aha, zielonego nie tykaj, bo ono rozpierdala głowę, moim i wielu innych zdaniem - równie skutecznie co ciężkie prochy.
Niektore z grupy B odpowiadają za prawidłowe utrzymanie stanu psychicznego, nie pamiętam dokładnie które. Trawke jak najbardziej polecam. Zależy co palisz jak pryskane gówno to raczej odradzam i oczywiście zależy od preferencji, musisz ocenić sam. Możesz spróbować alk+ trawa lub sam alk.
Mi pomaga zawsze sama trawa do tego jakaś zielona herbatka i jest git oczywiście + suple. alko nie preferuje raczej na mnie jakoś źle działa.
Jak czujesz że cie ryje lecz nie widzisz powodu to już połowa sukcesu byle pamiętać że to stan po który nie pojawił się sam od siebie, nie starać się doszukiwać sensu w czymś co go niema. Sądząc po wypowiedziach powyżej jesteś bardziej ogarnięty w takim popierdolonym stanie od tych co próbują ci pomóc. Daruj sobie
ich cenne rady, gdy widzę ich brak czytania ze zrozumieniem to normalnie krew mnie zalewa. Ogarniesz sie dasz rade
szacunek za szczerość w stosunku do własnej osoby. Możesz też pić mleko jak lubisz uzupełni wapno i bardzo uspokaja. Zdrowa dietka bananki ryby jajeczka
białko ma duży wpływ na fizyczną regeneracje. Ogólnie zdrowa dieta wpływa na nas bardzo korzystnie, śniadanie podstawa!!! Dużo białka tuńczyk, łosoś, w ostatecznośći płatki, gorzka czekolada kakao na lepsze samopoczucie, Oby ci pykło trzymam kciuki. Oczywiście musisz to sam zweryfikować sprawdzić i ocenić. Zaznacze że mete
próbowałem kilka razy, lecz moje doświadczenie opieram na podstawie stanach po amf zakładając że po mecie te objawy nasilone są kilkukrotnie. P.S. Nie wiem
ile wychodzi ze krwi. Ponoć żurawina przyspiesza wydalanie do 75% w przypadku amf, na 90% jestem pewny że w przypadku mety zadziałą taak samo!!!!!!!! Pozdro!!
listwa pisze:Czytajcie ze zrozumieniem..... boże on odstawił przecież to napisał . Wasza wypowiedź brzmi bardziej jakbyś cie chcieli udowodnić coś samym sobie!!!
Rzetelna historia kryminalizacji konopi (USA + kontekst międzynarodowy)
Ciemna strona zieleni: Wszystko, co musisz wiedzieć o negatywnych skutkach nadużywania konopi
Marihuana w psychiatrii. Dlaczego „nie leczy” nie oznacza „nie działa”?
Więzienie za 0,11% przekroczenia?
Wolne Konopie włączają się do sprawy jako strona społeczna w sprawie pana Andrzeja.
Cannabis trafia do supermarketów w Niemczech. Netto sprzedaje nasiona marihuany jak zwykłe warzywa
Jeszcze niedawno coś takiego byłoby nie do pomyślenia. W niemieckim supermarkecie obok nasion pomidorów czy bazylii pojawiły się… nasiona cannabis. Popularna sieć Netto rozpoczęła testową sprzedaż produktu, który budzi ogromne zainteresowanie klientów i wywołuje dyskusję o nowych realiach po legalizacji. Wszystko odbywa się jednak zgodnie z obowiązującym prawem, które pozwala dorosłym na domową uprawę konopi. Dla wielu osób to znak, że marihuana w Niemczech powoli staje się zwykłym elementem rynku, a nie tematem tabu.
Rzeczniczka praw dziecka apeluje o edukację w zakresie skutków dopalaczy
Rzeczniczka praw dziecka ponowiła swój ubiegłoroczny apel skierowany do Ministerstwa Edukacji Narodowej o podjęcie działań edukacyjno-informacyjnych na temat szkodliwości dopalaczy we wszystkich placówkach oświatowych. Problem jest powszechny, a obecny wśród dzieci i młodzieży trend sięgania po dopalacze nie maleje. Jak pokazują statystyki, z roku na rok jest coraz więcej przypadków zatruć spowodowanych sięganiem po substancje psychoaktywne.