Uspokajające i nasenne bez recepty

Produkty medyczno-farmaceutyczne opatrzone nazwami generycznymi.

Moderator: Leki

PEA

• 2335 / 247 / 3

No, widzisz, na Ciebie zadziałało. :)
A dlaczego drugi raz nie zadziałało? Tolerancja niestety. Bardzo szybko się buduje na difenhydraminę. I nie mam pojęcia dlaczego, bo dwa główne mechanizmy : antagonizm H1 (odpowiadający za efekt główny nasenny i uspokajający) czy antycholinergizm (odpowiadający w mniejszym stopniu za senność, ale też halucynacje, suchość w ustach, zwolnioną perystaltykę) nie budują tolerancji wedle moich informacji, ale mogę się mylić co do tego pierwszego.

Uho

• 121 / 5 / 0

Siema! Potrzebuję pomocy w wyborze specyfiku nasennego, który dostanę od ręki w aptece, bez recepty.

Za parę dni jadę na festiwal i przez cały czas miałem w planach zajście do lekarza i wyciągniecie recki na hydroksyzyne. Kompletnie jednak o tym zapomnialem, a teraz już jest za późno na takie akcje. Zastanawiam się zatem nad jakimś zamiennikiem.
Generalnie chodzi mi tylko o efekt nasenny, biorę tabse a za godzinę śpię jak dziecko. Wiadomo - festiwal to i przeróżne używki, do tego zazwyczaj chodzenie spać nad ranem, kiedy w namiocie jest 50 stopni, a Ty jeszcze słyszysz muzę z maina :D Ja mam problemy z zasypianiem w takich sytuacjach. hydroksyzyna działa na mnie zajebiście. O ile nie mam problemów ze snem na co dzień, tak czasem jak zabalowałem i wiedziałem, że łatwo nie zasnę, po hydro usypialem momentalnie, a po paru godzinach snu czułem się tak wyspany, jakbym poprzedniego dnia nie robił nic niegrzecznego :D

Szukam zatem czegoś w ten deseń, no i najważniejsze - żeby nie kolidowało ze znanymi substancjami.
Pomożecie?!

EDIT: No i jeszcze jedna kwestia - oczywiście nie mogą nieść ze sobą efektu przymulenia następnego dnia. Chcę po prostu moc spokojnie przespać te 6h a później wstać i czuć się rześki i wypoczęty :D

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Nie jest łatwo wysłać narkomana na przymusowe leczenie. W jakich przypadkach można to zrobić?

Gdy trzeba szukać ratunku dla bliskich, wielu zadaje sobie pytanie, czy narkomana można wysłać na przymusowe leczenie.
  • 1015 / 38 / 0

Kolego dla mnie na sen najlepszy jest ketrel. 1 tab 25mg i spisz jak dziecko. Lepsze nic benzo bo nie uzależnia.
  • 538 / 32 / 11

Ketrel jest na receptę. Może Validol? Ze 4 tabsy przed lulu?
  • 3188 / 266 / 0

100 mg hydroksyzyny, 4 apapy noc, thiocodin - 2 noce bez snu , ostatnia dawka hexenu wrzucana o godzinie 8 rano i ani mnie nie muli zeby pojsc spac. Dowalilem wiec kolejne 100 mg hudroksyzyny i czuje sie dobrze. Serce mi nie wali czy cos. Po prostu lepiej kupic rc benzo bo mozna sie przejechac.

btw ostatni raz depresanty w tym benzo bralem z 2 miesiace temu. Piwa tez nie pije.
  • 2661 / 304 / 0

18 lipca 2017SpalamTo pisze:
Kolego dla mnie na sen najlepszy jest ketrel. 1 tab 25mg i spisz jak dziecko. Lepsze nic benzo bo nie uzależnia.
Na receptę, nie widzisz co jest napisane w temacie ?
  • 538 / 32 / 11

Ostatnio kupiłem SENOCALM - zawiera Magnez 112,5 mg, Ekstrakt z szyszek chmielu 200 mg, Ekstrakt z ziela melisy 120 mg, Ekstrakt ze znamienia krokusa uprawnego 10 mg standaryzowany na safranal 0,03 mg, melatoninę 1 mg i witaminy z grupy B. Bardzo dobrze usypia, a szafran dodatkowo działa antydepresyjnie. Cena przystępna ok. 16 zł za 30 tab.
  • 2661 / 304 / 0

Bardzo ciekawy i sensowny skład, muszę przetestować.
Użytkownik nieaktywny
  • 390 / 22 / 0

Na mega potrzebę zaśnięcia, nie licząc się ze szkodliwością i skutkami dzień po, polecam antyhistaminy takie jak dimehydramina (apap noc) oraz dimenhydrynat (aviomarin). W ilości 2 tabletek około. Można ewentualnie zwiększyć.

Do stosowania bardzo krótko, nie polecam, jednak jeśli nie ma wyboru i po prostu "trzeba" to obie substancje bardzo dobrze uśpią w krótkim czasie.
  • 294 / 8 / 0

17 lipca 2017Uho pisze:
Siema! Potrzebuję pomocy w wyborze specyfiku nasennego, który dostanę od ręki w aptece, bez recepty.

Za parę dni jadę na festiwal i przez cały czas miałem w planach zajście do lekarza i wyciągniecie recki na hydroksyzyne. Kompletnie jednak o tym zapomnialem, a teraz już jest za późno na takie akcje. Zastanawiam się zatem nad jakimś zamiennikiem.
Generalnie chodzi mi tylko o efekt nasenny, biorę tabse a za godzinę śpię jak dziecko. Wiadomo - festiwal to i przeróżne używki, do tego zazwyczaj chodzenie spać nad ranem, kiedy w namiocie jest 50 stopni, a Ty jeszcze słyszysz muzę z maina :D Ja mam problemy z zasypianiem w takich sytuacjach. hydroksyzyna działa na mnie zajebiście. O ile nie mam problemów ze snem na co dzień, tak czasem jak zabalowałem i wiedziałem, że łatwo nie zasnę, po hydro usypialem momentalnie, a po paru godzinach snu czułem się tak wyspany, jakbym poprzedniego dnia nie robił nic niegrzecznego :D

Szukam zatem czegoś w ten deseń, no i najważniejsze - żeby nie kolidowało ze znanymi substancjami.
Pomożecie?!

EDIT: No i jeszcze jedna kwestia - oczywiście nie mogą nieść ze sobą efektu przymulenia następnego dnia. Chcę po prostu moc spokojnie przespać te 6h a później wstać i czuć się rześki i wypoczęty :D
Kolego Kalms 100 tabletek koło 25zł. Dawka niby to 3 tabsy, ale musisz sprawdzić, bo ja szybko brałam po 6. Jednak działa, a uwierz na mnie mało co działa, więc laika na pewno elegancko zadowoli. Bez recepty nic lepszego nie trafiłam.
Wróć do „Preparaty lecznicze”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata