Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
Wzialem trampar 37.5 i 325mg parasyfu skruszylem w szklance 10tabletek na jebany miał aż te żółte otoczki znikneły zalalem 2-3cm zimnej wody pomieszalem dobre 3minuty wlozylem do zamrazarki na 15 minut wyjąłem następnie na drugą szklanke nałożyłem chusteczke z gumką recepturką przelalem zawartosc z jednej do drugiej szklanki był mleczny roztwór a na końcu na chusteczce parasyf taka paćka wycisnalem resztki tematu z chusteczki ostrożnie byle by nie rozwalić i żeby paracetamol nie wpadl nastepnie wypilem i odczekalem godzine potem poltorej i dwie godziny i nic nie weszlo nie wiem czy cos zjebalem czy nie ale z Tramalem mam duzy staż a chcialem zrobić ekstrakcje bo po Tramalu zawsze mam zatrzymanie moczu na dobre 13-15h a tramal uwielbiam tylko ten skutek uboczny ostre zatrzymanie moczu mnie zniechęca bo jeżeli wezme na sucho bez ekstrakcji to musze sie liczyc ze nie wysikam sie przez dobre kilka H ale odkryłem ze popijając tramal piwskiem a potem jak wchodzi walne kolejne to z trudem ale wysikam sie nie wiem czy ktoś z was robi ekstrakcje z tego powodu co ja czyli nie chce NIE SIKAĆ PARE DOBRYCH godzin xD proponuje żeby jakiś zawodowy lekoman napisał legitny poradnik i po prostu admin niech go przypmnie bo naprawde przelecialem caly ten dział o tramcu i jeszcze pod tematy i każdy mial inne zdanie przez może i zjebalem ekstrakcje i inni co pisali ze ich nie poklepalo zawiodłem sie no ale cóź chyba będe musiał walić tramal z piwskiem bo chemikiem dobrym nie jestem XD
Dodam, że:
- nie mam tolerancji na opioidy (eksperymenty z koideiną przeprowadzałem w tamtym roku, nie działa na mnie, brałem 2-3 opakowania antka).
- waga ~100kg przy wzroście 175cm
Po 10 minutach czuć efekty, powoli robi się błogo. Od wypicia minęło jakieś pół godziny jak piszę tego posta i stopniowo czuję coraz większe otępienie i przyjemność.
Scalono — CATCHaFALL
Niestety nie wiem gdzie edytować posta. Trzymało mnie dobrych kilka godzin. Mieszałem z marihuaną i wypiłem 2 piwka. Było bardzo przyjemnie i dziś chyba powtórzę, ze względu na to że za pierwszym razem było sporo ubytków (myślę, że realnie przyjąłem 250-300mg). Czy tolerancja mocno wzrasta dzień po dniu? Mam do wykorzystania 675mg.
15 marca 2021ykb pisze: Miałem Poltram Combo 37.5mg tramadolu i 325mg paracetamolu.
Nie jedzcie 2g paracetamolu (chociaż jest to względnie bezpieczna dawka) to czuć zatrucie przez 2-3 dni
Wiadomo że tabletki jedzone na pusty żołądek, na czczo.
Nawet dla takich stosunkowo bezpiecznych ilości jak 2g paracetamolu na raz trzeba robić CWE, i nie ma zmiłuj.
"Rutyna to rzecz zgubna "
Na upartego możesz zjeść te 4 tabsy w całości (nie więcej), pod warunkiem że masz zdrową wątrobę i nie piłeś, ani nie masz zamiaru pić alkoholu. Raz na jakiś czas taki wyskok nie powinien bardzo zaszkodzić, chociaż wątroba na pewno to odczuje.
