Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 11 / / 0
Witam, nie znalazlem tematów w których wątkiem jest tylidyna. Dziala na mnie identycznie jak tramal, choc ma przyjemniejsze wejscie, ale za to krocej trzyma.
Ostatnimi czasy schodzilem z dawek i doszedlem do 3x 150mg. Dzis z racji iz udalo sie wyssac od ortopedy wieksza pake, postanowilem zrobic sobie dobrze i oralnie polecialo 600mg starte na pył. Efekt? Żaden :alergia:
To bardzo dziwne gdyz poranna (przewaznie 5rano) dawka 150mg retarda w calosci kiedy przylatuje wróżka skrętuszka, działa jak nalezy i dawalo sie poczuc ten lekki wjazd i spi sie przyjemnie do 9rano.
Dlaczego zatem 600mg pyłu nie robi roboty?
Na kazde 50mg tylidyny jest 4mg naloksonu wiec w 600mg bylo 48mg naloksonu. Da sie jakos oddzielic ten nalokson? Bo juz nie widze w tym zadnej rekreacji...

dokladam strukture stteetart
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 230 / 25 / 0
Mam od koleżanki Tilidynę 50 mg/4 mg naloksony biorę 150 mg czyli 3 tabsy z napisem 50 i gryzę, przykleja się do zębów jak żel co się uda połknąć to połknę potem biorę szczotkę do zębów i myje poczym ssam to co jest na szczoczce jesto to retard, szczycą się tą tilidyną niemieccy raperzy, niema porownania to Tramalu, wjazd zaczyna się jakieś 45 min po wzięciu i trwa krótko 1 albo 1,5 h max, czuć fajne nagrzanie,chęć rozmowy z ludźmi, jak się dokłada to ma się problemy z oddychaniem, więc nie ma sensu o 1 tabletkę więcej się weźmie niekiedy i już problemy z oddychaniem nie powiem, przeciwbolówo działa przezajebiście, ale jeśli chodzi o tą krótką fazę, która nie doruwnuje Tramalowi to powiem szczerze od biedy jak nic nie macie można wziąść a tak to tylko wkurwić się idzie i usypia dość mocno potem
  • 5 / 2 / 0
Witam serdecznie
Jak w temacie byłem w posiadaniu dwóch opakowań tilidinu 200mg/16mg dzięki mojemu dystrybutorowi. Na pierwszą fazkę zarzuciłem jedną tabletke. W związku z tym te tabsy mają spowolnione uwalnianie to po godzinie dorzuciłem drugą. Jak koleżka wyżej napisał działanie podobne do tramadolu - nie odczułem, żeby krócej działały. Po tygodniu zarzuciłem naraz 600mg/48mg to mi się oczy same zamykały i było mi arcy przyjemnie. Fazka na pewno stricte do łóżka, jakaś przyjemna muzyczka. Polecam
  • 5 / / 0
Witam posiadam opakowanie tilidinu czy jak to się pisze na receptę i moje pytanie brzmi czy idziesz wyekstrahować naloxen od tilidinu i jeśli tak to jak lub jakie dawki jeść by klepalo z naloxenem lub co zrobić by klepalo mocniej z góry dziękuję za odpowiedźc:D
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.