskich mnichów zostało aresztowanych na międzynarodowym lotnisku w Kolombo w Sri Lance. W ich bagażach znaleziono łącznie około 110 kilogramów marihuany.
Od operacji do legislacji – CBŚP kształtuje prawo UE w walce z narkotykami syntetycznymi
Polska inicjatywa przerodziła się w konkretne regulacje UE – nowe przepisy ograniczające dostęp do kluczowych prekursorów narkotykowych to bezpośredni efekt działań Centralnego Biura Śledczego Policji.