16 marca 2022Retrowirus pisze: I tak Połowa paracetamolu przechodzi do filtratu przy metodzie cwe. No ale i tak lepsza redukcja o 50% niż 100
You will always be in my dreams
The last and final moment is yours
My agony is your triumph
Nie wiem jak się ma filtrowanie takiego poltram combo do antidolu. Wiadomo że metoda jest ta sama ale rozpuszczalność kodeiny i tramadolu może być różna i niekoniecznie podobna. Czyli jeśli filtrowanie antidolu było wydajne i efektywne, to niekoniecznie musi być tak że ta sama metoda przełoży się również na preparaty z trampkiem.
Ja kiedyś filtrowaniem kodeinę właśnie z antidolu na początku jak Antek kosztował chyba 6 zł i jeszcze były dwudziestki o matko... I co były te czasy kiedy jedna paczka robiła świetnie :D później testowałem thiocodin, i stwierdziłem że przyjemniejsze wejście jest z wypitego filtratu Antka.
Oczywiście przy zabawie w filtrowanie zawsze coś zostanie na filtrze albo filtr pęknie nad filtratem (Ja pierdolę nauczony doświadczeniem później już jak wyciągałem kubeczek z chusteczką i plasteliną na chusteczce to zlewałem wszystko spod filtra a później jak się bawiłem w wyciskanie chusteczki i walke o każdą cenną krople, co robiłem tak jakby sejwy w grze, i każdy kolejny etap gdzie filtr był bardziej napięty i groził pęknięciem, poprzedzalem przelewaniem bezpiecznego filtratu do pojemnika zbiorczego. Wyciskanie zaś kontynuowałem nad osobnym pojemnikiem. Bo wyobraźcie sobie taką sytuację że zostały wam ostatnie dwie krople do wyciśnięcia i kurwa torebeczka z białą plasteliną rozrywa chusteczka i ten glut wpada wam do czystego roztworu... O matko i córko)
W każdym razie tjokodin gwarantował przynajmniej że dokładnie każdy miligram kodeiny dostawał się do żołądka i nie było żadnych strat. Wjazd odczuwalem jako trochę słabszy a całość działania była dłuższa niż po wypiciu Antka.
Mi też się kiedyś zdarzyło zjeść poltram combo bas filtrowania ale nie pamiętam ile to było tabletek, między 4 a 8 czyli maksymalnie 4 g paracetamolu. w każdym razie na drugi i trzeci dzień miałem uczulenie na skórze coś tak jakby czerwone placki.
Zrobiłem tak tylko raz. Też nie nazwałbym tego ciężkim objawem zatrucia.
Generalnie to nie wiem dlaczego dajcie tak mało wody...
Zawsze można spróbować tryskawką wodną przepłukać filtry w nadziei na wypłukanie pozostałości tramadolu. Z chemii tak się robi jak się filtruje coś na papierowym filtrze albo pod próżnią.
"Rutyna to rzecz zgubna "
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_artykul_skrot/cannababcia.png)
Marihuana? Nie taka straszna, jak ją malowali.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/kazik.jpg)
"Bardzo lubiłem amfetaminę". Znany muzyk o narkotykach
Kazik Staszewski opowiedział o swoim doświadczeniu z narkotykami. Muzyk sporo eksperymentował z używkami.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/alcohol_vs_marijuana.jpg)
Marihuana zmniejsza pragnienie alkoholu u osób pijących dużo – Nowe badania finansowane przez rząd
Czy marihuana może pomóc osobom pijącym dużo alkoholu pić mniej? Nowe badanie przeprowadzone w USA sugeruje, że tak – i to z zaskakująco prostego powodu. Osoby, które sięgały po marihuanę tuż przed alkoholem, piły wyraźnie mniej i miały mniejsze łaknienie.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/fent400.jpg)
USA: największe w historii aresztowania członków mafii fentanylowej
Władze federalne poinformowały we wtorek o skonfiskowaniu ponad 400 kilogramów fentanylu w największej w historii operacji Agencji ds. Zwalczania Narkotyków (DEA). Aresztowano 16 osób oraz zabezpieczono rekordową sumę gotówki liczoną w milionach dolarów, broń palną i pojazdy.