Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
a mój organizm jest już z nim bardzo dobrze oswojony bo go biore prawie codziennie
Dosyć często przeprowadzałem "extrakcje" z leku zaldiar lub poltram combo i jak wiadomo roztwór nie wychodzi klarowny ze względu na otoczkę i inne dodatki. Filtrowanie przeprowadzam na dwa razy 15 tabsów skuszone w pył zalewam 50ml lodowatej wody szybko mieszam i zlewam na koszulkę chyba bawełnianą wyciskam dokładnie a następnie szybko zlewam do strzykawki 100ml, jako filtr daje 3 chusteczki higieniczne zmoczone lodowatą wodą filtracja idzie w miarę i tak sie zastanawiam ile wszamam z tej okazji paracetamolu, bo jak łykam roztwór to czuć taki smak jakby cześć niestety przedostała się sie przez filtr. Poprawcie proszę moją metodę filtrowania, jeśli cos robie nie tak.
Walnąłem sobie 370~mg Tramalu z Dorety. Zazwyczaj ekstrakcje robiłem z Zaldiaru - wszystko było ok. Tak mnie naszło na tą Doretę. Wszystko pięknie - zgrzałem się ostro. Niesety zbyt ostro co mnie cholernie zdziwiło, bo tolerke mam niestety już wyrobioną. Dlaczego mnie zdziwiło? Ponieważ co chwilę łapałem nody i to trwało m/w do 10 rano! A ekstrakt wypiłem ok. 11 w nocy. Do godziny 16-17 byłem jeszcze ciągle nagrzany ze źrenicami jak po jakimś kurewskim opiacie. I teraz moje pytanie co mogło być przyczyną? Doreta niczym nie różni się od Zaldiaru - a więc?.. Ekstrakcje również zrobiłem bardzo dobrze, jak zwykle. Dodam jeszcze, że wtedy zrobiłęm sobie mały detox (2 tygodnie bez benzo, nawet trawy nie paliłem) i jechałem na samym alkoholu. Rozumiem, że gdybym był nastoletnim gówniarzem i przygrzałbym 400~ trama bez tolerki mogło by mnie poskładać, ale tak nie jest.. So what the fuck?
Swoją drogą nie napisałeś tu nic, co mogłoby być tą przyczyną, więc skąd MY mamy to wiedzieć? Nikt tu jasnowidzem nie jest, sam powinieneś wiedzieć.
* * *
Kiedy spoglądam wstecz, widzę siebie pozostającego za mną daleko w tyle.
Przerabiane wielokrotnie.
Pozdro.
M.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/zrzut.jpg)
Biały popiół vs. czarny popiół: Prawda o wskaźnikach jakości konopi
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news/klefedronfabrik5.jpg)
Polski narkobiznes zwiększa zasięgi. Czarny rynek domaga się towaru
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/chimpanzees-sharing-fruit.jpg)
Szympansy biesiadują? Sfilmowano je, gdy dzieliły się owocami zawierającymi alkohol
Ludzie od dawna spożywają alkohol i od tysiącleci odgrywa on rolę we wzmacnianiu więzi społecznych. Nowe badania wskazują, że nasi najbliżsi krewni – szympansy – mogą wykorzystywać alkohol w podobnym celu. Po raz pierwszy udało się sfilmować szympansy, które dzielą się sfermentowanymi owocami, w których stwierdzono obecność alkoholu.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/jrt-treated-cortical-neuron.jpg)
Nowa nadzieja dla pacjentów ze schizofrenią. Opracowano przełomowy lek inspirowany LSD
Naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego w Davis stworzyli nową cząsteczkę o nazwie JRT, która może zrewolucjonizować leczenie schizofrenii i innych chorób mózgu. Lek działa podobnie do LSD, ale nie wywołuje halucynacji. Dodatkowo, wykazuje silniejsze działanie niż stosowana obecnie ketamina.
![[img]](https://hyperreal.info/sites/hyperreal.info/files/grafika_news_skrot/profesor.jpg)
Profesor znów za kratami. Spec od narkotyków zwany także Chemikiem zatrzymany w Skarżysku
Na pięć lat trafi za kraty 73-letni mężczyzna w półświatku znany niegdyś jako Chemik lub Profesor czyli człowiek wielokrotnie notowany za przestępstwa narkotykowe, między innymi za wyprodukowanie na początku lat 2000 w laboratorium w Bliżynie dziesiątek tysięcy tabletek ecstasy.