Napój o działaniu psychodelicznym, zawierający DMT – sposoby przyrządzania, opisy rytuałów, rady i wątpliwości.
Więcej informacji: Ayahuaska w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 7 / / 0
Witam serdecznie

Niebawem będę przyjmować pierwszy raz ayę na własną rękę i chciałabym zapytać bardziej doświadczonych użytkowników o dietę 24 godziny przed spożyciem. Inhibitorem MAO będzie u mnie Ruta stepowa, wiem iż muszę unikać pokarmów zawierających tyraminę tj. sery, wino, ryby, kawę, herbatę, rośliny strączkowe, owoce cytrusowe, czekolada, mięso... Ogólnie sporo tego jest, a zależy mi na dobrym efekcie i odpowiednim przygotowaniu. Co najlepiej jeść? Podobno peruwiańscy szamani stosowali głodówkę, ale czy to nie spowoduje iż wymioty będą silniejsze? Rozumiem iż nie mam powstrzymywać wymiotów tylko pozwolić się "oczyscić" A co jak wyrzygam całą ayę za szybko i się nie wchłonie? Tym co mnie jeszcze zastanawia to jak długo będzie trwała cała faza? Znalazłam informacje o 5-6 godzinach, muszę wiedzieć kiedy wyjść z domu. Jak się nastroić przed, czy myślenie o jakiś konkretnych problemach przed może sprawić, że faza będzie ich dotyczyła. I jak powitać istoty duchowe z zaświatów? Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi. Oczywiście wolałabym wziąć udział w ceromonii, ale na tą chwilę nie mogę sobie na to pozwolić. Pozdrawiam.
  • 38 / 9 / 0
I jak przeszła inicjacja?

A co do pokarmów to tyraminę zawierają produkty FERMENTOWANE, czyli:
- oczywiście alkohole jak piwo czy wino oraz drożdże i ich przetwory
- wszelkie pieczywo na zakwasie, natomiast bułki pszenne jeść można śmiało
- kiszonki (ogórki, kapusta, oliwki) i przejrzałe owoce, natomiast świeże można jeść
- kwaszone produkty mleczne (śmietana, sery żółte) natomiast masło i sery białe można jeść
- wędliny i kiełbasy (fermentowane, a poza tym zawierają zabronione azotyny i azotany). Mięso świeże (stek czy pierś kurczaka) jeść można

Moja dieta w dniu ceremonii to:
- bułki pszenne z masłem i serkiem wiejskim na śniadanie
- gotowane ziemniaki, i marchew ze stekiem lub piersią kurczaka na obiad
- bułki z ricottą oraz dżemem na kolację
--- późnym wieczorem ceremonia---
- bułki z serkiem wiejskim w nocy, gdy jestem głodny po ceremonii

Wiem, że trochę monotonnie, ale raz w tygodniu można się poświęcić.
Mój publiczny klucz PGP
  • 176 / 2 / 0
Witam, podepnę się pod temat, ponieważ mam pytanie związane z dietą, a mianowicie jak ma się acetyl-l-carnitine do Ayahuasci, może zajść interakcja ? trzeba odstawić ? jeśli tak to na ile przed spożyciem ? a co z ziołem Andrographis ?
Pozdrawiam
  • 38 / 9 / 0
Najlepiej sprawdzić samemu. Ryzyko niektórych pokarmów polega na interakcji z inhibitorem MAO i w rezultacie mocnym wzroście ciśnienia, mogącym prowadzić nawet do wylewów. Po prostu trzeba przyjąć te zioła oraz małą porcję inhibitora i następnie mierzyć sobie kilkakrotnie przez najbliższe parę godzin ciśnienie. Jeśli mocno nie podskoczy to wszystko jest OK i można te zioła brać przed ceremoniami.
Mój publiczny klucz PGP
  • 176 / 2 / 0
Dzięki serdeczne
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.