Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala
I tu mam do was pytanie, mogło go to skopać? Czy powinienem to wrzucić do "ery pre ćpuńskiej" :-p 50 mg amfy na 1 g zioła/ to wychodzi 1 lufka jakieś 5 mg fety... palonej :nuts:
Kamasutener pisze:Chlorowodorek amfetaminy powinien tak samo dobrze sie palić jak chlorowodorek metamfetaminy problem w tym ze chlorowodorek amfetaminy na rynku nie wystepuje trzeba by sobie go samemu zrobić.
Wdychanie free base daje bardzo ciekawy efekt delikatnego i krótkiego pobudzenia. Do palenie najlepiej nadawala by sie pochodna acetylowa, jeszcze jej nie testowalem. Natomiast pochodna formylowa dziala silniej od sierczanu amfetaminy bardziej wuforycznie i krocej. Prawdopodobnie dlatego ze lawiej przekracza bariere krew mozg
wie, skąd diabeł wziął kopyta, albo czemu gasną zorze, umie słuchać Syren śpiewu,
strzec się zawistników gniewu
Ten jedyny
zna krainy,
gdzie nie znajdzie fałsz gościny.
Wszystko zalezy od stopnia czystosci ;-)
Ja np. mam siarczan amfy , klade 50mg na folie aluminiowa i powolutku od spodut podgrzewam. (Uwaga za duzy ogien i stopi sie w okamgnieniu)!! Wciagam przez lufke powstały dymek. Efekty? Coż zalezy od tego ile macie fety w fecie Kazda dobra bardzo mocno wsiada na serce przez chwile po czym jest czysta stymulacja i euforia tez lekka czasem. Tolerancja szybko wzrasta. Wiec palic od razu 100mg na 2 raty. tylko uwazac zeby sie nie przecpac... W sumie wiekszosc z was to i tak ma jakas kupe wiec nie grozi wam nic zlego. Aha nie zaleznie czy macie chlorek siarczan czy inne postacie. KAZDA sie spala troche inaczej ale ma zostac tylko czarna plamka. Jesli jest inaczej to macie jakas lipe
pozdrawiam
Ten chemiczny smak w płucach to coś okropnego.
Mundur nie izoluje od rzeczywistości. O hipokryzji, która pęka na komisariatach
Naproksen i LSD w bałtyckich krabach. Jak leki trafiają do morza?
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę
Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.
CBŚP rozbiło „rodzinny” gang przemytników narkotyków. 12 osób z zarzutami
Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji, działając wspólnie z Prokuraturą Okręgową w Krakowie, rozbili zorganizowaną grupę przestępczą podejrzaną o przemyt znacznych ilości narkotyków z Hiszpanii do Polski oraz ich dalszą dystrybucję. W wyniku skoordynowanej akcji przeprowadzonej na terenie województwa śląskiego i małopolskiego zatrzymano 11 osób, a łącznie zarzuty usłyszało 12 podejrzanych.
Marihuana we Francji — mandat 200 euro, program medyczny i wojna o CBD
Francja ma jedno z surowszych praw narkotykowych w Europie Zachodniej i jednocześnie jeden z największych odsetków użytkowników. Od 2020 roku działa tam mandat 200 euro — który wcale nie oznacza dekryminalizacji.