Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 778 / 51 / 1
Wczoraj zażyłem 300mg pregabailiny + 2mg clona. Następnie wypiłem dwa piwa i po jakimś czasie dorzuciłem 4mg cloma. W nocy zacząłem wciągać kryyształ, MDMA z dosypką jakiegoś ketona. Noc zakończyłem 80mg oxykodonu.
Dziś cały dzień oczy mam zwężone, zalewa mnie gorąco. Nie wiem dlaczego, przecież oksykodon powinien przestać działać po maks. 8 h.
Oraz mam problem z oddalaniem moczu, mimo spożywania napojów, wypicia moczopędnej kawy, a nawet wypiłem jedno piwo, żeby mnie pogoniło.
Takie same uczucie jak 1 razy po oksykodonie, jakby coś blokowało mi pompkę. Wydusiłem z siebie trochę, przerywanie bo co jakiś czas jakby jakiś mięsień mi blokował. Musiałem się nieżle skupić i rozlużnić, żeby coś poleciało.
Myślicie, że uszkodziłem sobie nerki i powinienem udać się na SOR, czy może jeszcze poczekać bo z bliżej nieznanych mi przyczyn skutki uboczne oksykodonu utrzymują się dłużej niż zazwyczaj?
Promienna Pregabalinabogini ciszy i światła. Benzodiazepiny kłaniają się w pokorze, Opiaty szepczą pieśni tęsknoty, a ja w ich cieniu trwam, lecz Dusza należy tylko do Pregabaliny
  • 232 / 112 / 0
Jak przeżyjesz to masz nauczkę na przyszłość. Nie miesza się benzo i alko i opio, a "MDMA mieszane z ketonem" brzmi tak głupio jak "marihuana mieszana z piaskiem"
<Static>
https://www.youtube.com/watch?v=c7zN-D5vg7c
  • 2392 / 659 / 0
oksykodon tutaj na flaki mógł wjechać. To jak już zasługa pregi z ketonami i alkoholem. no jak na wszystkie sposoby się zmuszasz i nie a opcji. To poczekasz do wieczora i idź na SOR. Masz uczucie że Ci się chce bardzo a nie możesz?
  • 778 / 51 / 1
Miałem tak, ale poleciało i dzisiak już jesf dobrze. Chwilowa panika, nie pojecjałem. Wymuszałem i poleciało, a dziś już jest dobrze. Dzięki za rady, ale temat do zamknięcia :)
Na szczęście, więcej kryształu nie wezmę to pewne. Przydał by mi się tramal na ból krzyża, jaki lekaez mi to wypisze?
Promienna Pregabalinabogini ciszy i światła. Benzodiazepiny kłaniają się w pokorze, Opiaty szepczą pieśni tęsknoty, a ja w ich cieniu trwam, lecz Dusza należy tylko do Pregabaliny
  • 232 / 112 / 0
Miałem tak kiedyś po ciągu na samej amph, tez się przestraszyłem. Miałem pełny pęcherz, ale siku nie chciało się przedostać z pęcherza przez kutasa do kibla :D

Siedziałem po 40 minut na kiblu w trybie oczekująco-wyczekującym, lekko naciskając sobie na napięty pęcherz. Aż poleciało, niewiele ale poleciało.
Powtórzyłem proces kilka razy, potem już było git.

No ale jeżeli Twój organizm reaguje w taki sposób, to znaczy że coś jest nie tak i warto się zastanowić czego Ci brakuje. Zwróć większą uwagę na regenerację, uzupełnianie elektrolitów i płynów podczas ćpania.

Poszła w świat jakaś zjebana zasada, że jak chujowo czujesz się po ćpaniu to wystarczy mieć benzo, albo coś co smyra gaba (alko, pregeba) i to pomaga :D Także już chuj, w ogóle można nie jeśc i nie pić, chuj w elektrolity. Jak się źle poczuję to wpierdolę garść tabletek na kontrę xD
<Static>
https://www.youtube.com/watch?v=c7zN-D5vg7c
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Sposób studentów na problemy psychiczne: melisa i marihuana

Aż 96 proc. studentów deklaruje, że stosuje przynajmniej jedną metodę samodzielnego radzenia sobie z problemami psychicznymi. Najczęściej wybierają aktywność fizyczną lub techniki relaksacyjne, ale część sięga także po preparaty roślinne, a nawet marihuanę – wynika z badań wrocławskich naukowców.

[img]
Prawie 60% rynku e-papierosów w Polsce to szara strefa

Prawie 60 proc. polskiego rynku e-papierosów funkcjonuje poza jakąkolwiek kontrolą państwa. Nowy raport Fraunhofer IIS pokazuje, że Polska jest jednym z europejskich liderów nielegalnego obrotu produktami do waporyzacji, a skala problemu może rosnąć jeszcze szybciej niż dotychczas.

[img]
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę

Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.