uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
  • 5 / / 0
Witam wszystkich bardzo gorąco i serdecznie !
uprawa outdoor na wolnym powietrzu, 3 rośliny duże (85 cm - 100 cm, indici i sativy, 2 z 3 jeszcze fajnie idą w górę) i dwie małe (15-20 cm dwie sativy), rośliny zasadziłem na samym początku maja, chyba faza kwitnienia jeszcze nie powinna się zacząć (?), mimo to 2 z 3 roślin pobierają chętnie potas a ta 3 eliminuje dolne partie liści wiatrakowych. Pytanie numer 1 jak zadbać o nie gdy wyjadę na wakacje ? Nie będzie mnie 10-14 dni ... Czytałem o hydrożelu ale niestety hydrożel musi być wymieszany z glebą a nie chcą uszkodzić tak dużych roślinek próbując im go zaaplikować . Pytanie numer 2 : czy one pobierają potas bo zaczęła się faza kwitnienia czy po prostu mogą to być indici,[ nie pamiętam, które to sativy a które to indici (a one niby się bardziej krzewią niż rosną do góry)]?
  • 71 / 1 / 0
1. Podlać mega solidnie i na górze ułożyć musisz kamyszki tak by woda nie odparowała za szybko. 10+ dni to trochę długo ale powinny wytrzymać.
2. Faza kwitnienia zaczyna się około 15-20 lipca.

Wolny wzrost może być oznaką niedoboru azotu. Pamiętaj roślina w fazie kwitnienia też potrzebuje azotu!

Sativa rośnie wyższa bardziej choinkowata, indica jest bardziej krępa, zbita.

Dodałeś dolomit do ziemi? Czym nawozisz?
Proponuję florowit forte i biohumusa zAaplikowaĆ, z dodatkiem dolomitu.
  • 482 / 23 / 0
Możesz kupić hydrozel. Ale podlej solidnie pod planta wal namoczony hydrozel na hydrozel ziemię a na ziemię daj kamienia :-D
rchiro the best
ODPOWIEDZ
Posty: 3 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.