Najbardziej psychodeliczny NBOME

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 187 / 1 / 0

Który NBOME jest wedlug was najbardziej psychodeliczny, po którym najlepiej bedzie np pójśc do kina?
  • 358 / / 0

Dopalając buchem każdy będzie psychodeliczny ze szczególnym uwzględnieniem 25i a do kina najprędzej skoczysz po 25c.

O prawie karnym wobec marihuany

Rozmowa Ewy Pluty z SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego z adwokatem Steliosem Alewrasem, specjalistą od prawa narkotykowego i członkiem naszego Stowarzyszenia. Poruszane są najbardziej istotne kwestie polskiego prawa wobec konopi oraz ukazane absurdy, jakie zawiera.

Miały być zdjęcia najbliższych, znaleźli MDMA

Funkcjonariuszom udało udaremnić przemyt narkotyków na teren Zakładu Karnego w Nowogardzie. Dwa woreczki z MDMA znaleziono w paczce razem z albumem fotograficznym. To już kolejny taki przypadek w ostatnim czasie.
  • 1886 / 471 / 0

Też głosowałabym za 25c jeśli chodzi o wyjście do kina, ale najlepszą psychodelę - przynajmniej jak dla mnie - gwarantuje 25b lub 25i.
  • 187 / 1 / 0

w kinie bylem na mixie DOC/25c nbome i bylo pieknie tylko nie wiem czy to bardziej zasluga doca czy C ;d
czemu po c najpredzej wyskocze do kina?
  • 1886 / 471 / 0

C jest całkiem "trzeźwy" jeśli chodzi o myślenie i nie powinno być na nim żadnych problemów z ogarnięciem się w miejscu publicznym, no ale w końcu pytałeś o najbardziej psychodelicznego NBOMe. ;) Osobiście nie pchałabym się do kina na np. B nawet pomimo stosunkowo dużego doświadczenia, potrafi pozamiatać. I nie ma na to reguły. Czasami dawka rzędu 1 czy 1,5mg może pokazać pazurki w najmniej spodziewanym momencie.

PS - czyżbyś chciał obejrzeć Interstellar? %-D
  • 568 / 50 / 0

Osobiście nie wiem jak możnaby wysiedzieć w kinie po jakiejkolwiek fenyloetyloaminie. Próbowałem oglądać film w domu to się po prostu nie dało. Milion kmin i "ciekawszych rzeczy do roboty" zapewne wyprowadziłoby mnie z kina jeszcze przed seansem. A co do tematu, dla mnie C był najbardziej kolorowy, I mózgojebny, B leciał w mixie z C i też było zajebiscie :D
  • 187 / 1 / 0

Jamedris pisze:

skad wiedziales? ;d bylem juz na mixie c/doc i bylo cudownie ;3333 skoro wtedy daem rade wysiedziec to p samym c tez chyba nie powinno byc problemu?
  • 713 / 3 / 0

Kto powiedział że w kinie trzeba siedzieć :D
  • 1886 / 471 / 0

Sipaszi pisze:
Jamedris pisze:

skad wiedziales?
* -aś. ;)

Nie tylko Ty wpadłeś na ten pomysł, jak chcesz to poczytaj sobie wrażenia innych - klik.
Tak jak już wcześniej wspominałam, będąc na Twoim miejscu wybrałabym 25C.
  • 1923 / 96 / 127

Do kina też polecam C. Ale najbardziej psychodeliczny imo jest B
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 1060 uczestników Wejdź na czata