Mj i tytoń

Metodyka, przygotowanie, oraz logistyka gotowania, palenia, lub waporyzacji.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 73 Strona 7 z 8
Rejestracja: 2012
  • 55 / / 0

Według mnie czyste jest lepsze i w smaku i mniej zamulona faza, ale wiadomo, skręć sobie lolka z samego tematu, to nieopłacalne, to nie Holandia... ;)
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 206 / 1 / 0

Gamrok pisze:
Dla mnie łączenie tych dwóch substancji to mieszanie gówna z marcepanem. Co jest czym w tym zestawieniu zdaje się być oczywiste. :)
I wszystko na ten temat :) Nie ma sensu mieszac tych dwoch substancji i sie zastanawiac, jak gorsza i niepotrzebna wplywa na dzialanie lepszej.

Byłem żołnierzem i nie znosiłem narkotyków. Na emeryturze zacząłem leczyć się psychodelikami

Mike Cooley leczy się z PTSD psychodelikami. Rozmowa Jerzego Afanasjewa z bohaterem filmu dokumentalnego „Wyzwolenie”, który można było obejrzeć na festiwalu WatchDOC w Warszawie.

Nikt nie ostrzega przed uzależnieniem od leków – konieczne zaostrzenie przepisów

Mimo obowiązujących przepisów dotyczących sprzedaży leków z pseudoefedryną, uzależnienie od leków, szczególnie wśród dzieci i młodzieży, ma się dobrze. Ponadto całkiem łatwy dostęp do tych środków napędza działalność przestępczą.
Rejestracja: 2013
  • 581 / 83 / 6

Odkopię, bo już się wkurwiam na proceder. Ostatnio spotkałem typów, którzy w grupie kilkunastu osób albo więcej ZAWSZE mieszają bakę z tytoniem, nie tylko do jointów :rolleyes: Kto normalny dorzuca tytoń do bonga? Kurwa i nawet się z nimi nie ujaram na darmola choć częstują. Problemy 1 świata kurwa jego mać
Rejestracja: 2014
  • 275 / 8 / 0

Z reguły zawsze palę czyściochy, ale jak czasami jakiś ziomek kręci i doda tyty to zawsze na początku mocno wchodzi na banię po pierwszych buszkach. Tyta palona bez filtra robi swoje
Rejestracja: 2010
  • 2628 / 137 / 0

Unikam palenia z tytexem z prostego powodu - po nabiciu lufy nie podpalam jej żeby płonęła żywym ogniem a delikatnie podgrzewam cybuch zapalniczką ustawioną na minimum, dzięki temu mam coś w rodzaju turbobieda-vaporyzatora :cool: A jak już się porządnie skopcę to szluga lubię odpalić, nie zaprzeczę. Parę lat temu mieszałem z tytoniem, ale jak wspomnieli przedmówcy faza jest taka bardziej "ciężka" i zamulasta, zwłaszcza jak się pali indicę.
Rejestracja: 2017
  • 97 / 12 / 0

Mieszanie mj z tytoniem to czysta profanacja. Nie rozumiem jak można coś tak wspaniale aromatycznego i wyjątkowo smacznego jak mj zmieszać z tytoniem z LMów czy innego dziadostwa. Nie chcę nawet słuchać bajek o tym, że lepiej się wtedy bat pali. Dobre zmielenie w jakimkolwiek młynku, plus zwarte i równomierne, nie stożkowate, skręcenie gwarantuje, że pali się bardzo dobrze.

Z rozmów ze znajomymi co mieszają zwykle wychodzi, że robią to, bo wtedy starczy na więcej. Jak widzą mnie kręcącego czyściochy to łapią się za głowę. Ale może to dlatego, że palę okazjonalnie i jak już to robię, to ma być cudownie, a nie starczyć na dłużej.

Oczywiście w jakiejś tam mierze jest to też kwestia gustu, ale jeszcze nikt mi nie powiedział, że bat z tytexem lepszy od czyściocha.
Rejestracja: 2018
  • 6 / / 0

Z moich doświadczeń czyściochy nie dawały nigdy takiej fazy jak skręt w stosunku mniej więcej 1:1 . Mało tego po giblu najbardziej lubię zapalić fajkę :-p bo najzwyczajniej podbija mi ona fazę ^_^ No ale każdy jest inny i inaczej to na niego działa (zastanawiam się serio czy próbować mango %-D )
Rejestracja: 2018
  • 156 / 61 / 0

06 sierpnia 2018Nicjuzniemam pisze:
Z moich doświadczeń czyściochy nie dawały nigdy takiej fazy
Wszystko spoko, ale wiesz że to nie jest "faza" marihuanowa? Do dymu z zioła dodajesz sobie całą paletę chemii z dymu tytoniowego i Twój mózg po prostu mocniej się podtruwa, w płucach mocniejsze pierdolnięcie i czujesz większą banię, jednak z uroków THC w tym momencie już za bardzo nie korzystasz, ale co kto lubi ;)
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

To tak szczegółowo czym różni się faza mj z tytexem w porównaniu z czysta? Próbowałem tylko czystej ale teraz ziomki chcą dosypac tytexu i nie wiem czy się nie postawić :-D Jest radocha itp.? Czy raczej przymulenie?
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 735 / 0

[mention]MelchiorMJ[/mention]
Jak dla mnie mj z tytexem i mj czysta rożni się tylko smakiem.Fajnie było sobie strzelić lufaka z czyściocha, zupełnie inny smak.Jesli chodzi o lolki to tylko z tytoniem.
Posty: 73 Strona 7 z 8
Wróć do „Sposoby konsumpcji”
Na czacie siedzi 438 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Staniol i 2 gości