3-MeO-PCP - metody administracji

Pochodne aminocykloheksanu, oddziałujące jako antagonisty receptora NMDA. M.in. fencyklidyna, ketamina i metoksetamina.
Więcej informacji: Arylcykloheksaminy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 8 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2011
  • 1923 / 97 / 127

Witam, zakładam wątek bo brak szczegółowych informacji na temat różnych dróg zapodania.
Także jak ma się to:
Dawkowanie ustne
Lekko: 2-5 mg
Średnia dawka: 5-15 mg
Mocno: 15 mg +
do dawkowania innymi metodami? Interesuje mnie podanie w nos oraz waporyzacja. Czekam na informacje od badaczy.
Poprawiono nazwę tematu i błędy./pletz
Rejestracja: 2012
  • 425 / 2 / 0

:old: Dla siebie podziel dawki przez 1,5-3 :old:

Na mnie ~18mg iv, ~25mg podjęzykowo, ~35-40mg sniff działa chyba podobną mocą, zwaporyzowane 10mg zadziałało bardzo słabo

:old: Dla siebie podziel dawki przez 1,5-3 :old:

"Gotowanie na marihuanie" - kulinarny talent show właśnie trafił na Netfliksa

Po „Gotowaniu na haju” przyszedł czas na kolejny kulinarny show z konopiami indyjskimi w roli głównej. 20 kwietnia na Netfliksie ruszył program „Gotowanie na marihuanie”, który zaprezentowany został w formule konkursu kulinarnego.
Rejestracja: 2011
  • 1923 / 97 / 127

właśnie 15mg dało fajną fazke ale nic więcej. next poleci 25mg po
Rejestracja: 2011
  • 23 / / 0

Jest to jedna z tych substancji, której nie lubię podawać dojapnie. Szczerze nie mam nawet szczególnego porównania z innymi metodami, bo po każdym zarzuceniu p.o. szybko dorzucałem inną drogą. Moim zdaniem sniff działa mocniej niż jedzone, może być to spowodowane długim czasem wkręcania się materiału przy jedzeniu. Pod język działa mocniej i dość szybko wchodzi, dawkowanie niższe niż przy podaniu doustnym. Rektalnie dawkuje się to jeszcze niżej i jest to jedna z najprzyjemniejszych dróg administracji, wchodzi podobnie do i.m, jednak zaczyna działać szybciej i rozkręca się parenaście minut, gdzie i.m. wchodzi po dłuższym czasie, ale szybko narastają efekty. 15-20mg i.m. robi dobrze, donosowo na początku dobrze działało 5mg, przy tolerancji słabo, jednak wykazywało to nadal sporą aktywność. P.r. ładowałem najczęściej 10-15mg, pod język tyle samo.
Rejestracja: 2007
  • 5302 / 69 / 0

Żan le kusztetka Tobie się coś nie pojebało w dawkowaniu? Osiemnaście miligramów dokurważylnie? EEE %-D ? Ja po tylu doustnie na pewno bym nie dorzucał bo w sam raz, stąd bazując na poprzednich doświadczeniach jeśli by mi ktoś zapłacił [bo nie namówiłby mnie za darmo], to przy iv. tejże bestii jaką jest 3-MeO, nie pacnąłbym więcej jak 1/3 dawki znanej już mi właśnie osiemnastki - czyli 6 mg. Ni chhuja. Zazwyczaj jeśli coś trzepie przy X mg, to w miarę bezpiecznie, o ile tak to można nazwać, jest walić max 1/3 dawki doustnej [do tego duże stężenie + podawane powoli {w co jestem święcie przekonany raczej się nie bawisz %-D } ]. Bezwarunkowa miłość do dysocjantów?
Rejestracja: 2012
  • 425 / 2 / 0

Potężna tolerancja od dysocjantów zażywanych od połowy sierpnia częściej niż rzadziej. Przy obecnej tolerancji takie dawki nie kończą się urwanym filmem/zerwaniem kontaktu z rzeczywistością - takie rzeczy powyżej 20mg.

Obecnie już bardziej próby jak największego ograniczania niż bezwarunkowa miłośc, trzeba ogarniac politoksykomanię :)
Rejestracja: 2011
  • 23 / / 0

Miałem dokładnie to samo, tolerancja w kosmos, w końcu resztkę towaru wysypałem na chodnik, bo nie chciałem dłuższego ciągu, za duże porycie, dziwność, a do końca worka jeszcze trochę. Do tego po bardzo długich ciągach, kilkumiesięcznych z jakimiś krótkimi przerwami nie łatwo to włożyć do szuflady, bo kusi, za mocno działa to na układ nagrody, a też brak chęci do dalszego poznawania zakamarków ludzkiego popierdolu mózgiem wymęczonym tym rzeźnikiem.
Rejestracja: 2012
  • 581 / 6 / 0

ja etstowałem nie raz i nic poza otępieniem i chujowym smakiem nie poczułem, pomimo waporyzowania sporej ilości
albo jakis sort trefny albo jednak tyko siff/oral sie oplaca
Posty: 8 Strona 1 z 1
Wróć do „Arylcykloheksaminy”
Na czacie siedzi 1111 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości