Tramadol - Negatywne skutki zażywania

Syntetyczny opioid o niewybiórczym działaniu na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 882 Strona 1 z 89
Rejestracja: 2006
  • 749 / 5 / 0

Chodzi mi tu abyście wpisywali co się z wami dzieje po ciągu. Ciało przede wszystkim.

Również interesują mnie takie rzeczy jak porycie wątroby, nerek jak to obserwuje w przypadku moich znajomych.
Z tym, że u nich jest to po ciągach kilkuletnich.
Wiadomo, w necie jest bardzo mało informacji na te tematy.

Pisać na podstawie autopsji.
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2014 przez Thirteen, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Poprawka kosmetyczna tytułu

 

Rejestracja: 2007
Użytkownik nieaktywny
  • 31 / 1 / 0

u mnie po ciągach kilkumiesięcznych a nawet kilkutygodniowych jest katar, łzawienie, pocenie, no w ogóle, he he, woda ze mnie leci różnymi możliwymi sposobami, ślinotok...? nie zwróciłam uwagi, może nastepnym razem się przyjrzę jak skończę, ale to nie wiem kiedy. no i kaszel też mi doskwiera. co tam jeszcze... chyba to tyle, może jakieś lekkie dreszcze grypopodobne i na przemian ciepło-zimno, ale to chyba nie są jakieś poważne obiawy, troche ciężkie do zniesienia, ale nie trwa to długo, około trzech dni, chyba skręty po helupie są gorsze :)

Narkotyk, którym odurzono Hitlera. Pod jego wpływem zmienił historię wojny

W lipcu 1943 r. Benito Mussolini poważnie rozważał wycofanie Włoch z działań wojennych. Wiadomość o możliwej zdradzie sojusznika załamała Adolfa Hitlera. Na 19 lipca, dzień po kluczowej przegranej z Armią Czerwoną pod Kurskiem, Führer miał zaplanowane spotkanie z Duce, ale był cieniem samego siebie. Na takie okazje jego przyboczny lekarz, Theo Morell, trzymał specjalne „lekarstwo”.

Konieczne czy niekonieczne? O efektach subiektywnych w procesie terapeutycznym.

Subiektywne efekty psychodeliczne, w których zawierają się doświadczenia mistyczne albo szczytowe, są uznawane często za niezbędne do działania terapeutycznego. Tradycyjne zastosowanie naturalnie występujących środków psychodelicznych zawsze wiązało się z tego typu efektami, czy to w kontekście religijnym, szamańskim czy wieszczym. Jednakże wyniki niektórych badań mogą kwestionować konieczność tych efektów dla skuteczności klinicznej psychodelików.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1287 / 22 / 0

Już po kilkudniowym ciągu, łapie mnie nieprzyjemny depresyjny stan, czuć niedobór serotoniny, noradrenaliny. Pozatym po kilkudniowym ciągu na tamadolu, przez jakieś kolejne 2 dni jestem strasznie ospały, ciężko się myśli, straszna amotywacja.

Nie wyobrażam sobie walić tramalu dłużej niż kilka dni pod rząd, za bardzo męczy organizm. Może dlatego ze ja po tramie nie daje rady spać co najwyżej mogę leżeć godzinami półświadomy.

 

Rejestracja: 2006
  • 749 / 5 / 0

Już po kilkudniowym ciągu, łapie mnie nieprzyjemny depresyjny stan, czuć niedobór serotoniny, noradrenaliny.
Właśnie zastanawiam się co z tą seretoniną i norardrenaliną. Mało wiem na ten temat.
Ostatnio po ciągu jakoś dziwnie pobudzony się czuję. Tak jak by mi się za dużo czegoś wydzielało. I w głowie i w kończynach. Przez dłuższy czas nie mogę usiedzieć w bezruchu. Momentami to co kilkanaście sekund muszę się ruszyć bo mnie szlag trafia. Trochę porównałbym to uczucie do takiego swędzenia pod kopułą po... np grzybach(momentami)
Problem w tym, że po tym jebanym ciągu non stop prawie mam to. Wydaje mi się, że jakiś intensywny sport by pomógł albo co?

 

Rejestracja: 2007
  • 757 / 26 / 0

nie możesz się uspokoić, to właśnie braki w noradrenalinie. jesteś rozdrażniony po prostu.
polecam dobrze jeść, zapalić trochu, mi pomagało.

 

Rejestracja: 2006
  • 749 / 5 / 0

muertogatito:

userd:
Czy objawy odstawienne po Tramalu są mocno uciążliwe? Czy są podobne do odstawienia np. Xanaxu?

I jak długo trwają. Niech ktoś kompetentny opisze mniej więcej przebieg tych objawów. Porównuje do benzodiazepin bo kiedyś odstawiałem i było to chujowe. Nie chce aby z tramalem było podobnie.tak, nie, różnie. spoko: zależy ile bierzesz i jakie dawki, możesz mieć skrętki jak po herze (tak miałam po retardach, ok. miesiąc brania, dawek nie pamiętam) możesz mieć padakę i rożne takie atrakcje. generalnie chujowo.

 

Rejestracja: 2006
  • 749 / 5 / 0

Swoją drogą ciekawe w jakim stopniu tramadol uszkadza nerki , wątrobę-bo napewno uszkadza, nie uzależnieu nawet nie chce mi sie pisać... w sumie wkrótce bede wiedział "co we mnie" siedzi ,załatwiłem sobie skierowanie na badania krwi,próbę wątrobową itd. podejrzewam ,że u mnie po tylu latach z opiatami typu tramadol i tymi najmocniejszymi iv -przestraszę sie tych wyników...
Pisz Panie Mecenasie o wynikach badań tu. Może jeszcze ktoś poza Tobą przestraszy się tych wyników.
Tylko jedyna lipa to taka, że (z tego co tu piszesz) to nie jesteś przykładem fana tylko i wyłącznie tramali.
A jest wogle taka osoba, która z syntetyków, opiatów ładuje tylko i wyłącznie tada? Chyba ewenement byłby to.
Ale chuj, pisz plis.

 

Rejestracja: 2007
  • 227 / 5 / 0

Z własnego doświadczenia mogę napisać, że brałem tramal w ciągach około 3-4 tygodniowych, doustnie zawsze w postaci kropli, dawki dochodziły do 2g-2,5g na dobę (orientacyjnie, bo już parę miesięcy nie biorę tramalu, więc dokładnie nie pamiętam). Objawy odstawienne następowały natychmiast na drugi dzień - naprzemiennie zimno i ciepło, bezsenność, drgawki, katar, łzawienie oczu, zajebiste pocenie się (pot wtedy strasznie śmierdzi) + fatalne samopoczucie. Pierwsze 3 dni są najgorsze, potem przez 3 kolejne dni poprawia się na tyle, że byłem w stanie w miarę normalnie funkcjonować. Dodam, że właśnie przez 3 pierwsze dni leżę cały dzień w łóżku z przerwami na gorące kąpiele (pomaga na chwilę). Do tego dochodzą strasznie dziwne sny, niechęć do jedzenia i uczucie, że nie masz siły ruszyć nawet nogą leżąc w łóżku a jednocześnie nie możesz leżeć bez ruchu bo jest tak chujowo.
Aha gdy się odtruwałem po krótszym ciągu i po mniejszych dawkach nie było tak ciężko, więc wszystko zależy od dawek.

 

Rejestracja: 2006
  • 749 / 5 / 0

userd:

Czy objawy odstawienne po Tramalu są mocno uciążliwe?
zielona:

objawy są dość męczące, ale co my będziemy ci mówić, skoro wszystko zależy od twojego organizmu? Ja miałam objawy bardziej psychiczne, niż fizyczne (jak w przypadku kody). Nosi cie na wszystkie strony, nie możesz sie uspokoić, typowy rowerek. Z fizycznych to jakies tam poty, naprzemienne uczucie zimna i gorąca, albo jednocześnie... Mi to wszystko trwało nie dłużej niż kilka dni, ale to dlatego że nigdy nie doczekałam ich końca i zawsze prędzej czy później brałam kolejną dawkę.

 

Rejestracja: 2006
Użytkownik nieaktywny
  • 287 / 5 / 0

Z negatywnych skutków (po ciągach) to jeszcze mogą wystąpić: syfy na twarzy i plecach, nieprzyjemne wizyty w klopie (jakby to powiedzieć - "podcierasz się i podcierasz a papier dalej brązowy i dupa piecze"), bóle głowy i brzucha. Takie akcje występują u mnie (nie mówię o odstawieniu oczywiście, tylko o tym, co się dzieje w trakcie długiego ciągu).
Posty: 882 Strona 1 z 89
Wróć do „Tramadol”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości