...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1 / / 0
Witam przez ostatnie 2 lata praktycznie codziennie zażywałem kokainę i marichuane. Odstawiłem kokainę pale tylko mariuchane i mam problemy ze snem. Zasypiam dopiero wtedy gdy padam z wycieńczenia nad ranem. Może mieć to związek z kokaina ? Jak długo takie stadium może się utrzymywać ?
  • 85 / 34 / 0
Myślę, że na pewno ma to związek z kokainą. A czy w ciągu zażywałeś jakieś substancje na zjazd i zaśnięcie? W moim 9cio miesięcznym ciągu na kokainie usypiałem się alprą. Po odstawieniu kokainy zostało uzależnienie od alpry.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Żołnierz brygady pancernej handlował narkotykami na dużą skalę

Starszy kapral 1. Warszawskiej Brygady Pancernej został zatrzymany w podwarszawskich Markach za handel dużymi ilościami narkotyków, głownie marihuaną i pochodnymi mefedronu. W tym samym czasie w Końskich wpadł jego wspólnik. Żandarmi i policjanci przeszukali trzynaście lokali i samochodów na terenie kraju, w których miały znajdować się narkotyki.

[img]
Oświęcim. Zasnął na ławce miał przy sobie torbę narkotyków

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oświęcimskiej komendy Policji podczas patrolu zatrzymali 18-letniego obywatela Ukrainy. Nastolatek posiadał przy sobie torbę z kilkoma rodzajami narkotyków. Jest podejrzewany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

[img]
Za "przekąski" z Kalifornii grozi mu 20 lat więzienia

W paczce z Kalifornii do Polski miały być przekąski. Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej w Warszawie otworzyli puszki i znaleźli susz roślinny. Okazało się, że to była marihuana. Zarzut związany z przemytem usłyszał 22-latek.