Tryptaminy: wątek ogólny działu Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 5 / / 0

@vlkodlak Ile jest tam 2cb właśnie nie wiem, ale jak zjedliśmy po jednej to dało radę rozmawiać choć czasami zdania, które wypowiadałem wydawały mi się trochę dziwne. Nie mniej jednak rozmowa miała sens. Efekty wizualne delikatne tzn. od czasu do czasu zgięło szafkę i cienie troszkę poszalały, ale to tyle. Po 3 godzinach praktycznie byliśmy ogarnięci. To czego boję się najbardziej to, żeby 2cb nie zabrało tych pięknych wizuali z hometa. Emka wrzucona 3 godziny po 2cb właśnie całkowicie ucięła tripa.. Dzięki 😉
  • 381 / 28 / 0

@Noregret Myślę, że nie ma co się bać utraty tych wizuali tylko sprawdzić jak na geometrię wpłynie 2cb. Da unikatowe połączenie. To będzie na tyle duża dawka, że ten aspekt zostanie uwypuklony znacznie. Bodyload zapewne też, ale imbir powinien zaradzić. Inną kwestią jest to czy nie chcecie zostawić sobie na kiedyśtam.
Emkę w nexusie je się najpierw. Ponoć to ma sens. U mnie działało, nie testowałem odwrotnie.

Mój brat zmarł, bo heroina była (i nadal jest) nielegalna

Paul z brytyjskiej organizacji Anyone’s Child opowiada, jak stracił brata i dlaczego dopiero kilkanaście lat po jego śmierci zmienił swoje zdanie o regulacji substancji psychoaktywnych.
  • 5 / / 0

@vlkodlak Myśle, że ciekawość jednak wygra i zrobimy miksa. Znalazłem gdzieś opis tych myszek i jeśli to te same to niby 12mg 2cb mają. Teraz pytanie czy po pół wystarczy do 20mg hometa czy od razu po calaku %-D ? Dla niej pewnie pół, ale ja... ? 😂 I kolejność 2cb-1h->homet?
  • 381 / 28 / 0

Może po pół 2cb i 1 homet (partnerka) i 1,25 (Ty)? Wydaje mi się, że czas ładowania obu substancji jest podobny więc nie trzeba czekać i można je zapodać na raz. Nawet możecie skruszyć tabsy i zapodać je na raz w kapsułce np. Jeśli trip odbędzie się w małej przestrzeni z niewielką ilością bodźców możecie liczyć na wyborną psychodeliczną ucztę zarówno w aspekcie mentalnym jak i wizualnym. Trochę sam zacieram ręce bo mnie to czeka 1.02 na rejwiku z kosmicznymi minimalami, ale w wersji z 4-HO-MiPT znowu.
  • 5 / / 0

Z tego co pamietam to 2cb chyba do godziny nam wchodziło, natomiast hometa czułem po 20 min, a moja druga połówka już po 15. Pewnie jest to zależne od partii. Postaram się to jakoś ogarnąć, żeby peaki się zgrały. Trip na pewno będzie w domu, bo imprezy masowe mnie miażdżą na psychodelikach, a za oknem jeszcze zbyt chłodno na plener. Baw się dobrze na rejwie 😉 i dzięki za pomoc 😊
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1236 uczestników Wejdź na czata