Fenibut - miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 34 Strona 1 z 4
Rejestracja: 2012
 • 196 / 5 / 0


Łączył ktoś z was z opio.? Lub z benzo.? Zastanawiam sie nad łączeniem małych dawek benzo a jednoczesnie feni. Agonizm GABA-A i GABA-B jednocześnie :gun:
Rejestracja: 2010
 • 646 / 56 / 0


Łączenie z benzo to średni pomysł...

Jeśli chcesz mieć jednoczesnie cos na Gaba-a i gaba-b to polecam Phenibut a po czasie ok. 4h zapodać 2 piwka. Elegancko wchodzi.

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

Kolor oczu a skłonność do alkoholizmu. Sprawdź, czy tobie grozi uzależnienie

Twój kolor oczu wpływa na to, ile alkoholu jesteś w stanie wypić — brzmi abstrakcyjnie, ale do takich właśnie wniosków doszli naukowcy ze Stanów Zjednoczonych. Osoby o niebieskich czy brązowych oczach piją więcej? Naukowcy nie pozostawiają złudzeń.
Rejestracja: 2012
 • 196 / 5 / 0


Zdążyłem walnąć z flubromazepamem i było całkiem git a i pamięc nie tak zresetowana :P. Piwko do szkoły odpada raczej bo tam ten miks był zastosowany :D.
Rejestracja: 2010
 • 646 / 56 / 0


Jak wyglada sporadyczne stosowanie phenibutu i benzo (np. alpry). Nawet przy sporadycznym zażyciu wyrabia sie tolerka (np. 2x w tyg Phenibut) i już tak fajnie nie działa. Czy ta tolerka z benzo i phenibutu sie kumuluje? jedno działa na gaba-a, a drugie na gaba-b.
Rejestracja: 2015
Użytkownik zbanowany
 • 68 / 1 / 0


fenibut to nie jest żadne placebo i autentycznie działa. Moim skromnym zdaniem rekomendujecie troszkę zbyt duże dawki z rżedu ~7g. Mi wystarcza z samego rana 1-2g aby czuć się mniej zdenerwowanym w ciagu dnia. Działanie bardzo subtelne w tle i to mi sie podoba. Nie zauwazyłem synergii z innymi gaba i tez nie pomogło na kaca ani zejście po GBL, co jest dziwne no ale każdy ma innych organizm.
Rejestracja: 2012
 • 196 / 5 / 0


dash pisze:
Jak wyglada sporadyczne stosowanie phenibutu i benzo (np. Alpry). Nawet przy sporadycznym zażyciu wyrabia sie tolerka (np. 2x w tyg phenibut) i już tak fajnie nie działa. Czy ta tolerka z benzo i phenibutu sie kumuluje? jedno działa na gaba-a, a drugie na gaba-b.
Dowiedziałem się, że fenibut działa równierz na receptory GABA-A jednak dużo słabiej niż na B. Więc oznacza to ,że w jakimś stopniu fenibut wchodzi w tolerancje krzyżową z benzo.
UwalniamEmocje pisze:
Fenibut to nie jest żadne placebo i autentycznie działa.
Zdecydowanie :-D . Ja ostatnio jak przesadziłem i to syto to miałem lekko zaburzoną równowage i spałem jak zarznięty. Zasnąłem 3 razy w szkole na chwile, zasnąłem w autobusie a potem w domu nawet niewiem kiedy i obudziłęm sie w nocy, po 3h dalej zasypiając. Ale wyspałem sie przekozacko :*) .
Rejestracja: 2015
Użytkownik zbanowany
 • 68 / 1 / 0


A mnie właśnie nie usypia w ogóle tylko daje taki wewnętrzny spokój ( nie mylic z sedacją), bo nie daje w ogóle sedacji. Po prostu jak mnie ktoś wkurwi to nie raguje od razu kurwą w jego stronę xD, tylko potrafię poczekać 5 sekund i pomyśleć sobie - dobra nie warto wdawać się w dyskusje i podnosić sobie ciśnienia. Taki mechanizm pojawił się od razu od kiedy rozpocząłem kuracje z Fenibuta :)
Rejestracja: 2015
 • 1027 / 177 / 6


fenibut sam z siebie działa na mnie na granicy placebo (mowa tu o dawkach rzędu 1g)
Miks z sulbutiaminą polecany w komentarzach w pewnym sklepie internetowym również tak średnio.

Natomiast miks z inozytolem to jest to. (1.2g fenibutu + 10g inozytolu, wypite w przeciągu 3 godzin)
Poprawa samopoczucia, wyluzowanie, ciśnięcie beki ze wszystkiego.
Trzyma co najmniej 4 godziny, nie wiem ile dokładnie bo nie ma wyraźnego zejścia - pod tym względem lepsze od giebla.
Jak sobie rozpuścimy w wodzie obie substancje to otrzymujemy całkiem smaczny napój :)

Do tego miksu kiedyś dołożyłem kofeinę (yerba mate). I otrzymałem coś pięknego. Zwiększone odczuwanie rzeczywistości. Przyjemna stymulacja (po samej kofeinie dla mnie jest nieprzyjemna). Całkowity zanik fobii społecznej - byłem przekonany że obcy ludzie naokoło są do mnie przyjaźnie nastawieni co normalnie rzadko mi się zdarza %-D . Nie gwarantuję że na każdego tak zadziała, bo zrobiłem tak tylko raz, i to w specyficznym S&S.
Rejestracja: 2010
 • 646 / 56 / 0


Pierwszy raz słyszę o tym Inozytolu. Muszę spróbować - szczególnie, że polecasz miks z moim ulubionym phenibutem. A sam Inozytol jak na Ciebie działa? I czy trzeba go przyjmować stale (suplementować) żeby coś odczuć?
@hydroksy jak jesz tylko 1g i to jeszcze nie na pusty żołądek to nie dziw się, że nie działa:) Zapodaj 2-3g na pusty żołądek i popij kawą.
Rejestracja: 2015
 • 1027 / 177 / 6


Inozytol działa doraźnie. Na zagranicznym forum pisali że przy bardzo dużych dawkach (25g) potrafi dać plusz jak rasowe serotoninergiki.
10g to jest ilość fajnie podbijająca np. zioło.

Co do fenibutu. 3g? Nie zależy mi na ujebaniu, wolę oszczędzać swój układ GABA.
Widzę że też odczuwasz synergię z kofeiną skoro polecasz popicie kawą. Sprawdzę to.
Posty: 34 Strona 1 z 4
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość