Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 105 / 2 / 0
Nie bralem kody od 10 dni ,dzis zrobiono mi test i wyszly bez cienia kreseczki oba (jeden czujnosc 1500 a drugi 300)

Dzien wczesniej pilem 5 ml metadonu
kodeina chyba nie ma prawa wyjsc po takim czasie w takiej czulosci jak 300 mimo tego ze jadlem ja bez przerwy z 5 dni?? Wczesniej po 12 dniach nie bylo nawet sladu...

Jakies pomysły? Jak dlugo utrzyma mi sie to na testach i czy metadon jest mozliwy tutaj? Czy jakas inna przyczyna

Dzieki za pomoc :/
  • 174 / 21 / 0
Z tego co wiem metadon wychodzi na testach. A koda to nawet gdzieś na forum piszę że jest do wykrycia przez 1 dzień, ale wątpię żeby to była prawda ponieważ poprzez enzym jest zamieniana do morfiny która utrzymuje się 3 dni.
  • 2869 / 942 / 0
ja jestem na programie i mimo zaświadczenia od psychiatry na psychotropy (Relanium, Elenium) planuję nie brać benzodiazepin lub zażywać doraźnie w razie kryzysowej sytuacji.

zamiennie, aby mieć czyste testy planuję zażywać inne środki wzmacniające, które już brałem, a także spróbować jednej nowej substancji.

chodzi o luminal, Diphergan oraz nietestowany jeszcze przeze mnie Heminervin (klometiazol). jak ktoś chce obejść testy na programie, to te środki polecam.
przez dłuższy czas mogę nie być dostępny na forum. brak mojej aktywności spowodowany jest przyczynami osobistymi, które opiszę po powrocie. nie będę w stanie odpisywać na PM-y.

liczę, że szybko wrócę

pozdrawiam wszystkich, przodownik
  • 328 / 47 / 0
Polecam też pregabalinę oraz z trójpierścieniowych leków antydepresyjnych amitryptylinę.
  • 2869 / 942 / 0
pisałem coś podobnego gdzieś rok temu będąc na bydgoskim programie, ale wspomnę jeszcze raz, bo to informacja raczej przydatna, jeśli jesteście na zarejestrowani na formalnym programie substytucyjnym i obawiacie się testów, a chcielibyście wzmocnić metadon, to polecam pregabalinę oraz klometiazol, o tym drugim warto poczytać, bo powoduje fajne uczucie wyciszenia, brałem właśnie sam będąc rok temu na programie i dobrze wzmacniał syrop, a w testach nic - Heminervin 300 mg. tylko jak rok temu wykupywałem recki na niego, to kosztował koło stówy za 100 kapsułek, więc pregaba wydaje się być bardziej ekonomicznym wyjściem na obejście testów narkotykowych przeprowadzanych na programie z tym, że nie działa tak fajnie jak Heminervin (klometiazol) właśnie. chyba nawet opisywałem działanie tej substancji gdzieś na forum i właśnie odnosiłem się to faktu, że dobrze wzmacnia metadon.
przez dłuższy czas mogę nie być dostępny na forum. brak mojej aktywności spowodowany jest przyczynami osobistymi, które opiszę po powrocie. nie będę w stanie odpisywać na PM-y.

liczę, że szybko wrócę

pozdrawiam wszystkich, przodownik
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.