Najbardziej psychodeliczny NBOME

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 169 / / 0

Który NBOME jest wedlug was najbardziej psychodeliczny, po którym najlepiej bedzie np pójśc do kina?
  • 358 / / 0

Dopalając buchem każdy będzie psychodeliczny ze szczególnym uwzględnieniem 25i a do kina najprędzej skoczysz po 25c.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Zginęli przez dopalacze? Śledztwo przejęła Prokuratura Krajowa

Śląski wydział zamiejscowy Prokuratury Krajowej przejął śledztwo w sprawie śmierci trzech osób w Mikołowie, które zmarły w Święta Bożego Narodzenia prawdopodobnie na skutek zatrucia dopalaczami; kilka innych trafiło do szpitali.
  • 1479 / 277 / 0

Też głosowałabym za 25c jeśli chodzi o wyjście do kina, ale najlepszą psychodelę - przynajmniej jak dla mnie - gwarantuje 25b lub 25i.
  • 169 / / 0

w kinie bylem na mixie DOC/25c nbome i bylo pieknie tylko nie wiem czy to bardziej zasluga doca czy C ;d
czemu po c najpredzej wyskocze do kina?
  • 1479 / 277 / 0

C jest całkiem "trzeźwy" jeśli chodzi o myślenie i nie powinno być na nim żadnych problemów z ogarnięciem się w miejscu publicznym, no ale w końcu pytałeś o najbardziej psychodelicznego NBOMe. ;) Osobiście nie pchałabym się do kina na np. B nawet pomimo stosunkowo dużego doświadczenia, potrafi pozamiatać. I nie ma na to reguły. Czasami dawka rzędu 1 czy 1,5mg może pokazać pazurki w najmniej spodziewanym momencie.

PS - czyżbyś chciał obejrzeć Interstellar? %-D
  • 456 / 23 / 0

Osobiście nie wiem jak możnaby wysiedzieć w kinie po jakiejkolwiek fenyloetyloaminie. Próbowałem oglądać film w domu to się po prostu nie dało. Milion kmin i "ciekawszych rzeczy do roboty" zapewne wyprowadziłoby mnie z kina jeszcze przed seansem. A co do tematu, dla mnie C był najbardziej kolorowy, I mózgojebny, B leciał w mixie z C i też było zajebiscie :D
  • 169 / / 0

Jamedris pisze:

skad wiedziales? ;d bylem juz na mixie c/doc i bylo cudownie ;3333 skoro wtedy daem rade wysiedziec to p samym c tez chyba nie powinno byc problemu?
  • 713 / 2 / 0

Kto powiedział że w kinie trzeba siedzieć :D
  • 1479 / 277 / 0

Sipaszi pisze:
Jamedris pisze:

skad wiedziales?
* -aś. ;)

Nie tylko Ty wpadłeś na ten pomysł, jak chcesz to poczytaj sobie wrażenia innych - klik.
Tak jak już wcześniej wspominałam, będąc na Twoim miejscu wybrałabym 25C.
  • 1939 / 94 / 127

Do kina też polecam C. Ale najbardziej psychodeliczny imo jest B
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata