Ps. Aviomarin działa bardziej nasennie niż to śmieszne hydro :)
poza tym straszny ogłupiacz, następnego dnia po użyciu ciężko jest mi złożyć jakieś bardziej rozbudowane zdanie... pewnie IQ spada po tym jakieś 20 punktów
Jedna tabletka działa calkiem silnie.. nasennie. przyjemnie ale całkiem daleko temu do benzodiazepin.
Co do kilku postow wyzej, po co wstrzykiwac sobe ta substancje skoro ona i tak sie ba szybko wchalnia??
Ja trzymając ta tabletkę w ustach to juz po 20 sek czułem lekkie dzialnie a całość wkręciła sie w ciagu 15 min.
Pomijam sam sposób podania bez filtrowania...
PS Aktualnie brak tolerancji na cokolwiek
+podbija działanie opioidów
+jest dobry na zjazd ze stymulantów (2 tabletki po 25mg z Hydroxyzinum starczą w zupełności)
+działa przeciwlękowo i ogólnie sedatywnie
+nie ma tolerancji krzyżowej z benzodiazepinami
Największy minus to jednak zamuła i senność po przebudzeniu.
W sumie paczka w 2 dni mi pekla :)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/psyloszwajcaria.jpg)
Szwajcaria – jedyne miejsce w Europie z legalną terapią psychodeliczną
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/a12a216cf97460608e37260bc2663020f9aa0a82.jpg)
Dlaczego Portugalia może być europejską stolicą medycznej marihuany?
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/uecocaine.jpg)
UE alarmuje: coraz więcej Europejczyków zażywa kokainę i inne ciężkie narkotyki
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/amfoschron.jpg)
Budowali z kostki brukowej... schowek na amfetaminę. Policjanci zatrzymali 27-latka z narkotykami
W niedzielę, 13 lipca br., gostynińscy policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca powiatu gostynińskiego, który posiadał przy sobie amfetaminę. Narkotyki odnaleziono w prowizorycznej budowli z kostki brukowej. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/dominikamedmj.jpg)
Medyczna marihuana kolejnym krokiem rozwoju karaibskiej Dominiki?
Dominika to niewielka karaibska wyspa, często mylona ze względu na podobną nazwę z o innym, większym państwem – Republiką Dominikany. Niemniej jednak, w obszarze legislacji konopnej to właśnie Wspólnota Dominiki zdaje się wytyczać kierunek dla wielu okolicznych państw.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/sejm9.jpg)
Depenalizacja marihuany w Polsce już wkrótce? „Projekt jest już gotowy”
Czy jeszcze w tym roku w Polsce marihuana zostanie zdepenalizowana? Jak dowiedział się reporter RMF FM, poselski projekt ustawy jest już gotowy. Teraz jego autorzy szukają poparcia w innych klubach parlamentarnych.