Organiczne substancje psychoaktywne, oddziałujące na receptory serotoninowe w mózgu.
Więcej informacji: Tryptaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 50 • Strona 4 z 5
  • 36 / / 0
Jesem na SSRI od dłuższego czasu i 6 razy bralam tryptaminy (4 razy 4-AcO-DMT, 2 razy 5-meo-mipt). Trip jest zdecydowanie uboższy (w porównianiu z przezyciami znajomych). Totalnie zniesione wizuale, doslownie NIC w tej sferze, co mnie bardzo smuci. Inne efekty występują. ale są raczej słabe: głownie nasilona byla u mnie percepcja dotyku i filozoficzne rozkminy. Dwa razy mialam bad tripa. Teraz schodzę z leków i moze uda mi się w koncu zobaczyc cos wiecej.
  • 83 / 1 / 0
Jednak i ja jeszcze się wstrzymam z tryptaminami, nie chcę ich zmarnować tak jak morfiny albo pożerać końskich dawek żeby poczuć działanie, zejdę do 25mg z obecnej dawki 50mg i wówczas spróbuję acodmt ;)
Uwaga! Użytkownik krasnal666 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1052 / 8 / 0
^ Nadal jest to pozbawione sensu. To tak, jakbys sobie ukladala figury na planszy z szachami, a pozniej poprzez zapodanie narkotyku, w miejsce krolowej i krola stawiala pionki... Mozna grac, ale czy to ma sens? No, ale nie przemowie do rozsadku, jak znam cpakow.
Ostatnio zmieniony 14 lutego 2013 przez noithai, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 36 / / 0
jakieś tam efekty jednak są, więc nie jest to "marnowanie", tylko nie można sobie pooglądać wzorków
  • 2336 / 8 / 0
@Krasnal... co Cię tak ciśnie na to ćpanie? Odstaw najpierw SSRI, a potem myśl bo dość że kase wypieprzasz w błoto, to ryzykujesz (akurat nie o tryptaminach mówię) nawet (długo)trwałym uszkodzeniem mózgu. Weź sobie, dziewczyno kup palenie, jak na Ciebie dobrze działa i się zjaraj. Jeszcze piszesz, że raz dostałąś ZS i się cieszysz, że był słaby. :wall: Liczysz na to, że następny też taki będzie?
Why are you wearing that stupid man suit?
  • 36 / / 0
Czy jest możliwe, że przy długotrwałym stosowaniu SSRI (sertraliny) neuroprzekaźnictwo w mózgu ulega trwałej zmianie i już można nigdy nie widzieć żadnych OEV i CEV -ów ? Ktoś coś wie?
  • 1052 / 8 / 0
^Nie jest to mozliwe...
  • 62 / 1 / 0
fluoeksetyna i 4-HO-MET, jak to w końcu jest?
  • 4490 / 704 / 0
Nie ulega zmianie po ok. 2-3 tygodniach po zakonczeniu leczenia wszystko wraca do normy wiem z autopsji bo sam bylem na SSRI(sertralina) 8 miesiecy i teraz juz wszystko gra. Psychodeliki i empatogeny dzialaja jak nalezy ;)
"Czuje w ustach stres, miało nam się udać ale Bóg tam wie... czułem głód jak pies prawie z Lucyferem byłem już na cześć"
  • 703 / 22 / 0
4-HO-MET i Klomipramina wszystko zadziałało jak należy.
ODPOWIEDZ
Posty: 50 • Strona 4 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.