Za jakiś czas będę robił naleweczkę porterówkę, bardzo dobra wódeczka. JEDNAK, chciałbym jej nadać magicznych właściwości niczym Panoramiks swojemu wywarowi!
Stężenie całego alkoholu w garnku będzie bliskie 40 % (1l spirytusu + 2l Piwa 9.5%) I zastanawiam się, co można by tam wrzucić psychoaktywnego, tak aby dało to niewielką moc psychodeliczną?
Całość będzie podgrzewana, nie mocno tylko do pewnego stopnia. Wiem, że LSD trzyma się w alkoholu, więc taki znaczek 200ug dałby odrobinę maggi naleweczce?
Zależy mi na tym, aby ona działała typowo jak wódeczka, Nie po wypiciu kieliszka, ale wypiciu pół litra, mogła by się załączyć nadludzka siła Asterika i Obeliksa !
Moc psychodeliczna ma być minimalna, może 2cb? Tylko czy ono by nie zepsuło zbyt mocno smaku... Chciałbym, żeby po wypiciu 0.5 powiedzmy wchłonęło się też 12mg 2cb. Czyli na 3 litry musiał bym wrzucić 72mg 2cb, co myślę kompletnie by zniszczyło smak... hmm
LSD nie jest najlepszym połączeniem z alkoholem, co mogło by być niewypałem. A jak sytuacja miewa się z grzybkami? Czy psylocybina przechodzi do alkoholu?
20 lutego 2021KarmiKlasik pisze: Stężenie całego alkoholu w garnku będzie bliskie 40 % (1l spirytusu + 2l Piwa 9.5%)
Jednak z pewnej jej części chcę zrobić magiczny napój i oczekuje pomysłów :D
Gdyby nikomu nie udało się mi podrzucić pomysłu, to wrzucę do 0.5 te 12+ 2cb i spróbuje wieczorem na sobie..
40% alk. to trochę mało - przydałoby się tak 60%.
Tylko nie zapomnij tego zioła zdekarboksylować jak kolega wspomniał, kiedyś wypiłem taką nalewke bez dekarboksylizacji i nie było za fajnie
40%może być tylko długo musi sie macerować w miejscu bez dostępu światła i wiadomo codziennie trzeba zamieszać
Zapomniałem zupełnie o narkotyku którego sam unikam, to mogło by być hit połączenie.
Jednak uciekł bym całkiem od porterówko, zioło było by zbyt wyczuwalne i uderzył bym w jakąś nalewkę ziołową, pokąbinował bym np. Z Jeggerem on jest mocno aromatyczny, myślę, że móglby się wkomponować. Oczywiście rozumiecie mnie, nie chcę czystej nalewki konopnej.
Powoedzmy jako podkład wymięszał bym 500 wódki 40% plus 200ml spirytusu 95%. I w tym wcześniej zdekarboksylowane zioło bym trzymał przez dłuższy okres.
I po powoedzmy odczekanii 2 miesięcy, przecedził bym owy alochol i dodał to do podstawki jaką by była 0.7 jeggera.
Musiał bym to wszystko wyliczyć, ale przypuszczam, że wyszła by akurat lekka naleweczka. Tylko czy 1.5g to nie będzie za mało? Ja bym raczej celował w piątkę, myślę, że nie będzie, aż tak mocno wypierdalać z kapci.. chociaż nie wiem bo nigdy nie piłem płynnego THC. Ale osoby które bym częstował naparem Panoramiksa są wprawionymi jaraczami.
Bardzo dobra rzecz, do herbaty na rozgrzanie po pracy, jak i do piersióweczki na rozgrzanie w pracy ;)
@VladTepes
Jak jest z przejściem THC z suszu w alkohol, nie wiem jak jest z jedzonym/pitym THC, ale wiem, że robi odrobinę inaczej. Czy przy twojej proporcji 1,5g na litr, połóweczka trunku robiła by jak wypalone pół grama suszu?
Dawkowanie oralne
Próg
1 mg (THC)
Lekki
2,5 - 5 mg (THC)
Średni
5–10 mg (THC)
Silny
10–25 mg (THC)
Ciężki
25 mg + (THC)
Trwanie
Całkowity
4 - 10 godzin
Początek
20 - 120 minut
Szczyt
2-5 godzin
Po efektach
6-12 godzin
Gram zioła 20% ma w sobie 200mg THC
Poprzeliczaj sobie sam jeszcze raz wszystko, bo dzisiaj coś słabo mi głowa pracuje i teraz mam wrażenie że coś mi sie pojebało
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Grzybki zmieniają połączenia w mózgu. Czy to dobrze?
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa
Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.
Coraz więcej zatruć dopalaczami wśród nieletnich. Rzeczniczka Praw Dziecka apeluje do MEN
Rzeczniczka Praw Dziecka Monika Horna-Cieślak ponownie zaapelowała do Ministerstwa Edukacji Narodowej o wzmocnienie edukacji o dopalaczach i substancjach psychoaktywnych w szkołach. Powodem są rosnące statystyki dotyczące zatruć dopalaczami wśród dzieci i młodzieży w Polsce. Według danych systemu SMIOD w 2024 roku odnotowano 557 interwencji medycznych związanych z podejrzeniem zatrucia nowymi substancjami psychoaktywnymi.
Badanie ścieków 2025: Marihuana dominuje w europejskich miastach, kokaina i ketamina w górę
Badanie ścieków to dynamicznie rozwijająca się dziedzina nauki. Pozwala ona naukowcom bardzo dokładnie oszacować, jakie narkotyki i w jakich ilościach spożywają mieszkańcy. Najnowsze badanie z 2025 roku miało ogromną skalę. Badacze sprawdzili ścieki w około 115 miastach na terenie Europy.
