Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
  • 6 / / 0
Naczytalem sie, ze kruszone tabletki wciagane nosem dzialaja szybciej i mocniej. Ja mam do dyspozycji jedynie plastry. Do tego droga iv i pr odpada.

Jest moze jakis sposob aby nasączyć jakis podkład buprenorfina z plastra przygotowanej tak jak np. Do iv?


Metoda ze ssaniem plastra wydaje sie sie u mnie naprawde nieskuteczna. 90mg żute przez 3 doby (w nocy też wrzucalem kawalki pod język z racji na mniejsze przelykanie sliny. Po tych 3ch dobach dalej mialem biegunkę, gila i bole brzucha (wiem, ze bez tego bylo by gorzej ale taka ilosc powinna mnie wrecz nacpac a nie przycmic trochę skreta. 4tego dnia znajoma zrobila mi iv z ok. 10mg bupry tych samych plastrow. Skret jak reka odjal.



Chcialbym przy pomocy takiego roztworu do podania iv nasaczyc i wysuszyc jakis podklad. Stężenie bupry w nim nie musi byc wysokie. ~10mg na 100mg proszku.



Czy jest to mozliwe? Jaki podklad? Jaka metodą pozyskać bupre z plastra? Licze na poważne posty. Na tym forum jest naprawdę masa inteligentnych ludzi
  • 6158 / 433 / 12
bupry z plastra na coś, co się nadaje do insuflacji nie przerobisz. Bunondole jak najbardziej, natomiast bupra w plastrze jest rozpuszczona w specjalnym polimerze, którego bez zaawansowanych technik chemicznych nawet nie masz co marzyć o separacji. Zresztą zostałoby Ci tam kilka mg substancji, której nie dałbyś rady zdrapać ze powierzchni odparowywania bez ogromnych strat. Tak więc Transteci najlepiej podkleić w mordzie i nie kombinować.
Obejrzyj hyperreal.at/pelna-legalizacja na HyperTubie!
Klucze do szyfrowania emaili do mnie (surveilled-hyperreal.info): https://keys.openpgp.org/vks/v1/by-fingerprint/CD9C63559C3FBEC2545C942CD7FE3586C83BF910
  • 1179 / 124 / 0
Ja robiłem tak: wrzucałem kwadracik z 2,5mg do słoika z określoną ilością spirytusu w słoiku, słoik do kompa na kilka dni, minimum 24h, tam było ciepło i bupra jakoś się uwalniała. Później ziarenko kwasku, odparowywałem nieco spirytusu, aż roztwór robił się biały, kropelka glikolu propylenowego (etylowym się nie bawimy w ogóle, bo trujący!) albo gliceryny, 2ml wody i puk.
Plastrów nie wyrzucałem, a dodawałem kolejne do spirytusu. Metoda jest średniowydajna, bo takie niby już zużyte plasterki nadal uwalniały buprę.
Sposób @oxana, skuteczna. Wydajność, zdaje się, 40-50%.

Uważaj na buprę, bo skręt jest chujowy. Robienie zastrzyków jest bardzo ćpuńskie. %-D

EDIT
Doczytałem, że iv odpada. Uzyskanie proszku może być trudne. Może spray do nosa? Nie znam się.
  • 2924 / 243 / 0
27 lipca 2020surveilled pisze:
natomiast bupra w plastrze jest rozpuszczona w specjalnym polimerze, którego bez zaawansowanych technik chemicznych nawet nie masz co marzyć o separacji
Łyżka/chochla i spirytus ? ;) Fakt, straty mogłyby być duże (choć jak się dobrze zrobi..), do tego odparowanie/krystalizacja (?) otrzymanego produktu zapewne byłaby problematyczna. Jak będę miał plasterek i trochę czasu to spróbuję to zrobić i napiszę co z tego wyszło (lub nie wyszło ;)). Ale ogólnie surv ma rację - plasterki tylko na dziąsła/nad górną wargę albo pstryk, tylko wadą w tym drugim wypadku jest krótkie działanie w porównaniu do podania sl lub nadziąsłowego (dajcie na to jakiś skrót).
Dawny nick: tur3k
  • 82 / 10 / 0
Siemanko, 4 miesięczny ciąg na oksy iv, dawki to minimum 1000-1200 mg na dobę, już nie fazuja prawie wcale, więc raczej strzelam 1600/2000 na dobę.
Niestety dopadł mnie kryzys materiału i nieoczekiwanie zostały mi dwa liście.

Chcę przejść na biorę,jutro strzelę z 1200, w sobotę rano, zjem pozostałe 4oo oks Ana dwie, może trzy tury.


