Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 51 • Strona 1 z 6
  • 51 / / 0
Witam! Jak w temacie... Byłby to mój pierwszy raz z 4 aco DMT, ale przyjmuje 20 mg paroksetyny i nie wiem czy się opłaca. Stosował ktoś taki mix?
Uwaga! Użytkownik Frank Drebin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1718 / 9 / 0
Nieprzeczytany post autor: forest »
Jak to wlasnie jest?

Wydaje mi sie ze tryptaminki + SSRI = slabsze dzialanie

A tryptaminy + iMAO = WZMOCNIONE dzialanie, ryzyko syndromu seretoninowego?
Uwaga! Użytkownik forest nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1876 / 21 / 0
Nieprzeczytany post autor: opak »
SSRI nie obnizaja dzialania psychodelików ba nawet mozna rzecz ze faza jest bardziej euforyczna jak flypping .
kapo
  • 19 / / 0
Nieprzeczytany post autor: rtg »
A czy tryptaminy jako agonisci receptorów serotoninowych nie moga przypadkiem zwiększyć ryzyka wystąpienia zespołu serotoninowego? Rozumiem, ze "no risk- no fun", ale ja raczej dalbym sobie spokoj
Uwaga! Użytkownik rtg jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 51 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Frank Drebin »
Tego się nie boję, deksa też próbowałem na paroksetynie i escitalopramie i wszystko jest ok. Zaryzykuję. Raczej obawiałbym się, że nie odkryję mocy tryptamin. Mam wielką chęć, bo generalnie świat psychodelików jest mi nieznany, a mam w dupie plastikowe szczęście po stymulantach. Zaprowadziło mnie to do nikąd.
Uwaga! Użytkownik Frank Drebin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1876 / 21 / 0
Nieprzeczytany post autor: opak »
Laczenie tryptamin z ssri jest jak najbardziej bezpieczne i nie mozna dostać zespolu serotoninowego , na erowidzie pisze co i jak.
kapo
  • 2497 / 48 / 0
Co ma agonizm do zespolu serotoninowego?
Uwaga! Użytkownik świetliste macki kosmicznej jaźni nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 835 / 8 / 0
Nieprzeczytany post autor: greenz »
ja jak bralem sertraline szamalem wielokrotnie LSD, 4homet, grzyby chyba z 30 razy - nie zauwazylem najmniejszego wplywu na cokolwiek.
Ostatnio zmieniony 06 kwietnia 2010 przez greenz, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga! Użytkownik greenz nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 142 / / 0
Nieprzeczytany post autor: Dekadentyzm »
Jak mówią panowie wyżej, wszystko działa ładnie i ślicznie (grzyby, 4-ho-met, 4-aco-dmt, zielsko działa nawet lepiej)
Póki jest wódka, jest nadzieja.
  • 65 / / 0
Nieprzeczytany post autor: marmar_86 »
a nie wiecie może czy w jakiś sposób koreluje to z snri? (biorę wenle)
ODPOWIEDZ
Posty: 51 • Strona 1 z 6
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.