Tramadol + paracetamol (Zaldiar, Poltram Combo...)

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Użytkownik nieaktywny
  • 5 / / 0

Jak w temacie. Probowal juz ktos wykonac ekstrakcje? Jesli tak prosil bym o szczegoly bo nie wiem czy realizowac recepte ;) Moze zagadac w aptece ze uczulonym sie jest od paracetamolu i sprobowac wziasc tramal? Chodz to raczej nie przejdzie bo niestety sklad jest inny. Jedyne co znalazlem na forum to ze mozna sprobowac tak jak z antidolem jednak boje sie o temperatury bo zawsze robie to na 'oko' ;)

edit: Zasmucony brakiem porad wykonalem ekstrakcje tak jak z kodeina :P Hmm nie moge ocenic klarownosci roztworu bo to a moje oko nie mozliwe ;) (tabletki maja taki barwnik ze wszystko wyglada metnie - tak mi sie przynajmniej wydaje). Paracetamolu nie umiem stwierdzic ile bylo - jedno jest pewne cos napewno (czulem ten cudowny smak :P ) ale majac w pamieci moje pierwsze (juz rok temu ;) ) proby ekstrakcji z antidolu moge stwierdzic ze nie bylo zbyt wiele paracetamolu. Czekam ale nie samotnie - kodeina ;]
Ostatnio zmieniony 20 kwietnia 2007 przez NightTrip, łącznie zmieniany 1 raz.

Użytkownik nieaktywny
  • 44 / / 0

Kupujesz to na recke, czy sprzedają na zasadzie Antidolu 20 ? Jak przeszła ta ekstrakcja ?

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Marihuana w samolocie. Niektóre jej pochodne można mieć ze sobą na pokładzie

Amerykanie przyjmujący medyczną marihuanę nie muszą się już więcej martwić podróżą. Niektóre produkty CBD mogą być teraz przez nich legalnie zabierane na pokład samolotu. Pasażerowie nie będą już mieli z tego powodu nieprzyjemności.

• 94 / / 0

Wybaczcie, że odkopuje - nie będę zakładać nowego tematu.

Czy ma/zna ktoś wykres rozpuszczalności tramadolu w wodzie? Przeglądając internet, natknąłem się tylko na coś takiego:
The solubility of these salts in water and/or aqueous fluids is preferably ≤100 mg/ml, more preferably ≤30 mg/ml and particularly preferably ≤10 mg/ml.
Źródło: http://www.patentstorm.us/patents/67233 ... ption.html

Może ktoś mi wytłumaczyć o co w tym chodzi? Troche pogmatwane to jest.

A może już ktoś zna odpowiedni przepis na odzdzielenie paracetamolu od tramalu?

Regards

Użytkownik nieaktywny
  • 884 / 14 / 0

z tej samej strony
Tramadol HCL is about 30% soluble in water (300 mg/ml).
Prawdopodobnie chodzi o wodę ~20 stopni, w większych temperaturach rzecz jasna więcej rozpuścisz, pytanie tylko jak dużo ;) W każdym razie, jeśli roztwór po podgrzaniu i zamieszaniu jest klarowny, to znaczy że się rozpuściło wszystko.

• 94 / / 0

Podsumujmy:
Tramadol: 300mg/ml
Paracetamol: 4mg/ml

Więc po prostu wrzucić odmierzone (tzn zeby zawieraly tyle tramalu ile chcemy) tabsy na łyżeczke, pomieszac i poczekac, przefiltrowac i wypic?

Użytkownik nieaktywny
  • 884 / 14 / 0

Przydałoby się jeszcze przefiltrować paracetamol, który się nie rozpuścił, nie sądzisz? ;]
Poza tym, co chcesz konkretnie zrobić, bo nie rozumiem, i w jakim leku masz paracetamol z tramadolem...?
A może już ktoś zna odpowiedni przepis na odzdzielenie paracetamolu od tramalu?
Lek 'Tramal' nie zawiera paracetamolu.

• 94 / / 0

Night Garden pisze:
w jakim leku masz paracetamol z tramadolem...?

Lek 'Tramal' nie zawiera paracetamolu.
1. Patrz nazwa topicu.
2. Tramadolu* - nie łap za słówka ;)
Night Garden pisze:
Przydałoby się jeszcze przefiltrować paracetamol, który się nie rozpuścił, nie sądzisz? ;]
Chodzi Ci o odzdzielenie go fizycznie od naszego stuffu? Przecież napisałem: przefiltrować

Hmm... Czy gdybym podgrzał roztwór waląc tam tramadol, a następnie ochłodził, to wytrąciłby się?

Użytkownik nieaktywny
  • 884 / 14 / 0

Chomik pisze:
Chodzi Ci o odzdzielenie go fizycznie od naszego stuffu? Przecież napisałem]

Wybacz, nie zauważyłem.
Chomik pisze:
Hmm... Czy gdybym podgrzał roztwór waląc tam tramadol, a następnie ochłodził, to wytrąciłby się?
Ale co, tramadol? Tak, ale nie tak prędko. Myślisz, że do żyły wali się wrzątek? ;]

• 94 / / 0

Night Garden pisze:
Ale co, tramadol? Tak, ale nie tak prędko.
Tzn? Jak szybko się wytrąca i do jakiej postaci? Opłaca się to robić (wytrącać) czy walić w płynnej postaci?

Nie wiem czy coś zadziała, ale mam zamiar brać to doustnie. IV i IA odpada.

Użytkownik nieaktywny
  • 884 / 14 / 0

Chomik pisze:
Tzn? Jak szybko się wytrąca i do jakiej postaci? Opłaca się to robić (wytrącać) czy walić w płynnej postaci?
Ja już nie czaję co Ty chcesz zrobić.
Ustalmy. Chcesz oddzielić paracetamol od tramadolu z leku Zaldiar.
Najprostszym sposobem będzie skorzystanie z różnej rozpuszczalności obu substancji w wodzie.
Na początek]możep[/i] nawet IV jeśli roztwór jest bardzo klarowny (więc nie dam sobie głowy uciąć).
Ostatnio zmieniony 21 lipca 2007 przez Night Garden, łącznie zmieniany 1 raz.
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata