Dział poświęcony harm reduction – metodom mającym na celu złagodzenie negatywnych konsekwencji zażywania środków psychoaktywnych.
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
  • 13 / 2 / 0
Witam,

Nie palę ani nie paliłem nigdy papierosów tudzież e-papierosów, ale od ok. czterech miesięcy zdarza mi się czasem (max 1 na tydzień, ale zazwyczaj rzadziej) zapalić z ziomkami skręta z marihuany i tytoniu w proporcjach mniej więcej 1:1. Jaka jest szansa, że uzależnię się w ten sposób od tytoniu/nikotyny?

Pozdrawiam,
M
  • 182 / 31 / 0
Jeśli nie kupisz fajek i nie zaczniesz zamiast mj palić fajek , to raczej się nie uzależnisz. Szansa jest zawsze oczywiście ale raczej mała jak sam ich nie kupisz.
  • 1907 / 472 / 0
Raczej nie powinno się uzależnić w ten sposób, kiedyś nie paliłem fajek i po lolkach z tytexem nie ciągnęło mnie do nikotyny. tytoń można zastąpić innym wypełniaczem, np. tym ziołem z CBD, którego teraz u nas pełno w sklepach internetowych.
togheter the ants will conquer the elephant
:tabletki: :świnia:
  • 78 / 52 / 0
Siema. Niedawno poznałem gościa co jarał jak pojebany skręty mj z tytoniem. Wjebał się niemiłosiernie psychicznie w mj a co do szlugów to nie kupił w swoim życiu ani jednej paczki. Ze szlugiem w ręku też go nigdy nie widziałem. Odpowiedź brzmi: szansę małe, ale dla chcącego nic trudnego - mając predyspozycje do wpierdalania się w różnorakie substancje.
Gorszy niż reszta...
ODPOWIEDZ
Posty: 4 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.