Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 3 / / 0
Dokładnie rok temu byłem na pierwszych warsztatach Ayahuasci tu w UK (razem byłe już 4 razy ) . Odrzuciło mnie od alkoholu , mięsa , ''energetyków'' a żonę i syna od papierosów . Dlatego tez polecam pracę z ayahuascą :) Już niedługo znowu odbywają sie kolejne warsztaty w UK i tez jadę !!! :heart: Nie mogę się doczekać !! Została tylko praca nad uzależnieniem od cukru ....
  • 30 / 2 / 0
Hej, gdzie dokładnie? Podasz jakiś link, wiecej info?
  • 4 / 2 / 0
łoło serio? widzialem na ebay ze mozna kupic zestaw ale mysle ze nie ma to jak na pierwszy raz jednak u szamana sprobowac . choc moze bym sie skusil poniewaz LSA z HBWR wyprodukowalem sam i powiem diametrialnie mi zycie pozmienialo na pozytyw normalnie czuje szyszynke ciesze sie kazdym dniem kocham siebie ;d
  • 16 / 16 / 0
[mention]miro76[/mention] możesz coś więcej powiedzieć o tych warsztatach? Jak spisali się szamani?
  • 34 / 3 / 0
[mention]miro76[/mention] Jaki jest status prawny takiego przedsięwzięcia w UK ?
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.