Więcej informacji: Tramadol w Narkopedii [H]yperreala
???
Poprawka tytułu. mrstothet.
Powód: zmieniono tytuł
Ketoprofen na fizyczne bole, na psychike cisnij benzosy, moze pomoze ;-)
Tramal to tez opoid, choc syntetyczny, mechanizm dzialania taki, jak przy opiatach z maku.
Trzym sie i powodzenia w radzeniu sobie z objawami abstynencji.
zastananowilo mnie tylko, dlaczego do jasnej kuuuuu juz po 3 tyg. mam zgiecie???
Piotrunio, do roboty, wyjebaj to stąd:).
Piotrunio sie opierdala.
a ja mam racje, nikt nie moderuje ng :(
Chodzi mi o stopniowe odstawianie. Naprawdę działa. Nawet jeśli waliłeś po 1 gram, to teraz np. 100 mg postawi cię na nogi. Tzn zaczniesz się czuć lepiej, nie nawalisz się oczywiście, bo zakładam że o to na razie ci nie chodzi :-)
Naprawdę warto zostawiać sobie na koniec ciągów taką ilość, która jest mniejsza niż twoja dawka euforyczna (żeby cię nie podkusiło, żeby ją przyjebać), bo absta, zwłaszcza ta mocniejsza, z objawami fizycznymi, jest cholernie niezdrowa. Bardzo wyczerpuje organizm.
Otoz po ciagu z 0,5g tramca jak komus zostanie 100mg na abste, to bardzo duze ryzyko, ze pierdzielnie je sobie po kablach dla wiekszego efektu. A wtedy kablowe dziewictwo stracone i kolejne dawki poleca juz tylko z pompki.
Oczywgipsie nie chce generalizowac, ze tak bedzie, bo ja moge sie gowno znac i mam to na uwadze :)
Mimo wszystko polecalbym kodeine na abste, bo ona wg. mnie jest o stopien nizej jezeli chodzi o szkodliwosc w porownaniu z mala dawka tramca.
Jak ktoś nigdy tego nie robił to nie ma chuja, że na skręcie akurat jebnie sobie iv.
Śmierć na zamówienie. Z dostawą na oddział psychiatryczny
Czechy luzują prawo konopne. Duży krok naprzód, ale z gwiazdką
Psychodeliki w szczepionkach i piwie. Ujawniono tajne dokumenty CIA
Liczba recept na medyczną marihuanę znów rośnie. Rzecznik Praw Pacjenta reaguje
Ponownie wzrosła liczba recept wystawianych na opioidy i marihuanę medyczną. Wcześniejszy spadek był efektem zmiany prawa mającego uniemożliwić wystawianie recept na wspomniane substancje w drodze teleporady. O sprawie pisze Rynek Zdrowia.
Holandia: Marihuana zastąpiła kokainę w liczbie przejęć
Holandia była kiedyś uważana za europejskie centrum konopi, jednak w ubiegłym roku port w Rotterdamie został nagle zalany zagraniczną marihuaną. Jednocześnie liczba przechwyceń kokainy w porcie znacząco spadła. Według dziennika AD handel konopiami okazuje się dla przestępczego półświatka niemal tak samo dochodowy jak kokaina, ale przy znacznie mniejszym ryzyku.
Endometrioza, opioidy i droga do macierzyństwa
Kamila mówi wprost, że gdyby nie terapia konopna, prawdopodobnie zdecydowałaby się na histerektomię (usunięcie macicy) jako ostateczne rozwiązanie. W jej ocenie poprawa jakości życia pozwoliła jej podjąć inne decyzje terapeutyczne i odzyskać nadzieję. Dziś uważa, że bez tej zmiany nie byłoby ciąży i nie byłoby Gabrysia.
