Benzodiazepiny + Stymulanty

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 223 Strona 1 z 23
Rejestracja: 2015
 • 64 / 2 / 0

Ktoś próbował takiego mixu? Jakie działanie i odczucia?
Rejestracja: 2009
 • 5316 / 294 / 10

Poprawiłem brzmienie tematu. Tu są wątki, które także traktują o bzd+stymulantach, w których możesz znaleźć interesujące Cię informacje:
speedball-t20255.html
benzodiazepiny-tek-ogolny-t14025.html

Nie za wiele.

Generalnie, reguła wygląda tak, że benzodiazepiny znoszą działanie stymulantów. Wyhamowują neurotransmisję katecholaminergiczną (dopaminową i noradrenalinową), w konsekwencji zmniejszając pobudzenie organizmu. Stąd są idealnym rozwiązaniem, gdy łapie nas paranoja, lub zmęczenie fazą.

Benzodiazepiny nie są natomiast antagonistami serotoniny, więc gdy dosięga nas zespół serotoninowy, to benzo niewiele w takim przypadku poradzą.

Jeśli przyjąć, że bierzemy obie substancje naraz i nic nie jest źle, to faza przypomina supertrzeźwość. Jest podbite poczucie własnej wartości, jest energia do działania i objawy się nie pojawiają. Jeśli nie przesadzimy z dawkami, to raczej nie ma odjazdu w stylu godnym pożałowania, ani amnezji.

Miks generalnie bezpieczny, ale jeśli nie jest stosowany w celu zniesienia nieprzyjemnych efektów, to nie jest zalecany dla osób nie mających doświadczenia z benzodiazepinami.

Koszmary białej Ameryki

U podstaw epidemii opioidowej, która przeorała Stany Zjednoczone wzdłuż i wszerz, leży właściwa wszystkiemu, co żyje, chęć uniknięcia bólu. Wyeliminowanie go opatrzone jest ryzykiem, na które pozwolić sobie mogą przede wszystkim ci lepiej sytuowani. To o nich przeczytamy w książce „Dreamland” Sama Quinonesa. Na historię cierpienia niebiałej Ameryki musimy jeszcze poczekać.

47 klefedronu, 2 litry amfetaminy i 1,70 kg jej siarczanu - oto zdobycz policjantów z KSP (zdjęcia)

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością narkotykową Komendy Stołecznej Policji zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 20-latek w wynajmowanym mieszkaniu posiadał blisko 47 kg klefedronu, ponad 2 litry płynnej amfetaminy oraz ok. 1,70 kg siarczanu amfetaminy.
Rejestracja: 2013
 • 656 / 52 / 0

885 chyba leciał długo na takich miksach, nie? Mógłby się wypowiedzieć, szkoda że siedzi.
Rejestracja: 2014
Użytkownik nieaktywny
 • 226 / 17 / 0

Ja obecnie jestem na takim miksie, tolerancja na benzo mała, jednak po wrzuceniu do stima benzo w postaci lorazepamu i alpry + 100mg hydroksyzyny działanie ich jest wręcz niewyczuwalne.
Rejestracja: 2012
 • 2818 / 257 / 0

jako osoba uzależniona od benzo muszę ;d
czasami ma sens, niektóre benzo dodają pewności siebie czy motywacji (dla mnie flubromazolaam w ilościach 1/4-1/2 dawki nasennej robi cuda) i ładnie to się łączy z takim EPH czy 4f-MPH do roboty

ale pamięć to jakaś patologia przy takim miksie, do dupy, rekreacyjnie jednak widzę sens. No i na zejście benzo najlepsze.

Ale ogólnie najlepiej nie brać żadnych benzo.
Rejestracja: 2010
 • 1451 / 11 / 0

Raz zmiksowałem alprazolam i fetę i powiem, że coś wspaniałego.

Korci mnie jeszcze miks feta + klon oraz feta + relanium.
Rejestracja: 2016
 • 554 / 3 / 0

A nie lepszy by był metylofenidat zamiast fety? Apteczny, ale działanie podobne i skutków ubocznych mniej.
Rejestracja: 2015
 • 12 / 1 / 0

alprazolam + MDMA tragedia, może przesadziłem z ilością bo około 10 mg alpry i 250 M ale odrealnienie było tragiczne. Wstyd mi za wszystko co zrobiłem będąc pod wpływem tego miksu
Rejestracja: 2010
 • 3819 / 508 / 0

Apiht na podkladzie z benzo flubro bardzo ladnie zadzialal. Najlepierw benzo a gdy juz wtopi sie jego dzialanie w nas . To stymulant . Inaczej to jedno stlumi drugie. Stymulantu imo wiecej niz jak sologo walim
Rejestracja: 2009
 • 648 / 32 / 0

klon 8mg w 2 dawach i 2 krechy amfy tak samo robią dobrze. Niema szału ale taka fazka na moją tolerke robi przyjemnie.
Posty: 223 Strona 1 z 23
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1721 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kingsofmetal i 5 gości