Tramadol - Wątek ogólny

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

• 30 / 1 / 0

A znacie jakieś specyfiki które mogą wzmocnić działanie tramadolu? Kawa i wszelkiego rodzaju energetyki to wiadomo. Osobiście używam jeszcze mocnej miętowej tabaki.
  • 142 / 6 / 0

Czy jest możliwe że po leku Skudexa miałam gigantyczny skok ciśnienia??
Miałam przedwczoraj chirurgicznie usuwane 2 zęby trzonowe. Po zejściu znieczulenia ból był nie do zniesienia, ketonal- żadnej poprawy, 150 mg, żadnej poprawy, prócz jakiejś kolki w żołądku czy jak to nazwać...
Miałam lek skudexa po jakimś tam innym schorzeniu, nie przeterminowany.
Wzięłam 1 tabletke, więc teoretycznie dawka nie jakas wielka.
Ból zmalał, choć nie ustał całkowicie. Ale dało się wytrzymać, więc tak przetrwałam pól dnia, jak się zaczynał ból, zapodałam 2 tabletkę (mineło ok 7-8 godzin), i znowu poprawa i tak co 8 godzin brałam 1 tabletkę. Do dziś. Dziś wzięłam znowu 1 ok godz. 16;00 , niestety nic dzisiaj nie zjadłam (ostatni posiłek o 5;00 i to tylko pól kromki chleba z serem) i na głodniaka wzięłam. Wszystko było ok, ból ustał. Jak ok 18;00 zaczęłam się dziwnie czuć- trząść się od środka. Czułam że dygoczę w środku choć z zewnatrz się nie trzęsłam. Myślałam że mam temp, ale było wręcz przeciwnie 36,1.
Wcisnęłam w siebie kawałek ciasta, nie mam w ogóle apetytu od czasu tej ekstrakcji.
Potem się położyłam, przykryłam i za kilka min miałam wrażenie że mi rozsadzi uszy. Całkowite zatkanie, potworne rozdrażnienie, znowu się trzęsłam.
Mierzę ciśnienie i SZOK!! 175/115. Nigdy w życiu takiego ciśnienia nie miałam...
Wziełam od męża tabl które on bierze , kontrolowałam co jakieś 10 min czy nie rośnie. Po jakichś 45 min spadło do 150/102 i tak teraz też jest. Natomiast zatkane uszy są wciąż.
Czy myślicie że to po leku ?
Czy da się jakoś go szybciej zmetabolizować/pozbyć się z organizmu?
Pozostaje mi ostać przy Nimesilu , po którym mam sraczkę, ale nie mam takich wzlotów.
Wczoraj po wzięciu miałam ochotę iśc na siłownię (a jestem kilka tyg po artroskopii kolana) , cąłe mieszkanie wysprzątałam dokładnie. Po czym jak usnęłam to ani atom by mnie nie obudził, jak szłam siku w nocy to wszystko pamietam i jarzę ale na kibelku usypiałam..dzisiaj w ciągu dnia takie dziwne "drzemki" na 2-3 min po czym budziłam się i jakbym nie wstała to pewnie dalej by tak było.
Potem się ogarnęlam- u dent byłam na kontroli, mówił że wszystko ok , zrobił zdjęcie i mówił że goi się prawidłowo i mam ograiczyć skudexę do 2 tabl na dobę i za 3 dni przyjść. No ale.....
czy to możliwe że to po tym?

Bombardując metamfetaminowe laboratoria, armia USA zabija dziesiątki cywilów – twierdzi ONZ

Według nowego raportu ONZ, amerykańska operacja antynarkotykowa wymierzona w domniemane laboratoria narkotykowe w Afganistanie spowodowała wiele ofiar wśród dzieci. Stany Zjednoczone zaprzeczają treści raportu.

Twarde narkotyki przed południem. Ronnie Ferrari śpiewał o amfetaminie w "Pytaniu na śniadanie"

TVP chyba nie do końca wiedziało, co robi, zapraszając do studia Ronnie'ego Ferrari ;)
  • 1465 / 293 / 0

to zależy jakie efekty mają być wzmocnione. jeśli chcemy wzmocnić typowo opioidowe działanie, czyli to uspokojenie, to polecam benzodiazepiny. może być diazepam, sam stosuję i się sprawdza. znosi ten efekt stymulujący, co jak dla mnie jest plusem.
  • 303 / 45 / 0

@przodownik Z jego wypowiedzi wynika bardziej, że chce wzmocnić efekt stymulujący.
Myślę że energetyki to zły wybór, mocna yerba z tabletką guarany fajnie podbije energie po tramcu.
  • 2720 / 325 / 0

O dobry post od @przodownik , ale to jeszcze nie wszystko.
Kurde już nie wiem jak to rozegrać mam 1200mg tramca retard.

Kombinuje już z trzeci dzień i raz wrzucam 300mg i nic nie czuję, raz przez pomyłkę zjadłem 800mg i zbytnio też mnie nie wyjebało. Efekty zawsze mam takie zjebane typu oczy mi gdzieś spierdalają na boki, zeza mam - jak coś oglądam na fonie to muszę zamknąć jedną powiekę, zawroty głowy, ból głowy i nie daj boshe wymioty.

Dodatkowo mam Lorafen 2.5mg i olanzapine - czytałem że niweluje akcje z wymiotami.

No i oczywiście chcę mieć tak jak @przodownik - w stronę grzania opio a nie serki i pobudzenia. Lorek 2.5mg nada się ? kiedy wrzucić przed trampkiem ?

No i nie wiem ile ostatecznie tramca załadować, może spróbuję teraz 2,5mg lorka + 200mg tramca.
  • 1465 / 293 / 0

to jak będzie działał tramadol może również zależeć od jednostki. na mnie, gdy się rozkręca działa lekko stymulująco, ale jak już w pełni się załaduje to czuję go tak jak klasyczny opioid. oczywiście zawsze biorę do tego diazepam na wypadek padaczki, bo biorę 400-600 mg. w mniejszych dawkach tramadol na mnie działa stymulująco, wtedy nie biorę też benzodiazepin.

skutki uboczne mam podobne do twoich, ale substancja mnie satysfakcjonuje, więc przymykam na nie oko. lorazepam jak najbardziej się nada, uchroni przed napadem drgawkowym oraz pokieruje działanie tramadolu w kierunku mocniejszej sedacji. ja diazepam zawsze brałem razem z tramadolem, w miarę równo zaczynają działać. w przypadku Lorafenu będzie podobnie. co do dawki, to proponuję w takim połączeniu 300-400 mg tramadolu i 2,5 mg lorazepam. sam tramadol jest dosyć specyficznym opioidem i działa różnie na różne osoby. jeśli szukamy klasycznego opiatowego odurzenia, to proponuję inne substancje.
  • 2720 / 325 / 0

Dałem 600mg trampka + 2,5mg lorka. Tak wiem nie od dziś że tramadol działa na mnie najgorzej z wszystkich substancji które próbowałem. No ale jak się ma to szkoda wyrzucać ;]
  • 142 / 6 / 0

Jestem w szoku jak czytam o jakich dawkach piszecie :ziew: :ziew:
Ja brałam lek Skudexa niedługo-kilkanaście dni w sumie i czułam się bardzo dziwnie..choć Tramalu jest tam niezbyt wiele.
po jakm czasie zaczęliście czuć że to już ciągota zażycia a nie potrzeba z wskazań medycznych?
  • 1465 / 293 / 0

jeśli o mnie chodzi, to zawsze jest to tylko ciągota, bo terapeutycznie opoidów nie biorę. mimo wszystko, tramadol bardzo dobrze sprawdza się na ból zęba, pamiętam, że jak wtedy go brałem, to ból kompletnie zniknął.

%-D
  • 237 / 19 / 0

@kasiulka8555
Spróbuj tramadolu w czystej postaci. Pamiętam jak kiedyś wystarczyło mi 50 mg, aby poczuć odjazd. Teraz tego idzie coraz więcej. Odczucia dokładnie te same. Niestety ale tolerka rośnie i z tego powodu te nasze dawki. Jeżeli chcesz rady to powiem ci, że lepiej nie zaczynaj!

Dzisiaj niedziela i po "wycieczkach" do sądu miałem okazję się nawalić. Najpierw 200 mg kropli, później wziąłem 200 mg Retarda i znów poprawiłem po godzince kolejną 150 mg dawką kropli. Czyje się niesamowicie :mniam:
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata