Ulubiona psychodeliczna fenetylamina

Homocykliczne substancje psychoaktywne, oddziałujące agonistycznie na układ serotoninowy w mózgu.
Więcej informacji: Fenyloetyloaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Wasza ulubiona fenetylamina...

19%
Meskalina
95
24%
2-CP
121
8%
DOC
41
4%
DOI
20
2%
DOM
12
9%
2C-B
45
3%
2C-C
15
26%
2C-E
131
3%
2C-I
17
1%
2C-T-2
4

Liczba głosów: 501

• 2338 / 1 / 0

• 1586 / 2 / 0

Do mojej listy dochodzą 25 I-nbome i TMA6.

Obydwie substancje są bardzo specyficzne i oryginalne :)

Może ocenię według kategorii, żeby było sprawiedliwiej. Bo ciężko wybrać jedną:

Wizuale:
1. meskalina
2. 25I-NBOMe

Sigmowatośc,duchowość:
1. 2C-P (Nie wiem, dlaczego ta substancja jest tak niedoceniana pod względem duchowym :heart: )
2. meskalina

Tajemniczość:
1. TMA6
2. meskalina

Czyli wychodzi chyba na to, że meskalina ;)

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Dzieci połykają produkty z marihuaną. Wzrost liczby zgłoszeń

Władze służby zdrowia w Massachusetts poinformowały o wzroście liczby zgłoszeń dotyczących niemowląt, które połknęły marihuanę lub produkty ją zawierające.
  • 637 / 7 / 0

2C-P :)
bym powiedział, że jest "jogiczna" ;)
  • 1586 / 2 / 0

Według mnie jest "sigmowata" :D
  • 637 / 7 / 0

może to to samo :)
  • 3129 / 10 / 0

Po ostatnich przygodach doszedłem do wniosku, że meskalina będzie jedyną fenetylaminą, do której będę wracać. Nie jest przereklamowana, kto twierdzi inaczej, niech dobrze przygotuje s&s (nie chodzi o dawkę, bo najgłebsze meskalinowe przeżycie miałem na 400mg, gdzie wcześniej brałem 500mg na open airze i dopalałem, a nie było nawet w 1/3 tak "mocno"). Wizuale to temat na osobny artykuł :)
  • 57 / 1 / 0

Ja również uważam Meskaline za swoją ulubioną, ale mimo wszystko bardzo chętnie lubię sobie przypomnieć czasem 2C-B oraz 2C-I. A no i DOM jak już go na siłę klasyfikować jako fenetylaminę.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0

Nie na siłę, tylko on JEST pea.
  • 343 / 3 / 0

Na tę chwilę zdecydowanie 25B-NBOMe i ewentualnie 2C-B. Nie próbowałem jeszcze meskaliny, która zyskuje coraz większe grono wielbicieli, a jedynie analogi (TMA2 i TMA6 w sensownych dawkach i s&s) i całokształt doświadczenia nie umywał się do 25B. Może i mało trafne porównanie, bo meskalinopodobne psychodeliki są specyficzne w działaniu, jednak jeśli miałbym dzisiaj okrzyknąć którąś fenkę ulubioną, to zdecydowanie 25B. Możliwe, że nadchodzący DOM zepchnie go z podium.
  • 20 / / 0

Na chwilę obecną moim numerem 1 jest 25i NBOMe, przy eksperymentach z 2 C-P szczerze mówiąc zawiodłem się bo 15mg nie spełniło moich oczekiwań lecz w najbliższym czasie planuję zapodać tą substancję i.m więc może na miejsce pierwsze wskoczy 'cepek' ; D
Wróć do „Fenyloetyloaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata