Nadtrzeźwość / odmienna substancja

Fenyloetyloaminy z przyłączonym farmakoforem N-benzylowym.
Więcej informacji: NBOMe w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 203 / 2 / 0

Może ktoś coś polecić, co będzie się znacząco wyróżniało na tle innych nbome?
Coś innego niż 25B i 25c

I czy po którejś z substancji występuje stan 'nadtrzeźwości' tzn tak aby poza wyostrzeniem zmysłów umysł był czystszy niż normalnie. Doświadczyłem takiego czegoś po peaku 25D-NBOMe

kfs

Użytkownik nieaktywny
  • 1457 / 17 / 0

meskalina, eskalina, proskalina, TMA-x, 3C-x
Nie wymieniałem nbomów, bo "nadtrzeźwość" czułem jedynie po meskalinowych substancjach.

Nie możemy straszyć dopalaczami. Więzienie nie zastąpi edukacji. Czas zacząć rozmawiać

W Warszawie kupisz większość dopalaczy. Bez problemu, z dostawą pod drzwi. Niestety, większość użytkowników nie wie nawet, co zażywa. Po dekadzie od delegalizacji dopalacze nadal zabijają i będą zabijać, dopóki zupełnie nie zmienimy naszego podejścia do substancji psychoaktywnych. W tym także do "klasycznych" narkotyków.

Zafascynowana kawą chemiczka ujawnia kolejne różnice między cold brew i kawą parzoną na gorąco

Skosztowawszy po raz pierwszy kawy macerowanej na zimno, dr Niny Z. Rao z Uniwersytetu Thomasa Jeffersona nie mogła się oprzeć pokusie zrobienia jej sobie w domu. Rezultat był rozczarowujący, postanowiła więc dokładnie zgłębić różnice między kawą parzoną na gorąco a cold brew.
  • 1864 / 54 / 80

Ja ten stan osiągałem po LSA chyba za każdym razem, po innych rzeczach bardzo rzadko.
  • 301 / 60 / 0

Czułam to po meskalinie :)

ein

• 56 / 1 / 0

LSD celuje w nadtrzezwosci.
Wróć do „x-NBxx”
Na czacie siedzi 1060 uczestników Wejdź na czata