Podejście do narkotyków w innych krajach.
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
  • 1360 / 179 / 0
Co można dostać w aptece na Filipinach bez recepty? Ziomek wyjezdzda na jakies 2 miechy na wakacje i jest ciekawy. Chodzi glownie o benzo i ewentualnie slabe opio. Jak nie ma bez recepty to od lekarza bez problemu będzie można zalatwic receptę pokazując pake po klonach czy innych benzo? Wie ktoś cos nt. temat? Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.
mój mail: maykel855@gmail.com
  • 1294 / 230 / 0
A czy kolega planuje wrócić z tych Filipin z głową na karku, czy obok niego w trumnie?

Poczytaj tu:

http://myphilippinelife.com/prescriptio ... ilippines/
Jesteś ćpunem? Znasz polski? Umiesz pisać? Napisz raport dla neurogroove!
Spoiler:
ODPOWIEDZ
Posty: 2 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Medyczna marihuana w Bundeslidze: Union Berlin przełamuje tabu

Piłka nożna to nie tylko bramki, transfery i wielkie emocje. To również przestrzeń, w której odzwierciedlają się społeczne zmiany, nastroje i debaty. Decyzja Unionu Berlin pokazuje, że stadion może stać się miejscem znacznie szerszej dyskusji – o zdrowiu i przełamywaniu tabu. Berliński klub jako pierwszy w historii Bundesligi związał się z marką medycznej marihuany.

[img]
Limburg: mąż przez dziesięć lat podawał żonie narkotyki i wykorzystywał seksualnie

Izba w Hasselt skierowała do sądu okręgowego sprawę 50-letniego mieszkańca Zonhoven, oskarżonego o wieloletnie podawanie żonie narkotyków oraz wykorzystywanie jej seksualnie. Sprawa odsłania jedną z najbardziej skrajnych form przemocy domowej, opartą na nadużyciu zaufania w związku małżeńskim.

[img]
Niemcy. Rośnie konsumpcja marihuany wśród dorosłych

Konsumpcja marihuany w Niemczech wśród młodych dorosłych znacznie wzrosła, za to nastolatkowie rzadziej po nią sięgają.