Organiczne substancje psychoaktywne oddziałujące na receptory opioidowe.
Więcej informacji: Opioidy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 1933 / 310 / 0
Wypróbowane na sobie po przeczytaniu kilku raportów o mieszaniu heroiny z piracetamem w tym celu w UK i USA.

Chodzi o piracetam w prochu (a nie sproszkowany !), mam też Memotropil który brałem przed zażyciem ale to nic nie daje - jedynie jednoczesne podanie skutecznie zwiększa wydajność.

Przykładowo 80 mg oksykodonu + 1,5g piracetamu działa na mnie jak 320 mg oksy

Co ciekawe zażycie drobnej ilości buprenorfiny, np 3.5mm paseczka z 40stki tak ekstrakcją na byle jak (czyli wodną) byleby był sam agonizm i antagonizm się nie aktywował (również gotowane jednocześnie, kwas na końcu ) o dziwo miażdży mnie jak 400-450mg majki.

} Wszystko IV oczywiście.

Jeśli zamierzacie spróbować tej metody, pamiętajcie : bądźcie ostrożni j zaczynajcie od mniejszych dawek.
Uwaga! Użytkownik GG Allin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 914 / 203 / 1
Nie rozumiem co masz na myśli w tym miejscu: "piracetam w prochu (a nie sproszkowany !), mam też Memotropil". Piracetam w prochu = piracetam sproszkowany. Nie polecam jednak wstrzyknięć piracetamu nieznanego pochodzenia lub przygotowanego samodzielnie. Jeśli ktoś ma możliwość, lepiej wykorzystać właśnie Memotropil 20% roztwór z Polpharmy.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
  • 1933 / 310 / 0
wybacz, źle się wyraziłem .chodziło mi o piracetam HCl w formie kryształu, który nie trudno zdobyć. przestrzegałem jedynie , aby nie używać tabele memotropil i ich doprowadzać do postaci prochu
Uwaga! Użytkownik GG Allin nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.