Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 228 / 12 / 0
Biorę Kwetiapinę która tak działa nietypowo dla neuroleptyków. I powoduje też zwrotny wychwyt Noradrealiny. Na noc ja biorę to ładnie usypia i jeszcze rano jest sie lekko zamulonym.
Jednak w ciagu dnia jestem mega pobudzony, nakręcony, mam duzo energii w sobie ale niekoniecznie tej dobrej, niektóre osoby myślą, zapodałem coś do noska, że jestem tak nadpobudliwy a ja jestem antynarkotykowy.
Po kawie ( która rzadko pije ) lub chwili mocnego stresu, czasami jakoś nienaturalnie za bardzo się podnosi ciśnienie, nie mierzyłem dokładnie, ale tak odczuwam jakby to było aż niebezpieczne.

Czy to wina działanie leku na noradrealine?
  • 2 / / 0
Kwetiapina ma to do siebie, że może - jak sam słusznie zauważyłeś działanie NIETYPOWE - wychwyt zwrotny noradrenaliny.Może tak byc ale nie musi. Noradrenalina osiąga znacznie wyższe poziomy w sytuacjach stresowych albo po wypiciu kofeiny. Nie bez przyczyny bierzesz tą kwetiapinę i tutaj warto zastananowic sie czy przypadkiem na odczuwanie tego ciśnienia nie działaja stany lękowe?
Gdzieś z tyłu głowy masz juz zakodowane że stres i kawa wywołałay takie odczucia i teraz to bedzie wracać za każdem razem przy tych sytuacjach.
  • 1290 / 352 / 0
po prostu przecpany jestes i kazda dodatkowa substancja wmieszana do miksu wiadomo moze dzialac nieprzewidywalnie i to jest juz duze ryzyko mieszac i duzy stopien narkomanstwa
  • 1873 / 171 / 0
@ZX, przecież napisał że jest antynarkotykowy.
Take DXM and Be Happy
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.