Wielocykliczne pochodne amfetaminy, m.in. MDMA, metylon i 6-APB.
Więcej informacji: Empatogeny w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 33 • Strona 1 z 4
  • 355 / 4 / 0
2-(1,3-benzodioksol-5-ylo)-1-cyklopropylo-N-metyloetanamina
https://en.wikipedia.org/wiki/UWA-101

Słyszeliście o tej substancji? Jest to legalny analog MDMA. Stworzony by leczyć Parkinsona. Jest opisany na wiki.

dodano strukturę - 909
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 06 marca 2016 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 2704 / 187 / 0
mar74 pisze:
Stworzony by leczyć Parkinsona.
Skłoniło mnie to do zaczerpnięcia wiedzy z Angielskiej wiki i wg tego co tam piszą to zastąpienie grupy metylowej grupą cyklopropylową powoduje znaczne zmniejszenie powinowactwa do receptora 5-HT2A przy zachowaniu działania na transporter serotoniny i dodatkowo aktywując powinowactwo do transportera dopaminy, jednak wpływ kliniczny na chorobę Parkinsona jest porównywalny do MDMA, czyli nie zastąpi to ani prędzej ani później żadnego leku na to schorzenie. Za to działanie rekreacyjne może być podobne do hm.. ciężko mi powiedzieć. Na pewno będzie to trochę słabsze MDMA bez efektów psychoaktywnych z dodaną nutką dopaminy w tle - teoretycznie potencjał to ma, pytanie kiedy będzie u nas dostępne i ile będzie kosztować.
Uwaga! Użytkownik tur3k jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 721 / 68 / 0
Chyba raczej bez efektow psychodelicznych.
BKiHKAL - Beta Ketones I Have Known And Loved: Fuck You α-PVP %-D
  • 197 / 5 / 0
Dobre to bedzie cena od 70-100zl za gram prawdopodobnie,moze niedlugo sie pojawi wiecej stymulacji z lekko nutka psychodeli mozd cos pomiedzy 6-APDB a MDMA? :)
  • 1959 / 223 / 0
Ciekawe jak z agonizmem 5-HT2b. Daję suba i czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
Uwaga! Użytkownik MartwyNarkoman nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 470 / 23 / 0
Lek na parkinsona ktorej jest empatogenem? Ciekawe czy po delegu pojawi sie w ogolnej sprzedarz...
rchiro the best
  • 2704 / 187 / 0
drpepper pisze:
Lek na parkinsona ktorej jest empatogenem?
This change causes UWA-101 to lack cytotoxicity and MDMA-like behavioral effects in animals, but while retaining similar or slightly improved anti-Parkinsonian effectiveness when compared to MDMA
Z działaniem anty-parkinsonowskim ma to tyle wspólnego co ja z trzeźwością.
Uwaga! Użytkownik tur3k jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 18 / 5 / 0
Pojawiło się u jednego z rodzimych vendorów i opinie na różowym są zachęcające. Ktoś? Coś? :listen:
  • 683 / 106 / 0
Mam kilka odczynników od tego dostawcy, to UWA prawdopodobnie będę weekendowo badał. Miał być 4-FEC pierwotnie, ale to ponoć bardziej warto - info od gościa, który testował jedno i drugie.
Ekonomiczna i technologiczna struktura społeczeństwa jest o wiele ważniejsza od jego struktury politycznej w
wyznaczaniu stylu życia przeciętnego człowieka
---
Natural Born Sociopath
  • 683 / 106 / 0
[proszę o ewentualne scalenie z powyższym postem]

Odczynnik dużo bardziej spidujący i niewiele w nim "rozlania" typowego dla witaminy E. Ale dla mnie UWA-101 jest najlepszym, co rynek RC na ten moment oferuje z entaktogenów. Badałem w sobotę, oprócz mnie dwóch znajomych: okoliczności koncertowo-plenerowe, później klubowe. Przyjęte po 180 mg w kapsułach żelowych, ja jeszcze później podjąłem decyzję, że zaryzykuję i dojem 100 mg.

Od dwóch lat alko pijam w większych ilościach baaardzo sporadycznie i staram się unikać łączenia z RC, ale tego dnia poszło też sporo (jak dla mnie: 6-7, dokładnie nie liczyłem) browarów i kilka szotów tequilli. Więc jeśli chodzi o miks z alkoholem, to informuję że żyję i mam się dobrze, (chyba) większych zagrożeń nie ma. No ale wiadomo, "na Ciebie może podziałać inaczej", proszę to mieć na uwadze.

W zasadzie dzień po we znaki dawał mi się tylko poalkoholowy kac i wymęczenie organizmu spowodowane małą ilością snu (spałem może z 1,5 - 2h), fizycznie w ogóle nie czułem jakiegokolwiek postimowego zjazdu. Tylko humor obniżony, ale cholera wie czy nie bardziej z winy procentów i deficytu snu...

Gdyby ktoś chciał spytać o podobieństwa z 4-CMC. Odpowiem: nie ma żadnych. "Euforia" w przypadku UWA jest dużo bardziej subtelna i nienachalna, po prostu jak rozkręca się działanie odczuwasz rosnącą z minuty na minutę poprawę humoru i załącza się bardziej pozytywne podejście do życia. Wrażenia znacznie bardziej naturalne niż w przypadku klefedronu, co mi osobiście bardzo odpowiada. No i przede wszystkim żadnego pierdolnięcia obuchem w łeb, substancja nie otumania jak 4-CMC i wykazuje ogromny, w porównaniu do klefa, potencjał prospołeczny. Morda mi się nie zamykała przez większość podróży, ale równie chętnie słuchałem ludzi, wręcz nakręcałem ich na zwierzenia i dzielenie się różnymi refleksjami. Jeden kolega miał podobnie (i bardzo sobie ów stan chwalił), co do drugiego to jeszcze czekam na relację, bo mieliśmy mniej okazji do wymiany spostrzeżeń: ale jak przenieśliśmy się z pleneru pod klubowe dachy to został niekwestionowanym królem parkietu, więc raczej bawił się wybornie :)

Podsumowując: jestem jak najbardziej zadowolony i niedługo wrócę po więcej, kolejni zainteresowani też są. Ale związek zostawiam sobie na klubowe klimaty i ewentualnie większe domówki. Walenie tego samotnie w domu to IMO marnowanie stuffu, ta zabawka pokazuje pełny potencjał dopiero w towarzystwie. Jak ktoś szuka w tym "godnego" zamiennika dla klefki na samotne maratony trzepania kapucyna przy redtube, to się mocno rozczaruje. I bardzo dobrze! Wyłączcie kurwa to żałosne porno, a rękę zamieńcie na piękną kobietę. Jak czujecie się nieśmiali i nie wiecie jak podbić do damy, to gwarantuję że UWA zrobi z Was towarzyskie bestie ;)

Jakby kogoś interesowało, to sort mam w postaci drobnych różowawych kryształków.

[reckę pierwotnie zamieściłem na innym forum, tu wklejam po drobnych przeróbkach]
Ekonomiczna i technologiczna struktura społeczeństwa jest o wiele ważniejsza od jego struktury politycznej w
wyznaczaniu stylu życia przeciętnego człowieka
---
Natural Born Sociopath
ODPOWIEDZ
Posty: 33 • Strona 1 z 4
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.