Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 44 / 14 / 0
Cześć Wam :) Od dłuższego czasu czytam to forum, ale teraz przyszedł czas na napisanie pierwszego posta. W najbliższym czasie planujemy z chłopakiem spróbować pharmahuaski i w związku z tym mam kilka pytań:

1) W jakiej dawce to wziąć na pierwszy raz? Mamy moclobemid, już przeczytałam, że jego powinno być 450mg, ale co z DMT? Jako że na dobrą sprawę będzie to dla nas pierwsze poważne spotkanie z tą substancją (wcześniej mieliśmy kilka nieudanych prób palenia), to nie chcemy się przebijać. Znalazłam gdzieś informację, że dobra będzie dawka 50mg, ale nie wiem jak to się ma do naszych planów i mas ciała - podejrzewam, że w przypadku 50kg (ja) może to wyglądać trochę inaczej niż przy 80 (chłopak).

2) Jak długo trwa trip? Przeczytałam sporo bardzo różnych informacji, generalnie rozbieżność była od 4 do 12h :) Która opcja jest bardziej prawdopodobna?

3) Czy w przypadku pharmahuaski należy się spodziewać wymiotów, jak przy ayahuasce?

4) Czy możemy zjeść to razem, czy lepiej, żeby jedna osoba była trzeźwa w trakcie gdy druga będzie tripować?

5) Od pół roku biorę amfetaminę w dawce około 70mg dzienie, chwilowo z okazji DMT (a właściwie IMAO ;)) robię sobie przerwę, dziś mijają dwa tygodnie. Czy taka przerwa jest już wystarczająco długa, czy radzicie poczekać jeszcze trochę? Po jakim czasie od zażycia IMAO mogę bezpiecznie wrócić do fety?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
  • 408 / 141 / 0
Nudności mogą być.
https://en.wikipedia.org/wiki/Pharmahuasca
"Z reguły im mniej β-karbolin, tym mniej nudności; im więcej DMT, tym bardziej spektakularne są wizje."
  • 100 / 45 / 0
@return_zero Przecież pisze jak byk że to moklobemid, który nie jest beta-karbolinowym iMAO. Hamilton w swoim Q&A na temat DMT i pharmahuaski opowiadał że zastosowanie moklobemidu powoduje czystsze doświadczenie, większą zdolność eksploracji i mobilności a przy tym mniejsze nudności. Być może uczucie mdłości nie zniknie kompletnie, ale prawdopodobnie będzie o wiele mniejsze niż przy użyciu surowców roślinnych. Niestety nigdy nie próbowałem pharmahuaski, mogę co najwyżej powiedzieć że przy psilohuasce moc samego doświadczenia z grzybami była o wiele większa za to body load miałem taki jak zwykle. Dodam tylko od siebie że warto wcześniej sprawdzić jak się toleruje sam moklobemid, początkowe doświadczenie z moklobemidem może spowodować ucisk i ból głowy, szczególnie w połączeniu z dojrzałą żywnością bogatą w tyramine. Ale na samym moklobemidzie tyramina nie stanowi zagrożenia, nie wiem za to jak DMT podnosi ciśnienie w połączeniu. 2 tygodnie przerwy od stymulantów to na pewno wystarczająco dobra przerwa.
Dopiero teraz ogarnąłem że ten post jest sprzed dwóch lat ;_;
  • 1 / / 0
Zaczęliśmy stosować pharmahuascę w wersji zmodyfikowanej (na początek :)). Kolega nazwał tę odmianę pharmahuasca AM :). Dla mnie to odmiana hybrydowa, bo: 300 mg moclobemidu zostało podane doustnie. Po około 30 min zostało wypalone DMT w waporyzatorze elektrycznym Starry. Efekt - faza głęboka trwała mocno ponad 20 minut (bez wspomagania moclobemidu zwykle około 6-7 min). Faza łagodnego wyjścia i dobrostanu około 40-50 minut. Żadnych efektów ubocznych.
W najbliższym czasie kolejne wejścia, tym razem już nie hybrydowe, tylko wyłącznie doustne.
  • 573 / 173 / 0
@tristerooo
Przy takim sposobie brania lepiej poczekać gdzieś 1h zanim weźmie się DMT. Przy normalnym braniu takie 30min powinno starczyć, bo samo DMT też potrzebuje czasu na wejście z żołądka. Za to przy wapo, DMT powinno być wzięte kiedy MAO jest już zablokowane, tzn gdzieś 1-2h po moklo (1h powinno chyba starczyć). Normalnie przy takim trybie brania trip powinien trwać więcej niż 20min.
____________________________________________________________________________________________________________________Ḑ̵̢̨̨̧̧̡̛̛̯̤̪̫̣̺̘̲̤̺͇͖͉̪̟̻̥̗͕̯̗͇̞͙̭͈̺̯̺̝͓͚͎̻̦̭̮͎͚̪̺̟͖̼̙̥̤̳͙͖̥̱͙̲̹̘͍̺͎̜̜͈̥̩͕̺̬̺͍̲̥̙̱͇͇̱̦̤̠̼̰͋̽̈̇̈̓̒̂̑̍͋̓̐̿͂̑͆̆̀̽̀̓̔̉̇̈̉̎̃̄̍̒͋̽̄̆̿̒̑͛̈́͆̎̃̾̒͋̅̄̍͑̀̑̔́̏̓̏̔̏̊́̐̂̏͆́͒̌̌̏̊̎͑̈́̋̕͘̚̕̕̕̕͘̕͘̚͜͠ͅͅX̷̡̧̨̧̡̨̧̨̨̡͚̝̘̺͔͔̙̭̰̺̥͖͎̘̣͍̼̖͚̖̱̲̱͕̤̤̱̘̻͚̩̞̳͓͎͙͉̪̻̱̜͕͚̪̱̭͙̤̪̝͈̪̳͈̙͇͍̙̠͈̣̥͙̬̝͖̺͚̙͎̤̟͉̯̮̻͚͈̫̮͕̤̲̪̖͖̹̓̀̏̾͗̈́̇̓̐̔̃̇͒͊͌̀͐̾͆̏̀͜͜͝͝͝͠͝ͅͅͅM̷̧̛͍͍̘̠͕̯̫̮͕̩̦̳̦͚̺̘̤̟̗͇͓͇͙̞̖̰̹̪̠͐̉̆̽͛̊̔̄̿͆̃̈́͆̓̍̇͜͜͝͝
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.