...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
  • 143 / 3 / 0
Hej. Chciałam być dobra i leczyłam się kiedyś ssri - w tamtym roku, a w tym roku w szpitalu mi klozapinę neuroleptyk podali. I teraz mam pytanie do Was - jak odstawia się takie leki, czy można od razu? Czy będzie to może szok dla organizmu.

Co prawda to prawda - fizycznie mi leki pomogły. Z drugiej strony skutki uboczne nie minęły.

Jestem emocjonalne zombie.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"

http://blackoleander.blogspot.com/
  • 22 / / 0
A mogę wiedzieć:
-Jakie ssri brałas
-ile czasu
- Z jakimi fizycznymi objawami walczyłas za ich pomocą
- jakie skutki uboczne ci zostały?
dzieki z góry
Uwaga! Użytkownik durbanpoison nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 5299 / 106 / 0
Czemu nie zapytasz lekarza jak to odstawić? To byłaby najlepsza opcja nie wiem czy wiesz...
Spokój jest najwyższym szczęściem :*) Czanga tak bardzo
  • 143 / 3 / 0
ssri - z żadnymi fizycznymi objawami, dali mi je na nerwice, lęki.
2 miesiace ssri.
Teraz biore kllozapine i arypiprazol ponad 4 miesiace
skutki uboczne to akatyzja i problemy z uczeniem sie , emocjonalne zombie i otepienie, zamulenie

Nie pytam lekarz, bo kaze mi je dalej brac
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"

http://blackoleander.blogspot.com/
  • 3523 / 56 / 0
neuroleptyki odstawiaj stopniowo bo może pojawić się bezsenność
  • 2652 / 387 / 0
Robotnica leków psychotropowych nie należy odstawiać nagle, czasem schodzenie z dawek trwa miesiąc lub dwa i jest o wiele bezpieczniejsze dla organizmu, gdyż przy nagłym odstawieniu mogą się pojawić bezsenność, drażliwość, konwulsje czy również mdłości i wymioty. Mimo porad jakie tutaj dostaniesz, odstawianie tych leków musi się odbywać pod ścisłym nadzorem lekarza, przy czym ty musisz się stosować do zaleceń, a nie odstawiać samowolkę. Zastanów się nad tym, bo chodzi tutaj o Twoje zdrowie zarówno psychiczne, jak i fizyczne.
Uwaga! Użytkownik Blue_Berry jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 6 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Newsy
[img]
Przemycali dzieci przez granicę z Meksykiem. Podawano im narkotyki, by były spokojniejsze

33-letnia obywatelka Stanów Zjednoczonych Dianne Guadian przyznała się do udziału w siatce przemytniczej zajmującej się nielegalnym przewozem dzieci z Meksyku do USA. Według prokuratury dzieci były odurzane słodyczami zawierającymi THC, aby łatwiej przeprowadzić je przez granicę. Kobiecie grozi od pięciu do 15 lat pozbawienia wolności.

[img]
Produkcja metamfetaminy dla meksykańskiego kartelu? Są kolejne zatrzymania

Czterech Polaków podejrzanych jest o współdziałanie z Meksykanami, nieprawomocnie skazanymi w maju na 10-11 lat więzienia za wytwarzanie na dużą skalę metamfetaminy - poinformowała prokuratura. Możliwości produkcyjne zlikwidowanego przez CBŚP w Podlaskiem laboratorium sięgały 800 kg narkotyków.

[img]
Gang opioidowy rozbity. Cztery młode kobiety nie żyją, 17 zatrzymanych

Policja rozbiła grupę przestępczą handlującą opioidami w całej Polsce. Śledczy łączą jej działalność ze śmiercią co najmniej czterech młodych kobiet w Krakowie. W sprawie zatrzymano 17 osób, w tym lekarza anestezjologa, który wystawiał recepty za pieniądze.