Kiedy zacząć jeść bunorfin 2? Strzelać go?
Jeśli wywoła instant skręta, zwiększyć dawke?

Mam 4 pąki 2 mg. Moje doświadczenie z tą substancją jest znikoma, zjadłem/strzeliłem 6 oo po 8 mg., Bywało i po 40 mg na dzien. To było zarrax po detoksie,Boże, jak później ciężko było się majka przebić to o mamo.

Kiedy, jak i ile wrzucić tego bunorfinu.
  • 34 / 2 / 0
Jak wywolasz skreta bpr to masz pozamiatane na 3 dni. Jak tak zrobisz to wysyc receptory bpr na maxa. Najlepszy pomysl to zaczac od 0.5mg na dziaslo przez 10-15min i bron cie panie chuju boze nie dorzucaj przez 2h. To najlepszy patent ale poczujesz hmm 20% skreta gdzie da sie funkcjonowac.
  • 52 / 6 / 0
@Plpl Mówi się, by brać buprę dopiero wtedy jak pojawią się pierwsze objawy skręta typu cieknięcie z nosa i chłód. Na pewno nie mniej niż 12h, osobiście poczekałbym z 20h od ostatniej dawki i właśnie na początek ten 1mg, po czym odczekałbym z 2h, czy jest ok i wtedy więcej. Lepiej później niż dostać giga-skręta, póki oksy działa na receptory opioidowe.
  • 86 / 3 / 0
Wie ktoś może po jakim czasie bupra wchodzi po sniffie?
  • 3 / / 0
Sniff z tabsów mało się opłaca, bo albo zauważysz niewielka różnicę, przy dużej dawce szczęścia, albo wcale. Tak wynika z moich doswiadczen przynajmniej
ODPOWIEDZ
Posty: 9 • Strona 1 z 1
Exception when calling VideoApi->videos_get: (500) Reason: Internal Server Error HTTP response headers: HTTPHeaderDict({'Access-Control-Allow-Credentials': 'true', 'Access-Control-Allow-Origin': '*', 'Access-Control-Expose-Headers': 'Retry-After', 'Alt-Svc': 'h3=":443"; ma=2592000', 'Content-Length': '291', 'Content-Type': 'application/problem+json; charset=utf-8', 'Date': 'Wed, 18 Jun 2025 12:33:01 GMT', 'Etag': 'W/"123-TljUAQ8boCPNg67GD97qdEr8r9I"', 'Server': 'nginx', 'Tk': 'N', 'X-Frame-Options': 'DENY', 'X-Powered-By': 'PeerTube', 'X-Ratelimit-Limit': '50', 'X-Ratelimit-Remaining': '49', 'X-Ratelimit-Reset': '1750249932'}) HTTP response body: {"type":"https://docs.joinpeertube.org/api-rest-reference.html#section/Errors/SequelizeConnectionAcquireTimeoutError","detail":"Operation timeout","status":500,"docs":"https://docs.joinpeertube.org/api-rest-reference.html#operation/getVideos","code":"SequelizeConnectionAcquireTimeoutError"}
Newsy
[img]
Cudowne "koktajle" i narkotyki. Nieznane oblicze złotej ery Hollywood

Narkotyki, używki i magiczne koktajle, które miały utrzymać największe gwiazdy ekranu w dobrej kondycji, zdolne pracować na planie przez trzy doby bez przerwy, były w Hollywood na porządku dziennym...

[img]
Do 3 gramów marihuany bez recepty? Poszło pismo z Sejmu do rządu

Legalizacja posiadania marihuany na własny użytek w ilości do 3 gramów - taka propozycja wpłynęła do sejmowej Komisji do spraw petycji. - Obowiązujące przepisy penalizują za posiadanie nawet niewielkiej ilości marihuany. Nie odpowiadają one współczesnym realiom społecznym i ustaleniom naukowym - argumentuje autor.

[img]
Legalizacja marihuany ogranicza problematyczne używanie i poprawia kondycję psychiczną

Badacze analizują, jak legalny dostęp do marihuany wpływa na konsumpcję i zdrowie psychiczne uczestników. W pierwszej akademickiej publikacji zespół badawczy przedstawił bezpośrednie porównanie legalnego i nielegalnego pozyskiwania tej substancji. Badanie rozpoczęto w styczniu 2023 r. jako wspólne przedsięwzięcie Departamentu Uzależnień w Bazylei, Uniwersytetu w Bazylei, Uniwersyteckiej Kliniki Psychiatrycznej w Bazylei (UPK) oraz Służb Psychiatrycznych Aargau.