Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
Na pewno odchudzanie duzo daje, ale moze znacie inne sposoby.
Dodatkowo mogę doradzić, iż odpowiednio dobrana fryzura może zmienić wygląd sylwetki głowy.
01 sierpnia 2021Ramzes92 pisze: Siema, bardzo lubie kiedy na ciagu moja twarz smukleje, podobam sie wtedy samemu sobie, czy jest mozliwe osiagnac taki stan bez brania?, mam na mysli czy istnieja jakies kosmetyki wyszczuplajace twarz.
Na pewno odchudzanie duzo daje, ale moze znacie inne sposoby.
A tak serio to schudnij, dobierz fryzurę i od razu będzie lepiej. Albo pierdol to. Każdy zgnije, nieważne jak przystojny czy inteligentny będziesz.
Do dziś wybieram numer Grzesia, chociaż leży w grobie
Znów umarło kilka osób, ja tylko czekam na swą kolej
My tylko czekamy w kolejce"
dieta+trening i duzo lepiej wygladasz nawet jesli waga stoi w miejscu
leki tez dosyc czesto sa odpowiedzialne i stosujac niektore nie ma szans na szczuly wyglad
Ogólnie z wyglądu sam sobie się podobam jak i często słyszę, że przystojny jestem, ale po kilku nockach to tragicznie się to zmienia. Szara skóra, zapadnięte oczy, wory pod oczami, skuchę usta i zapadniętą twarz
ja mam katar ty masz katar
możemy razem polatać
jak cię boli głowa to nie potrzebny jest ci Apap,
pokaże ci kto tu ma pazur choć to ty będziesz drapać,
wiem, ze lubisz gryźć ale nie rozgryziesz co mam w planach
Odwodnienie, brak snu,.zmęczenie, cienie pod oczami, zmiemists cera i pryszcze czy krosty.. albo tłuste czoło, popękane dłonie....
"Rutyna to rzecz zgubna "
![[mem]](https://hyperreal.top/wtf/memy/7/73ba2534-9153-450a-9766-809db70a3931/izba-kontroli-dopow.jpg?X-Amz-Algorithm=AWS4-HMAC-SHA256&X-Amz-Credential=nxyCWzIV8fJz5t5dUSIx%2F20250515%2FNOTEU%2Fs3%2Faws4_request&X-Amz-Date=20250515T231202Z&X-Amz-Expires=3600&X-Amz-SignedHeaders=host&X-Amz-Signature=1339da82b12c9e7fc5d77c66b70343ef1ed191f9c00e0c90778a375baec89b92)
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/mmnaswiecie.png)
Mówili: "Narkotyków to ja nie chcę". Dopóki ból stawał się nie do zniesienia
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kazik.jpg)
"Bardzo lubiłem amfetaminę". Znany muzyk o narkotykach
Kazik Staszewski opowiedział o swoim doświadczeniu z narkotykami. Muzyk sporo eksperymentował z używkami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/lice.jpg)
Turcja: Całe miasto na haju po spaleniu 20 ton marihuany przez policję w centrum miasta
W tureckim mieście Lice 25 000 mieszkańców zostało nieumyślnie odurzonych dymem z marihuany po nieprofesjonalnej akcji spalania 20 ton marihuany. Sprawdź, co się wydarzyło.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/ayahealth.jpg)
Ayahuasca a zdrowie psychiczne: Przełomowe wyniki największego badania
Badanie opublikowane w prestiżowym ournal of Psychoactive Drugs objęło ponad 7,500 uczestników z całego świata i wykazało, że częste używanie ayahuaski wiąże się z niższym poziomem stresu psychicznego oraz wyższym poczuciem dobrostanu. Kluczowe okazały się takie czynniki, jak intensywność doświadczeń mistycznych, wglądy osobiste oraz wsparcie społeczności. W tym artykule przedstawimy kluczowe wyniki badania oraz wyjaśnimy, dlaczego ayahuasca budzi tak duże zainteresowanie naukowców i osób szukających alternatywnych terapii.