Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1290 / 366 / 0
Od dawna się nad tym zastanawiałem i po 30 latach ćpania dalej twierdzę, że odrobina szaleństwa pomaga w życiu.
To, co pomaga mi osiągnąć ten stan, to niewielkie ilości marihuany. Tak weekendowo 2-3 worki to jeszcze w sumie niewiele i też jednorazowe dawki nieduże, no chyba, że zioło słabe. Nie mówie tu o napierdalaniu z wiadra albo z bonga tylko takiego mocnego 15% THC stuffu z lufki i to nie całej tylko małego buszka co godzinę.
Wiadomo, że zioło działa niebezpośrednio na dopaminę, co jest dobrym dla mnie efektem, bo nie działa bezpośrednio tak jak stimy i nie ryje bani tylko da się prowadzić normalną intelektualną pracę. I jak się bierze regularnie, to poziom dopaminy wzrasta a razem z tym szaleństwo.
A w pracy intelektualnej czy biznesie odrobina szaleństwa jest bardzo pomocna. Człowiek jest aktywny, produktywny, chętniej podejmuje ryzyko, rozwiązuje problemy, jest otwarty i w ogóle nawet seks jest lepszy.
Natomiast duże dawki są szkodliwe. Szczególnie jednorazowe duże dawki, mogą powodować ataki psychotyczne i wtedy uwidaczniają się lęki które mamy (jeśli mamy). I zbyt dużo szaleństwa powoduje utrate kontroli nad życiem. Dlatego weekendowo, małe dawki, to idealna, prozdrowotna dawka zioła.
  • 2251 / 383 / 0
no dobra, ale opisz, do czego to Cię doprowadziło, jaki styl życia prowadzisz, ile masz lat, jakie masz sukcesy, bo narazie to tylko teoria.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
Newsy
[img]
Narkopandemia w Niemczech. Umiera coraz więcej młodych ludzi

Liczba zgonów spowodowanych zażywaniem narkotyków utrzymuje się w Niemczech na wysokim poziomie. W ubiegłym roku 2137 osób zmarło z powodu konsumpcji narkotyków. To o 90 niż rok wcześniej – przekazał Hendrik Streeck, pełnomocnik niemieckiego rządu ds. uzależnień i narkotyków.

[img]
77-letnia cudzoziemka oskarżona o produkcję narkotyków

Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko 77-letniej obywatelce Rosji, która miała na swojej posesji uprawiać konopie indyjskie i wytwarzać z nich narkotyki. Na poddaszu jej domu znaleziono 19,5 kg suszu i 197 sadzonek ziela konopi.

[img]
Alkohol miał swój udział w powstaniu złożonych hierarchicznych społeczeństw

Alkohol towarzyszy nam od tysiącleci. Używały go wszystkie wielkie cywilizacje. Znali go Majowie, Egipcjanie, Babilończycy, Grecy, Chińczycy czy Inkowie. Odgrywał ważną rolę w ceremoniach religijnych, wciąż jest ważnym elementem spotkań towarzyskich. Był środkiem płatniczym, służył wzmacnianiu i podkreślaniu pozycji społecznej. W najstarszym znanym eposie literackim „Eposie o Gilgameszu” jednym z etapów ucywilizowania Enkidu – który symbolizuje tam dziką naturę, niewinoość i wolność – jest wypicie przezeń piwa.